Treść opublikowana przez daro
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Przy polerowaniu mechanicznym nie ma to wiekszego znaczenia ale recznie to zazwyczaj naklada sie woski a wosk tylko w cieniu
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Jestem lakiernikiem i z polerowaniem mam dosc czesty kontakt dlatego odradzam polerowanie mechaniczne,bo jesli sie nie ma doswiadzenia mozna uszkodzic lakier.
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Zgadzam sie ,na drobne rysy skuteczna jest tylko polerka.
-
[B5 All TDI] Jakie zużycie oleju silnikowego jest w normie.?
Moja zaba na 6000 zjadla 0,5 oleju ale jej wybaczam bo ma juz 280000
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Zawsze trzymalem sie tej zasady [srodek ze wskazaniem na max] ale to zbilo mnie z tropu ze macher w ASO powidzil koledze ze ma byc max a nawet ponad bo jest wtedy lepsze smarowanie turbiny a szczegolnie przy dynamicznej jezdzie.
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Podejrzewam ze juz to bylo przerabiane ale nie moglem odnalezc tego tematu. Kolega robil wymiane oleju w ASO i powidzieli mu ze w silnikach TDI nalezy utrzymywac max stan oleju , ja zawsze utrzymywalem olej na srodku miedzy min. a max. Prosze o opinie jak powinno byc.
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
Bitex to raczej nie. Mozna uzyc np. elaskonu ,jest to srodek do prpfili zamknietych ale switnie sie nadaje do zabezpieczenia listew
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A moze na podkarpaciu wreszcie jakis spocik? Co wy na to?
-
Chlapacze
Kategoryczne nie dla chlapaczy
-
[ALL] Co sądzicie o dolewaniu niewielkich ilości MIXOLU do paliwa ?
Nie wiem czy producent ale pompiarze tak . Codzilo o leprze smarowanie pompy
-
[ALL] Co sądzicie o dolewaniu niewielkich ilości MIXOLU do paliwa ?
Mialem kiedys Forda sierre 2.3D i w tych silnikach zalecali na 60l paliwa dodac litr miksolu ale jak jest w TDI to nie mam pojecia
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Mojej zabce stuknelo juz 280 tys. i chodzi jak zegareczek
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Dokladnie tak. Aluminium tak jak plastik potrzebuje poprawy przyczepnosci.
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Zeby lakier mial dobra przyczepnosc do aluminium nalezy stosowac specjalny podklad tzw. CR ale nie spotkalem go w sprayu
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Tylko oryginalny lakier do zaciskow. 1. jest odporny na wysokie temperatury 2. nie blokuje odprowadzania ciepla
-
Problem z progami.
Troche malo widac. Ale nakladki sa wymienne,
-
wypryski na lakierze
Zdarzylo mi sie pomalowac kilka A4 ale nie spotkalem sie odpryskami z powodu korozji, oczywiscie mowa o oryginalnym lakierze. Audi ma naprawde super blachy.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
tez to przerabialem stosowalm rozne 'szuwaksy' ale nic nie pomoglo. skonczylo sie na wymianie wahaczy.