Treść opublikowana przez bigjasiu
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam Kolegów, nie śledzę na bieżąco czy już było takie pytanko w sprawie tego modu Ogarnął już to ktoś!!!???
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
fabrycznie Ci nie powiem, ja puściłem wiązkę od modułu w zderzaku przednim, komora silnika w kierunku komputera, wpadłem do środka i poszedłem lewym słupkiem w górę do przycisku. Po demontażu lewej maskownicy słupka jest już tam wiązka ( chyba do lampki sufitowej, kurtyn itp) podczepiłem się do niej uważając by nie zasłonić kurtyn!!!
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Właśnie jestem po montażu nowego okablowania do przycisku! Z nadgorliwości wykonałem instalację w przekroju 0,5 CAŁĄ. Podpiąłem do kompa i nadal błąd... czy to możliwe ze mam walnięty nowy przycisk z ASO!!?? TAK DLA POTOMNYCH Temat ogarnięty!!! wadliwy był silnik sterujący!!! Po wymianie na inny w/w problem znikł!!! Właśnie jestem po montażu nowego okablowania do przycisku! Z nadgorliwości wykonałem instalację w przekroju 0,5 CAŁĄ. Podpiąłem do kompa i nadal błąd... czy to możliwe ze mam walnięty nowy przycisk z ASO!!?? TAK DLA POTOMNYCH Temat ogarnięty!!! wadliwy był silnik sterujący!!! Po wymianie na inny w/w problem znikł!!!
-
PDC - dziwne zjawisko
Masz ORI PDC??
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Heh, chyba wiem o jaki licznik Ci chodzi http://allegro.pl/licznik-zegary-tacho-audi-a4-8k0920932-2013r-i5091113502.html
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Sam robiłeś kalibrację??
-
Kalibracja kamery cofania
witam Kolegów. Proszę o info i pomocne materiały do kalibracji kamery cofania w naszych furkach. Jedyne co znalazłem to: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288K%29_Back-Up_Camera#Special_Procedures http://www.audizine.com/forum/showthread.php/507970-Backup-Camera-Calibration
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
o super. dzieki wielkie. ile mniej-wiecej ta maskownica kosztuje? masz już przyciski w sufit?? jak nie to dobrym rozwiązaniem jest kupić na allegro całą lampkę z przyciskiem i maskownicą ( z przyciskiem okna dachowego ). Wymontowujesz sam przycisk i kawałek blendy pod przyciski i przeszczepiasz do swojego. raz widziałem taki cały zestaw po 300 zł. a tu cały gotowy zestaw s-line http://allegro.pl/lampka-kabinowa-audi-a4-a5-otwieranie-bramy-s-line-i5119534732.html ja za sam przycisk dałem ponad 200zł plus ramka 160, tylko że prawie 1,5 roku temu
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Da się kolego przełożyć, ja tak robiłem! tylko kupiłem w ASO nową maskownice lampki z wycięciem na przycisk homelink
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant 2.0T quattro s-tronic
FFOOTTYY PROSZĘ
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Chyba sobie żartujesz... Kosa na maxxxxxaaaa....
-
Wentylator chłodznicy działa na postoju
Albo łożysko w kole
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Ja dokładałem u siebie i bez kalibracji śmiga, moja sugestia zdejmij zderzak i sprawdź mocowania czujników/modułów...
-
B6 DIVISION
Witam kolegów B6 DIVISION Na prośbę (PRZYSZŁEGO) szwagra jadę obejrzeć z nim 2szt B6. Obie w 1.9 TDI 130 kucy tylko że jedna w quattro. http://otomoto.pl/audi-a4-130-km-el-siedzenia-szyberdach-C36265688.html http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-130-km-4x4-C34239852.html Pytam jako znawców w/w gablot na co zwrócić szczególną uwagę!? Jak sprawdzić wtryski itp. za pomocą vcds-a. Będę wdzięczny za wszystkie POMOCNE uwagi. Pozdro
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zakupione DUNLOP SPORT MAXX RT 255/30/19; 2940 pelenów
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Czekam na foty
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakiej Grzechu marki opony kupiłeś?? Jestem na kupnie 255/35/19 i mam dylemat . Jedni mówią bierz CHINOLA nie słuchając innych, a znów inni na odwrót ....
-
B8 TrOOOOp
nie, na jakiej ustawionej temperaturze gasisz samochód na takiej tem. odpala się webasto, przynajmniej u mnie na 2G tak jest!!
-
B8 TrOOOOp
może trzeba napisać do gościa z filmiku jak to wykonał i będziemy mądrzejsi
- B8 TrOOOOp
-
silnik nie odpala opiłki?
Możesz kolego trochę przybliżyć temat, tzn. Jaki silnik (oznaczenie) przebieg, rocznik auta itp. Ciekaw jestem czy to przypadłość wszystkich 2.0 tdi,
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, czy jest możliwość zakodowania dynamicznego kierunkowskazu w A4 B8 NEON?? Na youtube widziałem w A5...
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Takie kolego Tapczany zostaw dla Babci http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-sedan-s-line-fotele-kanapa-tapicerka-i4981591874.html
-
Dodatkowa chlodnica oleju 2.0tdi quatro
Nie jestem pewny na 100% tego co napiszę, ALE UWAŻAM ZE 100 STOPNI NA OLEJ TO JESZCZE NIE JEST DUŻO!!!