Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BASTO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BASTO

  1. Lepiej daj 4 opony 235 i dołóż dystanse na tył jak chcesz mieć szerzej...
  2. Myśle że będzie na styk...będziesz musiał uważać na rózne murki i krawężniki...ja mam schowaną felge a niestety nie uchroniło mnie to przed odarciem..;(
  3. 8x17 to troche za dużo na twoje opony..ja mam felge 7.5x17 i mam 235/45/17...max 7 cali na twoje opony według mnie...co do felg ronal jesli są oryginalne to każdy Ci je poleci
  4. ja kupilem Moll rok temu...bardzo dobre akumlatory,ida na pierwszy montaż..
  5. Dzięki.Temat do zamkniecia.
  6. OK dzięki,w weekend piore
  7. Ciekawe :)Dostępny prawie wszędzie i niedrogi..
  8. Panowie czym najlepiej wyczyścic srodek siedzeń(tą siateczke) w siedzeniach S-line??
  9. Gdzieś w sklepie internetowym jest możliwość??
  10. Jak sie pogoda zrobi to zrobie zdjęcia i wrzuce :>
  11. Z tyłu jest taka przysłona plastikowa,po jej zdjęciu mamy dojscie do zarówek postojowych..jest zabezpieczona drutem..
  12. Spróbuje tak zrobić,w pracy często stoi 8 godzin w słoncu więc nie powinno być problemów z nagrzaniem :> Dzięki
  13. Potrzebuje nr cześci zabezpieczenie dekielka lampy przedniej od strony kierowcy(drut)wystrzelił mi przy zmianie postojówek i potrzebuje nowy
  14. Podepne sie pod temat..gdzie kupić dobrej jakości dystanse??
  15. Za dwie to nie wiem czy okazja...
  16. Tak w miejsce postojówek..Wejdą na pewno :>
  17. Myślałem żeby to podgrzać,ale własnie boje sie o lakier...od srodka nie dojde bo jest wzmocnienie w zderzaku....
  18. http://www.hypercolor.de/products/Standlicht/Metallsockellampen/2er-Set-LED-Standlicht-Ba9s-axial.html?XTCsid=hnkco8nu9ld43kgloljec2cpk0 Panowie ja też mam od wczoraj te założone,swięcą super i bez błędu..
  19. Jak w temacie,"serdeczny"kolega z pracy cofnoł i wbił mi swój hak holowniczy w mój zderzak...lakier nie odprysnoł ale pozostało wgłebienie(jakies 3cm od trablicy rejestracyjnej od strony kierowcy)ma ktoś jakis pomysł co z tym zrobić ??
  20. BASTO odpowiedział(a) na pawell_28 temat w 1.9TDI
    Najlepiej daj do mechanika,nie ryzykowałbym samemu wymieniac,a wnioskuje z twojego pytania że masz blade pojęcie o mechanice..
  21. Też polecam :> olej i filtry dotarły na czas tak jak było uzgodnione
  22. Myslałem o polerce u lakiernika :> ale fakt jesli te kosmetyki sa tak wydajne to mysle że warto odżałowac i wydać tyle kasy..tylko pewnie ze dwa dni mi zejdzie zeby wszystko zrobic krok po kroku
  23. Podsumowując koszt wszystkich potrzebnych mi kosmetyków plus aplikatory to ponad 400 zł... :gwizdanie: nie wiem czy nie lepiej dac do lakiernika i wyjdzie taniej...
  24. Czyli na początek Smooth Surface Clay Kit ,potem Ultimate Compound i ryski powinny zniknąc i lakier będzie błyszczał :> mam nadzieje że tego nie zepsuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.