Treść opublikowana przez daro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Z jaką siłą dokręcić felgi kluczem dynamometrycznym?
Aluski dokreca sie z sila 110Nm stalowe mozesz krecic na 120Nm
-
Piszczy przy skręcaniu
- Piszczy przy skręcaniu
Jak jest malo plynu potrafi "wrzeszczec" jak nieszczescie ,sprawdz plyn, i daj znac jak cos znajdziesz- Piszczy przy skręcaniu
A moze malo plynu w wspomaganiu?- Zmiana wygladu poduchy standard na TT S-line
Bez problemu kupisz to wszystko w kazdym sklepie z lakierami samochodowymi, problem moze byc tylko z tym podkladem bo zadko wystepuje w sprayu ale na zamowienie napewno sprowadza, a jak nie to- Zmiana wygladu poduchy standard na TT S-line
Malowalem kiedys zaslepke poduszki w matizie. lakier nie bedzie odpryskiwal jak dobrze przygotujesz element tzn musisz dokladnie umyc zmywaczem silikonowym (zeby usunac pozostalosci po plaku) dobrze byloby przematowac lakierowane miejsce uzywajac wlokniny (szorstka sciereczka) o kolorze szarym lub zlotym po matowaniu znowu przemyc zmywaczem (wazne jest aby myjac uzywac 2 scierek tzn. jedna mocno nasaczona myjesz a druga natychmiast wycirasz do sucha) i masz element gotowy do malowania. nie wiem czym to bedziesz malowal (powiedzmy ze bedzie to srebrny spray). Najpierw musisz pomalowac podkladem (specjalny podklad na tworzywa, zazwyczaj bezbarwny i bardzo rzadki) nanosisz 1-2 cienkie warstwy czekasz okolo 10 min i malujesz srabrnym sprayem 2-3 warstwy w odstepach kilku minutowych czekasz 10 15 min nanosisz lakier bezbarwny tez 2-3 warstwy i gotowe. :biggrin:- (B5) AUDI A4 1.9 TDI
Bardzo ladne ,no i motorek super- Tylne koła obracaja sie z oporem
Wyjmij klocki zaloz zacisk przylap kolo i wtedy sprawdz jak obracaja sie kola. bedzisz mial pewnosc czy to hamulce trzymaja czy lozyska zbyt mocno dokrecone.- Audi A4 (b5) kierownica
Kolega mial awanta 19 tdi z 97r i taka sama kiere. i chyba tez nikt jej nie wymienial, a swoja droga to tez bym taka chcial :biggrin:- Naklejki?
Moim zdaniem szkoda szpecic auto ale to twoj wybor- plamy na masce nie do usuniecia
hospod uwazaj z tym zmywaczem i rozpuszczalnikiem bo mozesz sobie lakier uszkodzic a jak plyn nie pomoze to sprubuj podgrzac np. suszarka ( tylko nie za mocno) jak po grzaniu zmieknie to napewno da sie usunac- malowanie calego auta
U mnie element 200-250zl ale przy calosciowce liczy sie taniej- malowanie calego auta
Wszystko zalezy od tego w jakim stanie jest autko jezeli jest tylko porysowane i nie ma wgniecen to lakiernik nie bedzie mial duzo roboty i mysle ze powinno sie zmiescic w 2000 tys. ale trzeba uwazac bo lakirnicy lubia (zaoszczedzic na jakosci materialow) Koszt materialow na takie autko to okolo 700-800 zl- No i skasowania lalunia:(
Szkoda furki ale to nie koniec swiata ,dobry blacharz przywroci jej dawny blask. Ale jest warunek to musi byc fachowiec a nie jakis rzezbiarz- Avant przeceniany?
Mialem b5 w sedanie i byla sliczna mam b5 awancika i tez jest sliczna, ale moim zdaniem awant jest troszke praktyczniejszy. Chociaz ma jedna mala wade ( wicznie brudne dupsko)- 205/55 R16 na kołach - czy zapasem może być 195/65 R15?
Ja mam tak samo i mysle ze nie ma problemu.- [ALL] Mam kłopot z grzejącym się kołem
Najlepszy do tego jest smar miedziowy.- Co o tym myslicie??
Znaczek powinien zostac- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez sie pisze- [ALL] Koszt malowania dokladek ?
Jesli chodzi lakierowanie plastikow to zawsze trzeba uzyc specjalnego podkladu poprawiajacego przyczepnosc, mozna go kupic w kazdej mieszalni lakierow. Po zastosowaniu takiego podkladu nie bedzie problemow z luszczeniem czy odpryskiwaniem lakieru- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to trzeba bedzi jeszcze troche poczekac zanim sloneczko mocniej zaswieci- [ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Dudi zgoda najlepiej jest polerowac w cieniu ale nagrzania lakieru to raczej nie unikniesz. dlatego pisze ze nie ma to az tak wielkiego znaczenia- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i totalny brak zainteresowania spocikem na podkarpaciu :redface:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hauzer chyba masz racje - Piszczy przy skręcaniu