Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro

  1. Witaj na forum
  2. Aluski dokreca sie z sila 110Nm stalowe mozesz krecic na 120Nm
  3. Jak jest malo plynu potrafi "wrzeszczec" jak nieszczescie ,sprawdz plyn, i daj znac jak cos znajdziesz
  4. A moze malo plynu w wspomaganiu?
  5. Bez problemu kupisz to wszystko w kazdym sklepie z lakierami samochodowymi, problem moze byc tylko z tym podkladem bo zadko wystepuje w sprayu ale na zamowienie napewno sprowadza, a jak nie to
  6. Malowalem kiedys zaslepke poduszki w matizie. lakier nie bedzie odpryskiwal jak dobrze przygotujesz element tzn musisz dokladnie umyc zmywaczem silikonowym (zeby usunac pozostalosci po plaku) dobrze byloby przematowac lakierowane miejsce uzywajac wlokniny (szorstka sciereczka) o kolorze szarym lub zlotym po matowaniu znowu przemyc zmywaczem (wazne jest aby myjac uzywac 2 scierek tzn. jedna mocno nasaczona myjesz a druga natychmiast wycirasz do sucha) i masz element gotowy do malowania. nie wiem czym to bedziesz malowal (powiedzmy ze bedzie to srebrny spray). Najpierw musisz pomalowac podkladem (specjalny podklad na tworzywa, zazwyczaj bezbarwny i bardzo rzadki) nanosisz 1-2 cienkie warstwy czekasz okolo 10 min i malujesz srabrnym sprayem 2-3 warstwy w odstepach kilku minutowych czekasz 10 15 min nanosisz lakier bezbarwny tez 2-3 warstwy i gotowe. :biggrin:
  7. Bardzo ladne ,no i motorek super
  8. Wyjmij klocki zaloz zacisk przylap kolo i wtedy sprawdz jak obracaja sie kola. bedzisz mial pewnosc czy to hamulce trzymaja czy lozyska zbyt mocno dokrecone.
  9. Kolega mial awanta 19 tdi z 97r i taka sama kiere. i chyba tez nikt jej nie wymienial, a swoja droga to tez bym taka chcial :biggrin:
  10. daro odpowiedział(a) na Smoczyca temat w Nadwozie i Wnętrze
    Moim zdaniem szkoda szpecic auto ale to twoj wybor
  11. hospod uwazaj z tym zmywaczem i rozpuszczalnikiem bo mozesz sobie lakier uszkodzic a jak plyn nie pomoze to sprubuj podgrzac np. suszarka ( tylko nie za mocno) jak po grzaniu zmieknie to napewno da sie usunac
  12. U mnie element 200-250zl ale przy calosciowce liczy sie taniej
  13. Wszystko zalezy od tego w jakim stanie jest autko jezeli jest tylko porysowane i nie ma wgniecen to lakiernik nie bedzie mial duzo roboty i mysle ze powinno sie zmiescic w 2000 tys. ale trzeba uwazac bo lakirnicy lubia (zaoszczedzic na jakosci materialow) Koszt materialow na takie autko to okolo 700-800 zl
  14. Szkoda furki ale to nie koniec swiata ,dobry blacharz przywroci jej dawny blask. Ale jest warunek to musi byc fachowiec a nie jakis rzezbiarz
  15. Mialem b5 w sedanie i byla sliczna mam b5 awancika i tez jest sliczna, ale moim zdaniem awant jest troszke praktyczniejszy. Chociaz ma jedna mala wade ( wicznie brudne dupsko)
  16. Ja mam tak samo i mysle ze nie ma problemu.
  17. Najlepszy do tego jest smar miedziowy.
  18. Znaczek powinien zostac
  19. Jesli chodzi lakierowanie plastikow to zawsze trzeba uzyc specjalnego podkladu poprawiajacego przyczepnosc, mozna go kupic w kazdej mieszalni lakierow. Po zastosowaniu takiego podkladu nie bedzie problemow z luszczeniem czy odpryskiwaniem lakieru
  20. No to trzeba bedzi jeszcze troche poczekac zanim sloneczko mocniej zaswieci
  21. Dudi zgoda najlepiej jest polerowac w cieniu ale nagrzania lakieru to raczej nie unikniesz. dlatego pisze ze nie ma to az tak wielkiego znaczenia
  22. No i totalny brak zainteresowania spocikem na podkarpaciu :redface:
  23. Hauzer chyba masz racje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.