Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege z B7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na naszym forum
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
niema co komentować - śliczny furacz - pogratulować
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
kolego w pierwszym poście w " poczynionych modyfikacjach " jest podany rodzaj folii - jest to folia 3M FX35 - jeżeli za dużo Ci to nie pomoże, to mogę wykonać tel. do firmy która to robiła i zapytam o parametry o jakie pytasz
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja go zaprosiłem - ale mówił że sie zastanowi ( wtedy miał jeszcze Matiz-a ) i sie wstydził
-
[ALL B6] Które 18-stki ładniejsze ?
Cuberek nr 1 ( dla mnie najlpsze - gdyby nie żonka która chorowała na polerki byłyby na mojej furce ) :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam bliskiego kolege
-
Ceny paliwa marzec 2026
zobaczycie co się stanie z cenami do wakacji ( zanidługo najwięcej A4 w klubie będzie 1.6 benzyna + LPG )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy dieselka
-
[ALL] Młody pasjonat audi
Ostatnio Cie w Stanicy widziałem nawet strzelałem do Ciebie ale z jednośladu zasilanego mięśniowo więc pewnie nie zwróciłeś uwagi. Ta twoja audiczka się pięknie prezentuje ale jak ty na takim felunku jeździsz po naszych drogach to tylko twoja tajemnica. Następnym razem jak Cię zobaczę to nieomieszkam zajechać drogi Pozdro jasne - możesz zajechać - daj znać to jakieś piwko walniemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege z B7 :th:
-
[ALL] Młody pasjonat audi
jak to na głównej drodze było to - sparki a Ty knurowianin jesteś i jeszcze się nie spotkaliśmy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na naszym forum :th:
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
ok - daj znać jak pogoda będzie słoneczna - GG znasz
-
[ALL B6] ET 20 w B6
fajnie fajnie - identyczne jak Rob-a widzę
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
szmarek fela extra - wpadnij do Knurowa na małe piwko to porównamy felunek na żywo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego posiadacza A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego kolege
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos jakie fele ma Ci kurier dostarczyć - co wymyśliłeś do swojej furki ? ori S4 ? A co do lampek to pomyślcie czy jest więcej chętnych - koleś jest ze Skoczowa - można by podjechać i samemu odebrać - te diody są nawet porządne - tylko kurcze zawsze do sedana są lepsze
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
a mnie się wydaje że są ładne ( Alvaro do Twojego tymbardziej je widzę ) - ciekawe ilu by było chętnych na zakup grupowy i na jaką cene dałoby się zejść - koleś z linku to jakieś 50 km odemnie zawsze mógłbym podjechać.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nono naprawdę jedna z ładniejszych ( troszke mi moją byłą przypomina ) ale wykresik bym chetnie zobaczył - pomyśl jeszcze nad grilem S4 - pozatym kozak :th:
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Malik czy to identyczne jak Twoje ? gdzie się lepiej opłaci ? allegro czy ebay ? http://moto.allegro.pl/item361001989_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html
-
[ALL] S4 B6 + instalacja gazowa
kaj - kupuj S4 to zawsze S4..........wrażenia..........bezcenne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Cię i zapraszamy do Naszej rodziny