Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ss licze na argentyne
  2. na koncu Holadnia powinna strzelic :gwizdanie: Holadnia bedzie w finale
  3. Holandia !!!
  4. Holandia trzeba kibicowac Europie lepiej zeby puchar pojechal na stary kontynent
  5. stolki a czemu zmieniles trafily sie te okazyjnie?
  6. Lukasz mody na plus i duzo ich chociaz ja bym w okleine sie nie bawil...wytrzyma taka okleina kilka lat? ciekawe ile Ci powiedza za oklejenie auta a kiedy jakis wirus? audi ladnie wyglada teraz pomoz jej sie odpychac
  7. 30 czerwca godz 21.50 Niepodleglosci widziany srebrny sedan b5 z ramkami klubowymi
  8. elegancko ale napisz cos wiecej o tym aucie,wiecej zdjec jakie plany,ja bym zaczal od pomalowania dokladek w kolor nadwozia
  9. kiedy wprowadza jakies czujniki w bramkach?? jezeli tak sie skonczy ten mecz to anglia przegra mimo ze strzelila 2 gole prawidlowo.... jak zwykle na mistrzowstach pelno sedziow z calego swiata a wiekoszosc z nich to flepy no ale to takie miedzynarodowe przeciez :gwizdanie:
  10. a widzialem a4 za mna :gwizdanie: a ramki klubowe masz?? swiatla mam zapalone bo mam modul swiatel dziennych z b7 o stopie wiem ale sie nie wzialem za niego dzisiaj pzdr
  11. Witam kolege ze Szczecina fajna fura chyba obnizana troche byla co? jeszcze pokaz co tam masz w srodku :gwizdanie: jakie plany na przyszlosc?
  12. wedlug mnie koszty wymiany na 6 biegow nie sa warte swojej ceny chyba ze w dieslu padli Ci dwumas i sprzeglo to przy okazji wtedy :gwizdanie:
  13. Wlosi moze i strzelali ale nie stworzyli zadnej 100 procentowej sytaucji. Widac ze nie maja pomsylu na gre, jezeli wyjda z grupy to pewnie po 1 meczu odpadna a ich bramkarz obronil to co wiekszosc bramkarzy w Rpa by obronilo :gwizdanie:
  14. podjedz do jakiegos dobrego mechanika w wawie i niech poslucha/przejedzie sie, ja tez jak sie przesiadlem z b5 myslalem ze cos nie tak z turbo ale mechanik sprawdzal no i pracuje elegancko a lubi sobie :gwizdanie: troche przy niskich obrotach
  15. poduszki tylko z ASO
  16. Niemcy przegrywaja i graja w 10
  17. plany dobre doloz do tego glebe,dokladki w kolor i wywal hak calkiem niezle wyposazenie poka zdjecie ze masz grzanie d*py z tylu
  18. Meksyk Francja
  19. ale to co Hiszpania gra sa bardzo mocni
  20. ten mod z podgrzewaniem szyby mi sie podoba moze jak nie bedzie co z kasa zrobic to sie pomysli
  21. cowboy tez bym chcial zobaczyc wykres tego kolegi co mu wyszlo 207ps bo nie widzialem jeszcze na forum kogos z 1.9 i BRD kto ma ponad 200ps :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.