Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro

  1. Moj klimatronik tez czasem warjuje ( klima potrafi sie sama zalaczyc albo nie pozwoli sie wylaczyc) narazie zawsze wraca do normy ale cikaw jestem jak dlugo
  2. Dokladnie tak jak mowia koledzy autko musialo byc malowane bo przy ori lakierze nie ma mozliwosci zeby pojawila sie rdza.
  3. daro odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    Ja tez mialem juz taki przypadek. Winna byla zbieznosc
  4. Mariusz79 przykro mi ale nic z tym nie zrobisz a zaprawka na srodku maski w tym kolorze to tez trudna sprawa
  5. No to juz pora myslec o nastepnym spociku
  6. A ja wlasnie wrocilem z roboty szybko cos zjem i lece do rzeszowa cholera ale autka juz nie zdaze wypiescic
  7. Co 10 tys :exclaim:
  8. No coz Iceman odpowiedzial i za mnie
  9. A ja zawsze przed wyjazdem sprawdzam czy mam paliwo i jak narazie to moje jeszcze nie zawidlo i za to wlasnie lubie ze mozna na nia liczyc
  10. Ja tez uwazam ze sa dobre :exclaim:
  11. Przez przypadek natrafilem na stronke klubu
  12. Pisalem juz o malowaniu plastikow , jezeli uzyje odpowiednich materialow i technologicznie nic nie sknoci to nic nie odpadnie
  13. Mialem to samo u mnie to byll immobilaizer zdiolem gorna oslone kierownicy poruszalem kablami i sie uspokoil [ mam spokuj do teraz i nie mam pojecia jaka byla przyczyna]
  14. koledzy nie dajmy sie zwariowac , zgadzam sie ze zawieszenie w a4 to nie jest jej najmocniejszy punkt ale przejechalem audi a4 ponad 60 000 km po dosc kiepskich i dziurawych drogach no i do najostrozniejszych kierowcow nie naleze i nic mi sie nie urwalo i nic nie odpadlo i mam nadzieje ze nie odpadnie
  15. Fajnie ze cos sie wreszcie ruszylo na podkarpaciu ja tez postaram sie byc
  16. A u mnie prosciutko daro bo Darek
  17. Pogratulowac naprawde sliczna
  18. Poogladaj nadkola ,moze znajdziesz slady ocierania a to by znaczylo ze sprezyny sa siadniete
  19. Zamiast zbijac przegub mlotkiem wystarczy wkrecic srube centralna (dzila jak sciagacz)
  20. Spokojnie i bez obaw mozasz sciagac emblematy nie ma tam zadnych koleczkow , a jesli masz obawy podjedz do lakiernika i usunie to w kilka minut. Jest taki specjalny gumowy krazek ktory zaklada sie na wirtarke i zdejmuje klej po znaczkach listwach itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.