Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BASTO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BASTO

  1. Tylko że wiąże sie to z malowaniem wszystkiego na aucie co nie jest pod kolor :)Patrzyłem za dokładką,znalazłem za 150 zł ale czy to oryginał to nie wiem..Pozdro
  2. Witam.Jakis pomysł co z tym zrobić?
  3. Witam.Problem jak widać na załączonym zdjęciu.otarte głęboko,czy da się coś z tym zrobić?
  4. Ovation VI-388 225/45 R17 94 W. Opony Ovation . Oponeo tu sa opinie
  5. Opony letnie Ovation 225/45R17 94 W XL ktoś miał styczność może?Maja bardzo dobre opinie i kosztuja 260 zł za szt.
  6. Dzisiejsza przymiarka,przygotowania do wiosny opona 235/45/17 felga s-line 7.5 cala et 43 plus dystans 20 mm zawieszenie 1 BV
  7. Dzięki panowie :)zastanowie sie jeszcze na tymi 225 ale może zostane jednak przy oryginalnym rozmiarze i bez kłopotu
  8. Czyli co?Zostać przy starym rozmiarze czy kupować od razu 4 opony?
  9. Witam.Jezdze teraz na oponac 235/45/17 felga 7.5 cala.Potrzebuje dwie nowe opony i zastanawiam sie czy można zejsc na rozmiar 225/45/17?Nowe pójdą na przód a z tyłu zostana jeszcze stare..Nie mam quattro..
  10. BASTO odpowiedział(a) na lezy1 temat w Nadwozie i Wnętrze
    może sie przydać
  11. Dzięki jutro podjade na vaga
  12. Po skasowaniu będzie działać samopoziom?
  13. Witam.Przy wymianie żarówek postoju wyskoczyła wtyczka od prawego poziomowania xenonów i pojawił sie błąd na fisie..Po włożeniu wtyczki błąd nie gasnie i samopoziomowanie nie działa..Jaka przyczyna?
  14. Witam.Padł akumulator przy próbie zapalenia po podładowaniu i odpaleniu auta wskaznik poziomu paliwa pokazuje zero i swieci sie rezerwa..Spalony bezpiecznik?
  15. Witam.Jakiej firmy kupić wydech do 1.9 tdi..przedostatni tłumik już jest na wykonczeniu..jeszcze nic nie słychać ale moze po zimie trzeba bedzie zmienic..Chce coś porzadnego,co możecie polecić..
  16. Napisz do Tom77 ja kupiłem od niego ostatnio oryginalne.
  17. Tylko ksenon...dziwne że po wymianie na nowy żarnik było ok przez jakies 15 minut jazdy a póżniej znowu błąd i nie swieci..
  18. żarnik wymieniony na nowy wiec raczej nie wina żarnika..może przetwornice zamienic z jednej lampy do drugiej?
  19. Przestał swiecic prawy ksenon,kupiłem dwa oryginalne żarniki i zmieniłem je..po wymianie wszystko ok swieciły oba..po przejechaniu kolo 15 km wyskoczył znowu bład i ta sama lampa znowu nie swieci??co to może byc?przetwornica?
  20. Dla mnie odlot
  21. Autko było dwa dni u gościa,zrobił jakies 30 km w celach testów..Z tego co wiem zna sie na rzeczy,mnie proponował podniesienie na jakies 165 km...
  22. Kolega zrobił program u gościa który sie tym zajmuje.Bez hamowni ale autko było u niego dwa dni,potem jeszcze po dwóch dniach pojechał na kontrole..Podobno wspópracuje z firma Comp-sport z Bielska-Białej..koszt jak przy grupowym...Warto ryzykować bez hamowni??
  23. Dzięki panowie sam tego na pewno nie będę robił bo boje sie że cos popsuje:)zapytam ich czy mają
  24. ceny używek na allegro??z ASO chyba nie:)to dobrze ze tasmy nie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.