Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro

  1. Przy polerowaniu mechanicznym nie ma to wiekszego znaczenia ale recznie to zazwyczaj naklada sie woski a wosk tylko w cieniu
  2. Jestem lakiernikiem i z polerowaniem mam dosc czesty kontakt dlatego odradzam polerowanie mechaniczne,bo jesli sie nie ma doswiadzenia mozna uszkodzic lakier.
  3. Zgadzam sie ,na drobne rysy skuteczna jest tylko polerka.
  4. Moja zaba na 6000 zjadla 0,5 oleju ale jej wybaczam bo ma juz 280000
  5. daro odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Zawsze trzymalem sie tej zasady [srodek ze wskazaniem na max] ale to zbilo mnie z tropu ze macher w ASO powidzil koledze ze ma byc max a nawet ponad bo jest wtedy lepsze smarowanie turbiny a szczegolnie przy dynamicznej jezdzie.
  6. daro opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Podejrzewam ze juz to bylo przerabiane ale nie moglem odnalezc tego tematu. Kolega robil wymiane oleju w ASO i powidzieli mu ze w silnikach TDI nalezy utrzymywac max stan oleju , ja zawsze utrzymywalem olej na srodku miedzy min. a max. Prosze o opinie jak powinno byc.
  7. Bitex to raczej nie. Mozna uzyc np. elaskonu ,jest to srodek do prpfili zamknietych ale switnie sie nadaje do zabezpieczenia listew
  8. A moze na podkarpaciu wreszcie jakis spocik? Co wy na to?
  9. daro odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    Kategoryczne nie dla chlapaczy
  10. Nie wiem czy producent ale pompiarze tak . Codzilo o leprze smarowanie pompy
  11. Mialem kiedys Forda sierre 2.3D i w tych silnikach zalecali na 60l paliwa dodac litr miksolu ale jak jest w TDI to nie mam pojecia
  12. Mojej zabce stuknelo juz 280 tys. i chodzi jak zegareczek
  13. Dokladnie tak. Aluminium tak jak plastik potrzebuje poprawy przyczepnosci.
  14. Zeby lakier mial dobra przyczepnosc do aluminium nalezy stosowac specjalny podklad tzw. CR ale nie spotkalem go w sprayu
  15. Tylko oryginalny lakier do zaciskow. 1. jest odporny na wysokie temperatury 2. nie blokuje odprowadzania ciepla
  16. Troche malo widac. Ale nakladki sa wymienne,
  17. Zdarzylo mi sie pomalowac kilka A4 ale nie spotkalem sie odpryskami z powodu korozji, oczywiscie mowa o oryginalnym lakierze. Audi ma naprawde super blachy.
  18. tez to przerabialem stosowalm rozne 'szuwaksy' ale nic nie pomoglo. skonczylo sie na wymianie wahaczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.