Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:laghing2:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Olo, a mnie dlaczego nie ma na zdjęciu, hę ?
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
łomatko, panie Michale... widzisz to pan ?? :doh1:
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
nie zapomnij o chromach dookoła lamp i na brzegach drzwi kox [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________ no nie ?
-
Akcja serwisowa!!!!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_akcja_serwisowa_21b7-t57574.0.html;msg617821#msg617821 temat źle nazwany, zły dział... eee...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no nie wiem.. może z kupą przesadziłem, może nie będzie źle... Jednak dałbym to na sam dół modowania andżej, pokazałbyś chociaż przez pw swojego paździocha, a nie chowasz go i chowasz ....
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no nie mów malik że zmienisz sufit, zrób najpierw vt... według mnie źle te fotele będą wyglądać nie słuchaj małolatów
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
własnie według mnie nie ! czarny sufit jest ok w przypadku ciemnych foteli... A tak z białą skórą to by te taborety wyglądały jak kupa w lesie...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Piotr, a to nie było tam BT w ogóle ? Czy po prostu zmieniałeś na nowszy sterownik ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ładnie panie i chopoki
-
[ALL B6] Wtyczka od tylnych glosnikow uszkodzona
może Ci chociaż trochę pomoże : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html;msg249891#msg249891 http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
nie ma takiej możliwości w a4 aż do modelu B7 włącznie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tyż nimom jeszcze ale mam "nalepkę" mnie możecie policzyć też Bo bym był, jak bym był
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aaa żesz... no faktycznie, tych Gdańszczan to już całkiem sporo mamy pamiętajćie o zupie dla fuso
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak u Ciebie ? zawsze było tip-top w tej kwestii
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak Kockiego nie będzie... to mężczyźni będą z Gdyni, a kobieta z Gdańska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pierwsze słysze... po sutach gryzie Tomaszek... ....mydlo z racji, że ma sedana, obwozi delikwenta w "kufrze" po Gdańsku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no spoko... ... w końcu swoim paździochem tylko na spoty latasz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie ... pucować się kto będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no skoro już mówisz... jakby co, warzywa przywiezie dwóch dżentelmenów
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
mozna scrat (halogeny), lakiernik ci wszystko maźnie
-
[ALL B6] Problem z RNS-D
no w A6 to by się zgadzało... ale w a4 ? fis dobrze przekodowałeś ?
-
[ALL B7] Tylko ciepłe powietrze po prawej stronie
nie wiem boberek, jaki cel jest Twojego posta ? Problem jest dalej ? I pokazujesz jakie błędy są ? Czy pokazujesz błędy i piszesz że naprawiliście, tylko że już nie jak i co ?
-
[ALL B6] Problem z RNS-D
i zrobiłeś co ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to niech ktoś z zupą przyjedzie ... z pieczarek niech chłopoki zrobią