Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
A jaka to b7 po liftingu?? podobno sa roznice.. looknij sobie w dziale zawieszenie tam masz rozpiske b6 i b7
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
moze byc różnie ale miejmy nadzieje ze bedzie git
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
Jesli chcesz miec wszystko cacy to zapodaj jakies o skruconym skoku ale generalnie mozesz zostawic te z 1BA
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Grzesiek a mozesz mi jeszcze powiedziec czy do RS4 podejdzie od a8??
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
O faktycznie Panowie nie wiecie jak z ta poducha do kiery tt jak pisalem wyzej??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Pedały nie wcisniete 000 wcisniety hamulec 110 wcisniete sprzeglo 001 wcisniete sprzeglo i hamulec 111
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Mp tp sie Tomasz troszki pomeczysz z rozklejeniem :gwizdanie:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
W 2003 nie bylo montowane fabrycznie Rns-e
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Kurcze nie wiem, ale tak jakos jest.. Panowie a mam pytanie czy poducha od RS4 pasuje w kiere od tt?? Jaka posuszke mozna tam wsadzic tzn od jakich modeli audi??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Twoich Koman to sie raczej nie da tak przerobic bo ty masz stare dzilon no nie??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Noo dokladnie i wtedy juz idziesz pod 150 koni spokojnie Tarcze radze TRW, kupilem ATE bo "najlepsze" i sie rozczarowalem, 5 tysi i zaczly bic
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Poszukaj na forum bylo sporo o ukladach wtryskowych w 110kach moze odrazu lepiej wymienic na wydajniejsze jak juz chcesz to zrobic raz a dobrze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Turbina musi tylko pompowac..wazne jest uklad zasilania paliwa, przeplywomiez, wolny wylot spalin tzn kat do usuniecia no ale ja polecam chipa jak najbardziej..
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Tzn ja mam doswiadczenia takie ze kiedys mialem b6 awx i krecilm sztanga bo mialem dziwny dzwiek przy schodzeniu z obrotow, mi sie udalo bo ogranicznik wykrecilem o 1/2 obrotu al slyszalem ze nie wyregulowana moze byc zabujstwem dla turbinki..- [ALL B6/B7] Lusterka z A6-czy pasują?
Panowie czy lusterko z a6 c6 bedzie pasowac do a4 b6/b7?? ewentualnie sam wkład??- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zrob jakies logi bo jak na pale regulowales sztanga bo moze dalej za malo pompuje..- [ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
kobra7 a jaki masz ten licznik czrwony i kolor rb4 czy rb8?- [ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
a to wybacz juz myslalem z jakies bajeczki :gwizdanie:- [ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
110 km w quattro "powyzej 200" tzn 205?? [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:06_________________________________________________Powiedz jeszcze ze kapcie 235- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Co tam Jacek znow problmy z turbawka??- [ALL B6/B7] Budowa zawieszenie
Zawieszenie przednie: podwójny wahacz poprzeczny, amortyzator teleskopowy, stabilizator poprzeczny Zawieszenie tylne: podwójny wahacz poprzeczny, sprężyna śrubowa, stabilizator poprzeczny- [ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
Tak jak wyzej pisali :gwizdanie: wachacze, przeguby, maglownica, lozyska.. a najpierw to przeluz kola z tylu do przodu, moz z oponami cos nie halo- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Nie prawda.. u mnie sie naprawde lepiej zbiera a ze mocniej kopci? moz na zimnym maly dymek ale zadnych skutkow ubocznych..- [B6 AVF] Wykres AVF
Właśnie to jest dobra mysl z przyspieszeniem na 3 biegu.. jakie kapcie moc, moment i jakie przyspieszenie - Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00