Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigjasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigjasiu

  1. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam więc pytam
  2. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam Kolegów, nie śledzę na bieżąco czy już było takie pytanko w sprawie tego modu Ogarnął już to ktoś!!!???
  3. fabrycznie Ci nie powiem, ja puściłem wiązkę od modułu w zderzaku przednim, komora silnika w kierunku komputera, wpadłem do środka i poszedłem lewym słupkiem w górę do przycisku. Po demontażu lewej maskownicy słupka jest już tam wiązka ( chyba do lampki sufitowej, kurtyn itp) podczepiłem się do niej uważając by nie zasłonić kurtyn!!!
  4. Właśnie jestem po montażu nowego okablowania do przycisku! Z nadgorliwości wykonałem instalację w przekroju 0,5 CAŁĄ. Podpiąłem do kompa i nadal błąd... czy to możliwe ze mam walnięty nowy przycisk z ASO!!?? TAK DLA POTOMNYCH Temat ogarnięty!!! wadliwy był silnik sterujący!!! Po wymianie na inny w/w problem znikł!!! Właśnie jestem po montażu nowego okablowania do przycisku! Z nadgorliwości wykonałem instalację w przekroju 0,5 CAŁĄ. Podpiąłem do kompa i nadal błąd... czy to możliwe ze mam walnięty nowy przycisk z ASO!!?? TAK DLA POTOMNYCH Temat ogarnięty!!! wadliwy był silnik sterujący!!! Po wymianie na inny w/w problem znikł!!!
  5. bigjasiu odpowiedział(a) na smnow temat w Audi A4 B8
    Masz ORI PDC??
  6. Heh, chyba wiem o jaki licznik Ci chodzi http://allegro.pl/licznik-zegary-tacho-audi-a4-8k0920932-2013r-i5091113502.html
  7. Sam robiłeś kalibrację??
  8. witam Kolegów. Proszę o info i pomocne materiały do kalibracji kamery cofania w naszych furkach. Jedyne co znalazłem to: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288K%29_Back-Up_Camera#Special_Procedures http://www.audizine.com/forum/showthread.php/507970-Backup-Camera-Calibration
  9. o super. dzieki wielkie. ile mniej-wiecej ta maskownica kosztuje? masz już przyciski w sufit?? jak nie to dobrym rozwiązaniem jest kupić na allegro całą lampkę z przyciskiem i maskownicą ( z przyciskiem okna dachowego ). Wymontowujesz sam przycisk i kawałek blendy pod przyciski i przeszczepiasz do swojego. raz widziałem taki cały zestaw po 300 zł. a tu cały gotowy zestaw s-line http://allegro.pl/lampka-kabinowa-audi-a4-a5-otwieranie-bramy-s-line-i5119534732.html ja za sam przycisk dałem ponad 200zł plus ramka 160, tylko że prawie 1,5 roku temu
  10. Da się kolego przełożyć, ja tak robiłem! tylko kupiłem w ASO nową maskownice lampki z wycięciem na przycisk homelink
  11. Chyba sobie żartujesz... Kosa na maxxxxxaaaa....
  12. Albo łożysko w kole
  13. Ja dokładałem u siebie i bez kalibracji śmiga, moja sugestia zdejmij zderzak i sprawdź mocowania czujników/modułów...
  14. bigjasiu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam kolegów B6 DIVISION Na prośbę (PRZYSZŁEGO) szwagra jadę obejrzeć z nim 2szt B6. Obie w 1.9 TDI 130 kucy tylko że jedna w quattro. http://otomoto.pl/audi-a4-130-km-el-siedzenia-szyberdach-C36265688.html http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-130-km-4x4-C34239852.html Pytam jako znawców w/w gablot na co zwrócić szczególną uwagę!? Jak sprawdzić wtryski itp. za pomocą vcds-a. Będę wdzięczny za wszystkie POMOCNE uwagi. Pozdro
  15. Zakupione DUNLOP SPORT MAXX RT 255/30/19; 2940 pelenów
  16. Czekam na foty
  17. Jakiej Grzechu marki opony kupiłeś?? Jestem na kupnie 255/35/19 i mam dylemat . Jedni mówią bierz CHINOLA nie słuchając innych, a znów inni na odwrót ....
  18. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie, na jakiej ustawionej temperaturze gasisz samochód na takiej tem. odpala się webasto, przynajmniej u mnie na 2G tak jest!!
  19. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może trzeba napisać do gościa z filmiku jak to wykonał i będziemy mądrzejsi
  20. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wklej linka.
  21. Możesz kolego trochę przybliżyć temat, tzn. Jaki silnik (oznaczenie) przebieg, rocznik auta itp. Ciekaw jestem czy to przypadłość wszystkich 2.0 tdi,
  22. bigjasiu odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, czy jest możliwość zakodowania dynamicznego kierunkowskazu w A4 B8 NEON?? Na youtube widziałem w A5...
  23. Takie kolego Tapczany zostaw dla Babci http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-sedan-s-line-fotele-kanapa-tapicerka-i4981591874.html
  24. Nie jestem pewny na 100% tego co napiszę, ALE UWAŻAM ZE 100 STOPNI NA OLEJ TO JESZCZE NIE JEST DUŻO!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.