Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas231

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukas231

  1. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ja Mam zwykłą Taśmę led nie mleczną i jest gitara [emoji14] * NOTE 3 * Panowie dzisiaj zabieram się za prawe drzwi z przodu, Mam 3 kable które idą do przełącznika otwierania szyb -brązowo zielony -fioletowo niebieski -brązowy W które się wpiac?
  2. https://youtu.be/6b2bvpAp8Ho * NOTE 3 * -TT-
  3. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    DZIĘKI secio za pomoc! Miodzio wyszło
  4. Dzięki wielkie!! Plecy dostają u mnie już chyba z pół roku, parę razy miałem się za to zabrać, a tu taki ładny poradnik
  5. No to napisz jeszcze koleszko jak zdjąć ten plastik (plecy od fotela) bo też mi się rozwaliło (przy wsiadaniu za mocno wskoczyłem na fotel) i plastik dolem odstaje [emoji14]
  6. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Miodzio [emoji14]
  7. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Dzięki secio o taką odp. Właśnie mi chodziło
  8. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Wąsko, to ile ich tam masz na metr??
  9. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    @up a taśmę gdzie kupiłeś? Daj jakiś namiar
  10. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Pokaż jakieś zdjęcia
  11. lukas231 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Kazek 1.9 daj namiar na ledy, bo też się za to chcę wziąść [emoji14]
  12. Ktoś ma namiar gdzie kupić szablony na przyciski??? A może pasują jakieś inne? Na Allegro są zamienniki przycisków za 30 pare zeta, i nie wiem na co się zdecydować
  13. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj wyskoczył u mnie check Podpiolem do kompa i takie błędy wyskoczyły. Pomoże ktoś co się dzieje?
  14. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, taka sytuacja dzisiaj, odpalam auto i wszystko ok jadę dodaje gazu a tu tak jak by turbiny nie było [emoji14] wskazowka temperatury płynu na samym dole. Zgasilem odpaliłem i wszystko ok, i wskazówka z temperatury od razu poszła do 80 st. Zaczyna się coś psuć heh tylko co?
  15. Ja kupilem i założyłem lampę depo bo tak się środek rozklekotał po moim czyszczeniu że szok hehe a ta depo to powiem wam że świeci znakomicie:) i wygląda jak oryginał, mam tylko jeden problem i może ktoś mi doradzi, jak założyć ten cholerny silniczek od regulacji świateł? Nie mogę go wcisnąć w tą biała "wnekę" a nie chce znowu całej lampy rozklekotać [emoji14]
  16. Te od Tomka przy włączaniu mrugaja a przy gaśnieciu to ładnie się przyciemniają. Note 3
  17. Juz wszystko ok trzeba było do auta podłączyć note 3
  18. ktoś może pomóc w czym jest problem? note 3
  19. A ja kupiłem magnes za 10 zł i tez jest gitara
  20. Nieszczelny uklad od centralnego, gdzieś ucieka powietrze i pompka próbuje dobić powietrza?? coś mi się kojarzy ze tez tak miałem. W b5
  21. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Opony mam oby dwie te same hehe Jozek, a co mają wtryski do esp? Pytam z ciekawości.
  22. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Vag żadnego błędu nie stety nie pokazuje.
  23. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt nie miał takiej sytuacji? [emoji12]
  24. lukas231 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, miał ktoś z was tak że przy 120km/h kontrolka od ESP się zapala i nie można wyłączyć przyciskiem? Jak wyłącze zapłon i zapale to gaśnie i później powyżej 120 znowu się zaświeci, 3 dzień się tak robi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.