Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Dziś mam za sobą pierwsze podwórkowe mycie autka, zimno ale dałem rade Jak to bywa znalzłem straty po zimie, kilka odprysków na lakierze Głównie na masce i błotniku, odpryski są dość głębokie ale małe ok. 2 mm Jak je usunąć? Lakier do zaprawek z mieszalni + delikatna polerka Cezkam na propozycje
  2. Kazik123 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dobre, ale gorsza wiadomość ze taka prawda u mnie drogi jak ementaler
  3. komplet z aukcji 500 bez popiołki, lakierowanie 200zł fakt różnica jest ale zawsze można swoje dalej puścić Wiem że temat stary, ale od kiedy szczotkowane aluminium jest w cenie malowania, buhehe. Jak masz takie szczotki , to wezmę na początek z 50 kompletów http://www.allegro.pl/item917149999_listwy_kpl_s_line_a4_s4_rs4_aluminium_szczotkowane.html i bez popiołki......
  4. szukaja nowych sposobów na zgarniecie kasy wymiana dowodu-kasa wymiana prawka -kasa zmiana adresu zam.- zaj...ta kasa itp.
  5. mnie normalnie kur... bierze kraj w którym mamy okazje mieszkać to cyrk na kółkach ale nie ma to tamto na EURO coraz bliżej
  6. kolega "Tas2die4" ma racje, ludzie częściej oglądają sie za Audi bo za BMW boją sie obejrzeć bo im "Deres" płaskiego wypłaci tak na serio, fajnie zrobione Audi aż cieszy oko
  7. sam miałem kupić B7 2.0 T, był problemy z odpowiednia sztuka w poszukiwaniach trafiłem na B6 3.0 V6 po malej przejarzdze była moja
  8. to może i ja dorzuce pare groszy bo równiez byłem posiadaczem BMW :>, z tego co widze sporo osób z forum przesiało sie z BMW na Audi, a tylko kilka osób zrobiło ten "błąd" w drugą strone BMW jak dla mnie to do Hiszpanii a do nas to tylko Audi Q
  9. Jak się jest ci.. to tak się kończy dokładnie, wsiury jak nic
  10. ja byłem w lato Orla Perć ze śniadaniem, full wypas
  11. taka prawda, jazda z Q w śniegu teraz mam mały problem zacząłem robić za pług mam zawieche s-line i zgarniam cały śnieg z rana
  12. prawda jest taka że po Polsce z CB jezdzi sie o wiele lepiej, sam byłem przeciwnikiem do sytuacji jak na pustej drodze mi doje..li za przekroczenie prędkości jechałem 143km/h na 90, bo jak mi powiedział on sobie premie musi wyrobić Jasne, przynajmniej rozbijesz się z większą pewnością następstw śmiertelnych. Tyle że jak potrącisz moje dziecko, jadąc "spokojnie na CB" to ostrzegam że następstwa będą równie poważne. Pomyśl czasem zanim coś napiszesz. Nie_pozdrawiam
  13. dziś dokładnie analizowałem ankiete i brakuje jednej pozycji, a dokładnie jakiej krytreria wyboru wina lub podobne brakujący punkt Zawartosc siarki :>
  14. ankieta wypełniona, kiedy degustacja
  15. lepiej mieć ESP, ale z możliwością wyłączania mi osobiście ESP kilka razy tyłek uratowało, no może "pomogło" wyjść z opresji
  16. ja właśnie skończyłem oglądać "Avatar"
  17. ja na dzień dzisiejszy mam dostęp w rodzinie do każdego napędu, brat ma Golfa V i dziś go prawie godzinę wyciągaliśmy bo tak sie zakopał, skończyło sie że swoją A4 musiałem go z zaspy wyciągać, znów moja genialna mamusia kupiła sobie BMW 320i, od tygodnia stoi w garażu bo mieszka poza miastem i tutejsze drogi ani pługa ani soli nie widzaiły. Pozostaje na czołówce listy stoi moja A4 3.0 Q, no dobra moja jest na drugim miejscu, pierwsze autko w rodzince to VW TOUAREG 5.0 tdi mojego starszego, to auto zimy sie nie boi
  18. Quattro daje rade w naprawdę trudnych warunkach wczorajsza trasa KG - Poznań totalny luzik 120 sie leciało, a powrót masakra wleką sie zawalidrogi 40 i tak ciągiem po 5-6 aż nerwy brały no i co w takiej sytuacji ... redukcja i gaz , fakt trochę pływał na boki przy pełnym gazie ale Quattro to Quattro pozd dla wszystkich właścicieli
  19. problem rozwiązany , jednak to wina cewki nowe z ASO i po problemie używki pochodziły jakiś czas i padły
  20. wg mnie akumulator zasiarczony tj. nie trzyma napięcia, podjedz z aku do sklepu moto czasami mają sprzęt do sprawdzenia czy jest do wymiany lub pożycz od kogoś aku na próbę do swojego auta
  21. kolego tylko weź męski trunek( dykte) aby odtłuścić klapę, aby ci po takim wstępie lotka nie latała zapodaj taśmę dwustronna 3M i klej wskazane temp dodatnie :>
  22. dobry tekst,dlatego nie nawiedzę ASO i tamtejszych pseudo mechaników
  23. sam mam alu i jak wcześniej było jet fajny kontrast, ale jeśli robisz furkę w tym stylu i na listwach sie nie skonczy to bierz carbon tylko cały zestaw a to już parę złociszy
  24. dokładnie, pomierz tylko gdzie przykleić nowy, jeśli masz garaż to zostaw auto na noc i możesz z rana grzać suszarką i żyłka do pocięcia, nowy ma już taśme dwustronna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.