Treść opublikowana przez David
-
Liga Mistrzów 2009-2010
heheh :> wiesz lubie niemieckie autostrady bo nie ma limitu i sa za free ale lubie tez pizze i makaron chyba lepiej dla ligi wloskiej zeby Inter wygral stawiam 1:0 dla Interu
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ja bym chcial Cassano,moze nie strzela duzo ale jest bardzo kreatywny i zawsze robi duze zamieszanie ten temat powinien sie nazywac "pilka nozna i kibice juventusu" :gwizdanie:
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
ktos powinien przerabiac ori lampy na ledowe,ladna kase by na forum trzepal
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wladca_pierscieni ja pare razy ogladalem strone a4.mods.com i troche sie na niej wzoruje
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
jeszcze nie widzialem zeby ktos z forum mial takie :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ja bym tego trenera nie skreslal...Sampdoria jakiegos szalowego skladu nie ma a zobacz jak grali na koniec,wygrali w Rzymie z Roma-niestety zreszta bo dzieki temu inter ma mistrza. no i przyszedl do Juve wkoncu dobry czlowiel Marotta - taka gorsza wersja moggiego
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
swietna robota :oklaski: teraz jest lepiej i ladnie podzielone
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no to Panowie zbliza sie final LM...o dziwo chyba pierwszy raz bedzie rozgrywany w sobote :gwizdanie: co mi jest bardzo na reke bo normalnie to bym nie obejrzal przez prace. mysle ze Inter wygra,nie lubie Interu ale Mourinho dobrze ich poukladal i sa bardzo mocni w tym sezonie,jesli Inter wygra wtedy Mou idzie do Srealu to pewne
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
momentu wyszlo ladnie ciekawe czemu tak jest ze jeden ma duzo ps a inny duzo Nm...od czego zalezy jedno a drugie??
-
Czy do Opla Omegi B 2.0 16v 1998 r można dołożyć tempomat?
a no to lipa mialem nadzieje ze ojcu do omegi doloze :gwizdanie:
-
Czy do Opla Omegi B 2.0 16v 1998 r można dołożyć tempomat?
tak jak w tytule,czy ktos sie orientuje? czy te samochody wystepowaly z tempomatem.
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
:oklaski: no ciekawe jak to lupie teraz bagaznik mniejszy o 100 litrow ?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
jak mi sie znudzi bialy dach to zrywam folie i jest czarne a tak to trzeba 2 raz do lakiernika jechac :gwizdanie:
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
w czerwcu mam urlop takze wtedy bede robil dach na bialo pytalem sie w jednej firmie i zawolali 600zl to chyba duzo jak za oklejenie dachu
-
[B7 BNA] 2.0 TDI 136KM PO WITKOWYM DOPINGU
400 Nm to juz
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
elegancko parktonic przod masz?
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Pawel spoko fura kolor wlasciwy jak idziesz w czarne to pomysl nad grillami na czarno i listwa z tylu. ta fotka z dzisiaj nie dziala :gwizdanie:
-
[ALL B6] Audi b6 1,9 Quattro
fajny kolor super ze zaczalbym od wywalenia drewna no chyba ze Ci sie podoba :gwizdanie: jakie plany na przyszlosc ??
-
[ALL B6] NiEbIeSkAa... A4 AVF, fele rs6 nowe!!!!
elegancka fajny kolor i fela
-
[B6 AWX] Jakie to pompki AG czy BA ? zdjecie
w etki do mojego awx-a pasuja BA czyli te beda zle?
-
[B6 AWX] Jakie to pompki AG czy BA ? zdjecie
Panowie co to za pompki w auckji jest napisane AG BA
-
Liga Mistrzów 2009-2010
dobrze ze Atletico wygralo :>
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
zderzak tylko teraz nie mozesz zrobic za mocnej gleby bo on bedzie sporo nizej niz seria :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Oem +
a w podpisie masz 1.6 ?
-
[B6 AVF] Drgania i poruszanie się gałki biegów
u mnie galka latala od poduszki pod silnikiem