Treść opublikowana przez daro
-
[A6 C5 1,9TDI] Klimatronic zwariowal ...
Moj klimatronik tez czasem warjuje ( klima potrafi sie sama zalaczyc albo nie pozwoli sie wylaczyc) narazie zawsze wraca do normy ale cikaw jestem jak dlugo
-
rdza i audi- niemożliwe a jadnak
Dokladnie tak jak mowia koledzy autko musialo byc malowane bo przy ori lakierze nie ma mozliwosci zeby pojawila sie rdza.
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
Ja tez mialem juz taki przypadek. Winna byla zbieznosc
-
Rysy na aucie i na sercu...
Mariusz79 przykro mi ale nic z tym nie zrobisz a zaprawka na srodku maski w tym kolorze to tez trudna sprawa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to juz pora myslec o nastepnym spociku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja wlasnie wrocilem z roboty szybko cos zjem i lece do rzeszowa cholera ale autka juz nie zdaze wypiescic
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Co 10 tys :exclaim:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
No coz Iceman odpowiedzial i za mnie
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
A ja zawsze przed wyjazdem sprawdzam czy mam paliwo i jak narazie to moje jeszcze nie zawidlo i za to wlasnie lubie ze mozna na nia liczyc
-
Czy Kayaba to dobra firma....
Ja tez uwazam ze sa dobre :exclaim:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Przez przypadek natrafilem na stronke klubu
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Pisalem juz o malowaniu plastikow , jezeli uzyje odpowiednich materialow i technologicznie nic nie sknoci to nic nie odpadnie
-
[B-5 1Z 1,9 tdi] Po uruchomieni silnika natychmiast gaśnie
Mialem to samo u mnie to byll immobilaizer zdiolem gorna oslone kierownicy poruszalem kablami i sie uspokoil [ mam spokuj do teraz i nie mam pojecia jaka byla przyczyna]
-
Czy urwał się komus wahacz??
koledzy nie dajmy sie zwariowac , zgadzam sie ze zawieszenie w a4 to nie jest jej najmocniejszy punkt ale przejechalem audi a4 ponad 60 000 km po dosc kiepskich i dziurawych drogach no i do najostrozniejszych kierowcow nie naleze i nic mi sie nie urwalo i nic nie odpadlo i mam nadzieje ze nie odpadnie
-
Czy silnik gasic na postoju czy lepiej zeby pracował?
Do 5 min tez nigdy nie gasze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajnie ze cos sie wreszcie ruszylo na podkarpaciu ja tez postaram sie byc
-
Historia naszych nicków
A u mnie prosciutko daro bo Darek
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
Pogratulowac naprawde sliczna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
trze z tylu przy pelnym zaladunku
Poogladaj nadkola ,moze znajdziesz slady ocierania a to by znaczylo ze sprezyny sa siadniete
-
[B5] Jak wymienić przegub
Zamiast zbijac przegub mlotkiem wystarczy wkrecic srube centralna (dzila jak sciagacz)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B6 ALT] Demontaż oznaczeń na tylnej klapie
Spokojnie i bez obaw mozasz sciagac emblematy nie ma tam zadnych koleczkow , a jesli masz obawy podjedz do lakiernika i usunie to w kilka minut. Jest taki specjalny gumowy krazek ktory zaklada sie na wirtarke i zdejmuje klej po znaczkach listwach itp.