Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. witamy kolege z B7
  2. witamy na naszym forum
  3. niema co komentować - śliczny furacz - pogratulować
  4. kolego w pierwszym poście w " poczynionych modyfikacjach " jest podany rodzaj folii - jest to folia 3M FX35 - jeżeli za dużo Ci to nie pomoże, to mogę wykonać tel. do firmy która to robiła i zapytam o parametry o jakie pytasz
  5. ja go zaprosiłem - ale mówił że sie zastanowi ( wtedy miał jeszcze Matiz-a ) i sie wstydził
  6. Cuberek nr 1 ( dla mnie najlpsze - gdyby nie żonka która chorowała na polerki byłyby na mojej furce ) :th:
  7. witam bliskiego kolege
  8. zobaczycie co się stanie z cenami do wakacji ( zanidługo najwięcej A4 w klubie będzie 1.6 benzyna + LPG )
  9. witamy witamy
  10. Witamy dieselka
  11. Ostatnio Cie w Stanicy widziałem nawet strzelałem do Ciebie ale z jednośladu zasilanego mięśniowo więc pewnie nie zwróciłeś uwagi. Ta twoja audiczka się pięknie prezentuje ale jak ty na takim felunku jeździsz po naszych drogach to tylko twoja tajemnica. Następnym razem jak Cię zobaczę to nieomieszkam zajechać drogi Pozdro jasne - możesz zajechać - daj znać to jakieś piwko walniemy
  12. witamy kolege z B7 :th:
  13. jak to na głównej drodze było to - sparki a Ty knurowianin jesteś i jeszcze się nie spotkaliśmy
  14. witamy na naszym forum :th:
  15. ok - daj znać jak pogoda będzie słoneczna - GG znasz
  16. fajnie fajnie - identyczne jak Rob-a widzę
  17. szmarek fela extra - wpadnij do Knurowa na małe piwko to porównamy felunek na żywo
  18. witamy kolejnego posiadacza A4
  19. Witamy nowego kolege
  20. Cuberos jakie fele ma Ci kurier dostarczyć - co wymyśliłeś do swojej furki ? ori S4 ? A co do lampek to pomyślcie czy jest więcej chętnych - koleś jest ze Skoczowa - można by podjechać i samemu odebrać - te diody są nawet porządne - tylko kurcze zawsze do sedana są lepsze
  21. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    a mnie się wydaje że są ładne ( Alvaro do Twojego tymbardziej je widzę ) - ciekawe ilu by było chętnych na zakup grupowy i na jaką cene dałoby się zejść - koleś z linku to jakieś 50 km odemnie zawsze mógłbym podjechać.
  22. nono naprawdę jedna z ładniejszych ( troszke mi moją byłą przypomina ) ale wykresik bym chetnie zobaczył - pomyśl jeszcze nad grilem S4 - pozatym kozak :th:
  23. miron78 odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Malik czy to identyczne jak Twoje ? gdzie się lepiej opłaci ? allegro czy ebay ? http://moto.allegro.pl/item361001989_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html
  24. kaj - kupuj S4 to zawsze S4..........wrażenia..........bezcenne :th:
  25. Witamy Cię i zapraszamy do Naszej rodziny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.