Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Olo, a mnie dlaczego nie ma na zdjęciu, hę ?
  2. łomatko, panie Michale... widzisz to pan ?? :doh1:
  3. nie zapomnij o chromach dookoła lamp i na brzegach drzwi kox [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________ no nie ?
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_akcja_serwisowa_21b7-t57574.0.html;msg617821#msg617821 temat źle nazwany, zły dział... eee...
  5. no nie wiem.. może z kupą przesadziłem, może nie będzie źle... Jednak dałbym to na sam dół modowania andżej, pokazałbyś chociaż przez pw swojego paździocha, a nie chowasz go i chowasz ....
  6. no nie mów malik że zmienisz sufit, zrób najpierw vt... według mnie źle te fotele będą wyglądać nie słuchaj małolatów
  7. własnie według mnie nie ! czarny sufit jest ok w przypadku ciemnych foteli... A tak z białą skórą to by te taborety wyglądały jak kupa w lesie...
  8. Piotr, a to nie było tam BT w ogóle ? Czy po prostu zmieniałeś na nowszy sterownik ?
  9. no ładnie panie i chopoki
  10. może Ci chociaż trochę pomoże : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html;msg249891#msg249891 http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm
  11. nie ma takiej możliwości w a4 aż do modelu B7 włącznie
  12. ja tyż nimom jeszcze ale mam "nalepkę" mnie możecie policzyć też Bo bym był, jak bym był
  13. aaa żesz... no faktycznie, tych Gdańszczan to już całkiem sporo mamy pamiętajćie o zupie dla fuso
  14. a jak u Ciebie ? zawsze było tip-top w tej kwestii
  15. jak Kockiego nie będzie... to mężczyźni będą z Gdyni, a kobieta z Gdańska
  16. pierwsze słysze... po sutach gryzie Tomaszek... ....mydlo z racji, że ma sedana, obwozi delikwenta w "kufrze" po Gdańsku
  17. nie no spoko... ... w końcu swoim paździochem tylko na spoty latasz
  18. właśnie ... pucować się kto będzie
  19. no skoro już mówisz... jakby co, warzywa przywiezie dwóch dżentelmenów
  20. mozna scrat (halogeny), lakiernik ci wszystko maźnie
  21. no w A6 to by się zgadzało... ale w a4 ? fis dobrze przekodowałeś ?
  22. nie wiem boberek, jaki cel jest Twojego posta ? Problem jest dalej ? I pokazujesz jakie błędy są ? Czy pokazujesz błędy i piszesz że naprawiliście, tylko że już nie jak i co ?
  23. no to niech ktoś z zupą przyjedzie ... z pieczarek niech chłopoki zrobią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.