Treść opublikowana przez lukas231
-
Listwy Dekory LED
Ja Mam zwykłą Taśmę led nie mleczną i jest gitara [emoji14] * NOTE 3 * Panowie dzisiaj zabieram się za prawe drzwi z przodu, Mam 3 kable które idą do przełącznika otwierania szyb -brązowo zielony -fioletowo niebieski -brązowy W które się wpiac?
-
Muzyka w naszych autkach
https://youtu.be/6b2bvpAp8Ho * NOTE 3 * -TT-
-
Listwy Dekory LED
DZIĘKI secio za pomoc! Miodzio wyszło
-
Naprawa zaczepu pleców fotela za FREE
Dzięki wielkie!! Plecy dostają u mnie już chyba z pół roku, parę razy miałem się za to zabrać, a tu taki ładny poradnik
-
Naprawa zaczepu pleców fotela za FREE
No to napisz jeszcze koleszko jak zdjąć ten plastik (plecy od fotela) bo też mi się rozwaliło (przy wsiadaniu za mocno wskoczyłem na fotel) i plastik dolem odstaje [emoji14]
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Gta 5
-
Listwy Dekory LED
Miodzio [emoji14]
-
Listwy Dekory LED
Dzięki secio o taką odp. Właśnie mi chodziło
-
Listwy Dekory LED
Wąsko, to ile ich tam masz na metr??
-
Listwy Dekory LED
@up a taśmę gdzie kupiłeś? Daj jakiś namiar
-
Listwy Dekory LED
Pokaż jakieś zdjęcia
-
Listwy Dekory LED
Kazek 1.9 daj namiar na ledy, bo też się za to chcę wziąść [emoji14]
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
Ktoś ma namiar gdzie kupić szablony na przyciski??? A może pasują jakieś inne? Na Allegro są zamienniki przycisków za 30 pare zeta, i nie wiem na co się zdecydować
-
B6 DIVISION
Dzisiaj wyskoczył u mnie check Podpiolem do kompa i takie błędy wyskoczyły. Pomoże ktoś co się dzieje?
-
B6 DIVISION
Siema, taka sytuacja dzisiaj, odpalam auto i wszystko ok jadę dodaje gazu a tu tak jak by turbiny nie było [emoji14] wskazowka temperatury płynu na samym dole. Zgasilem odpaliłem i wszystko ok, i wskazówka z temperatury od razu poszła do 80 st. Zaczyna się coś psuć heh tylko co?
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Ja kupilem i założyłem lampę depo bo tak się środek rozklekotał po moim czyszczeniu że szok hehe a ta depo to powiem wam że świeci znakomicie:) i wygląda jak oryginał, mam tylko jeden problem i może ktoś mi doradzi, jak założyć ten cholerny silniczek od regulacji świateł? Nie mogę go wcisnąć w tą biała "wnekę" a nie chce znowu całej lampy rozklekotać [emoji14]
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Te od Tomka przy włączaniu mrugaja a przy gaśnieciu to ładnie się przyciemniają. Note 3
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Juz wszystko ok trzeba było do auta podłączyć note 3
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
ktoś może pomóc w czym jest problem? note 3
-
Prosze o pomoc? Co tam bylo?
A ja kupiłem magnes za 10 zł i tez jest gitara
-
Praca pompki po zamknięciu auta
Nieszczelny uklad od centralnego, gdzieś ucieka powietrze i pompka próbuje dobić powietrza?? coś mi się kojarzy ze tez tak miałem. W b5
-
B6 DIVISION
Opony mam oby dwie te same hehe Jozek, a co mają wtryski do esp? Pytam z ciekawości.
-
B6 DIVISION
Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.
-
B6 DIVISION
Nikt nie miał takiej sytuacji? [emoji12]
-
B6 DIVISION
Siema, miał ktoś z was tak że przy 120km/h kontrolka od ESP się zapala i nie można wyłączyć przyciskiem? Jak wyłącze zapłon i zapale to gaśnie i później powyżej 120 znowu się zaświeci, 3 dzień się tak robi.