Treść opublikowana przez Milczar
-
[B5 AGB] VIAGRA
Pomarańcz będzie bo jest kontrastem dla Twojego koloru fury. Założyłeś bixy ?
-
Jaki polecacie i z jakiego korzystacie programu do obróbki zdjęć ?
Z darmowych to: 1. GIMP - bardzo dobra alternatywa dla Photoshopa 2. Paint.net - do podstawowych rzeczy w zupełności starczy Z płatnych lub "kopii zapasowych": 1. Photoshop - kombajn 2. Lightroom - dawny plugin CameraRAW do PSa rozwinięty w oddzielny program, świetny gdy ktoś pracuje na RAWach W domu używam PSa CS5 + tablet i więcej do szczęścia mi nie trzeba, na razie :gwizdanie: W robocie, gdy trzeba jakiś skan dokumentu/fotografii poprawić, przyciąć itp. to używam GIMPa i jestem bardzo zadowolony z jego możliwości
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Drewno mam ;P, zamiast jasnego wnętrza mam niebieskie ale za to jasną podsufitkę, słupki itp i na szczęście climatronic, dodatkowo mała navi z mapami beneluxu ;P Czyli ogólnie mówiąc lipa te auta z Belgii bez żadnych wodotrysków.
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
To mnie zaciekawiło bo moja jest ściągana z Belgii. Czym było to "charakterystyczne wyposażenie" ? Może mam coś czego nie mają inni albo nie mam czegoś co było normą w innych krajach
-
[PS3] Język PL w NFS Shift
Witam. Pany problem jest następujący. Zrobiłem sobie mały prezent gwiazdkowy i kupiłem NFS Shift PL na PS3 no i właśnie nie mam nic w PL Czy tam się gdzieś zmienia język czy jak ? Przeleciałem wszystkie opcje i nie widziałem takiej możliwości. Na YT widziałem filmik jak wygląda gameplay z wersji PL i tam faktycznie wszystkie napisy są PL a u siebie mam ENG. W sumie nie przeszkadza mi to w żaden sposób w grze ale jak już mam PL na pudełku i jest napisane "język PL instrukcja, napisy" to chce to wszystko mieć. Jak jest u Was z językiem ? Ja pierdziele ale wymyśliłem :/ Język się zmienia przy włączaniu gry a mnie wtedy nie było przy konsoli :/ TEMAT DO USUNIĘCIA
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
No to WESOŁYCH i SZCZĘŚLIWEGO Jako bonusik mała świąteczna karteczka od Mikołaja Waldka http://images3.fotosik.pl/12/kkoaaoduzcnac7gg.swf
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Z tego co mi mówił to tak. Pojechał, ustawili i przy okazji chcieli zrobić przegląd ale jeszcze było za wcześnie i nie robił.[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 12:28_________________________________________________Pany, co byście powiedzieli na wigilijnego Mc'a na dniach ;> Wtorek, środa, czwartek ok 20 ?
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Po nowym roku mam zaplanowany przegląd i zrobienie paru rzeczy więc przy okazji postaram się zrobić i tą świecę. Ogarnę trochę miejsca w okolicy gdzie by mi takie coś zrobili i ile worków $ by kosztowało. 3 mam wkręcone więc jakoś dam sobie radę na tych 3 i tak pali lepiej niż przed wymianą, wtedy już przy 0*C musiałem pokręcić kilka sekund.
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Hmmm gdzieś takie coś mi się walało po garażu ale nie jestem w 100% pewny czy ich nie wywaliłem na złom bo były w stanie agonalnym. Poszukam i może da radę. Dzięki Pany za wszelkie sugestie jak to wyciągnąć, będę walczył
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Nie zrobiłem nawet 1 obrotu, ona chyba nawet nie była do końca wkręcona. Podlewałem WD40 przed wymianą i też na letnim silniku odkręcałem, 2 poszły bez żadnego problemu, trzecia miała zerwany gwint ale też dało radę po wielu próbach a ta ostatnia się poddała od razu na samym początku.
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Zrobiłem taki podglądowy rysunek jak to mniej więcej wygląda. Czarna linia to powierzchnia głowicy, niebieska to linia do której jestem w stanie co kol wiek zobaczyć Wybieram się na przegląd (wymiana płynów itp.) jakoś po nowym roku, mam dobrego mechanika więc pokaże mu temat i zobaczymy co powie. Powiedzcie mi tylko czy go tego stycznia mogę spokojnie jeździć, nie robię jakiś dużych ilości km (100km tygodniowo to max).
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Te świece co wykręciłem wyglądają tak Musiało strzelić gdzieś niżej ponieważ widzę jak się gwint obraca, na dodatek świeca jest krzywo wkręcona bo jak nią kręcę to klucz obraca się po elipsie i w pewnym miejscu jest trochę większy opór.
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Wygląda jak by była wykręcona tak z 1 obrót świeczką. Pierwszy rowek gwintu jest 1mm pod powierzchnią głowicy czyli to miejsce pomiędzy gwintem a nakrętką na świecy wystaje poza głowice.
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Wykrętaki by były ok gdyby świeca była urwana ale ona jest cała i siedzi w gnieździe. Musiałbym ją specjalnie próbować złamać, przewiercić i dopiero wykręcać za pomocą wykrętaka i na koniec gwintować. Zastanawiam się tylko jaki gwint się poddał, czy na świecy na głowicy bo w tej jednej co była zapieczona i miała zerwany gwint to poddała się świeca, gwint mi został w palcach jak ją wyjąłem. Obraca się tylko ten kawałek zaznaczony jako L1 a cały środek siedzi sztywno
-
[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa
Witam. Dziś zabrałem się za wymianę świec żarowych w moim łAHU, 2 świeczki poszły elegancko, kolejna była zapieczona i miała zerwany gwint ale udało się wykręcić i nowa już się ładnie wkręciła. Problem powstał przy ostatniej świecy położonej najbliżej ściany grodziowej, świeca jest krzywo i nie do końca wkręcona i przy próbie odkręcenia stawiała ogromny opór (minimalne odkręcenie, dokręcenie, polewanie WD40) aż w końcu coś strzeliło i klucz zaczął się lekko obracać. Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że świeca się nie ukręciła itp. tylko siedzi cały czas w gnieździe i obraca się cały gwint a trzpień świecy jest nieruchomy, gwint można kręcić palcami. Co teraz zrobić ? Zostawić na 3 nowych i olać tą 4 czy próbować jakąś ją wyciągnąć ? Nie bardzo uśmiecha mi się rozbieranie głowicy więc może da radę ją jakoś wykręcić. Świeca to zapewne BOSH (takie były 3 pozostałe). Nawet nie wiedziałem jak nazwać temat bo świeczka nie jest urwana, ukręcona tylko tak jak by się rozkleiła.
-
Czy design Audi idzie w dobrym kierunku? Wasze opinie
Jest dobrze "ale" Widać, że Audi idzie w kierunku bardziej agresywnej stylistyki. Jednak ta agresywność może się podobać w A4 i ewentualnie w A6 natomiast uważam, że A8 powinno zostać typowym "dupowozem" o dostojnej, stonowanej stylistyce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paaaanie ja rozwinąłem 5km/h pędziłem, niczym woda w kiblu, białym busem Archiwum Państwowe W kierunku Warszawy korek był tragiczny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem dziś jechać do Warszawy ale po 1.5godz "jazdy" odcinka Milanówek - Pruszków (niecałe 12km) zrezygnowałem i zawróciłem. Powrót kolejną 1godz. Wypad przełożony na jutrzejszy dzień, zastanawiam się o której wyjechać by na 9 być na Placu Trzech Krzyży. Powrót z pracy do domu (3km - mieszkam i pracuje w M-wku) to tylko 45min przy normalnych 7-10min Nosfer widziałem Cię jak przed 10 jechałeś w kierunku Grodziska. Przemknąłeś z przeciwka z zawrotną prędkością ok 20-30km/h :gwizdanie:
-
Gran Turismo 5
Wszyscy maja GT5, mam i ja :gwizdanie: Zastanawia mnie tylko to, jak można pracować nad grą 5 lat i 1 dzień po jej premierze wypuścić już patch ? Czy kiedy kol wiek będzie można uznać, że ta gra została UKOŃCZONA ?
-
Gran Turismo 5
Myślę, że jedynym wyjściem by zakończyć "wojnę" pomiędzy GT a FM (nie ma znaczenia które części) byłoby wydanie obu tych gier na obie platformy albo zostawić tak jak jest i dać "bonus" w postaci obu gier na PC Wtedy dopiero, tak naprawdę, dałoby się porównać obie gry bo jednak XBox i PS się "trochę" różnią. Ja czekam do piątku z nadzieją, że jeszcze GT5 będzie w MM w Warszawie w Al. Krakowskiej lub w Saturnie w Jankach i mam zamiar zakupić. Mimo, że nie jestem fanatykiem gier i nie mam zamiaru wyjąć sobie z życia tygodnia by spędzić ten czas przy konsoli to jednak GT na PS jest tytułem z serii "must have" nawet dla samego "have"
-
Gran Turismo 5
Będzie w piątek dopiero ;( Od kilku dni katuje na niej DiRT2 oraz, szykując się na GT5, GT5P Z tym mam mały problem ale noce teraz długie więc dam radę
-
Gran Turismo 5
Czekam na wypłatę w tym tygodniu i kupuję GT5.
-
Gran Turismo 5
Ojjj będzie się działo przez najbliższe kilka miesięcy GT5 ---> DiRT3 ---> TDU2 ---> Shift 2: Unleashed
-
Sporty Extremalne
Kilka lat temu MTB - dirt, później BMX - dirt/street. Aktualnie nic ze względu na uszkodzone bark po poważnej glebie na hopie. W końcu mieszkam w Milanówku a jak wiadomo "Milanówek, miasto dirtów oraz krówek"
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Stacja kontroli pojazdów w Milanówku na Królewskiej. Jadąc z Grodziska mijasz światła przy Tesco i na następnych po lewej jest właśnie ta stacja. Kumpel tam ostatnio robił i mówił, że