Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Dokładnie.A tak nawiasem....... na allegro można wyłapać za 80 spryski więc modzik wychodzi 90. U mnie już są
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
U mnie też wszystko ok.Jakby co to mam zielone na sprzedaż
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A u mnie niebieskie do -5 ogarniają.Nie chce mi się bawić w ciągłe zmiany.Skoro nic się nie dzieje to nic nie ruszam
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A ja chyba zostane przy niebieskich niezależnie od temperatury. Jak ktoś chce zielone to pw
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
A moje byłe ahu czy pałowałem czy nie 6 nie przekroczyło.Trasy różne pół na pół
-
dokładka co sądzicie ?
Właśnie dlatego prosiłem o foto na jaśniejszym kolorze, bo na czarnym nie widać jak się ona układa
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
I tego Gościa się słuchajcie, bo to on mi dłubał.Pozdro Damian.Jeśli pytania o użytkowanie to służę
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
A że Szymek ma wtryski od afn to doleciało min. 10 kuni i tu dopiero jest fajnie
-
Prośba o pomoc w wyborze instalacji
A ja przewidując program mam -kme gold -zenit pro obd -hany niebieskie. Nie mam pojęcia jak ci weszła w awanta 72-ka.U mnie jest 52
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
Jedyne opłacalne mody w ahu/1z.Różnica w porównaniu z serią kolosalna.W końcu to 50% więcej, a spanie to samo
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
Tak miałem 216 , ale to w ahu niewiele zmienia.U mnie wypluła jak w opisie.Było dobrze!
-
Czujnik PDC parktronic
Kuna niedobrze bo mi pokazuje ,że dwa wewnętrzne mam ni halo.Jeden pokazuje, że padnięty, a drugi, że nie łączy.Też się zastanawiam co zrobić (do tej pory nie wiedziałem jakie mają numery - nie chciało mi się bawić w ściąganie zderzola i ciągle nie chce).Poczekajmy co napiszą chłopaki
-
1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS
Szymek jak masz już wtryski AFN to wywal kata i wsadź nowy program (dalej się nie baw).Z tego 1500 jeszcze ci zostanie, a jeśli jest tak jak piszesz, że silnik spoko to dobre 125 będzie na pewno.
-
Czujnik PDC parktronic
Też się podłączę.Pablo, a jak go wyjąłeś.Muszę wyjąć dwa i nie chcę nic urwać
-
dokładka co sądzicie ?
Widzę ,że mnie nie rozumisz.Mniejsza z tym.Ma ktoś zdjęcia tej dokładki z jaśniejszy lakierem?
-
dokładka co sądzicie ?
Spokojnie rajzerki.Znaczek mnie nie zmyli.Chodziło mi o to, że dla mnie różnica pomiędzy zwykłym, a s-line jest tak niewielka ,że można się bawić w "znajdź 3 różnice" (i więcej ich nie będzie, nie liczę grila ,bo to on robi robotę).Jeśli miałbym zmienić zderzola to szkoda kasy.Wiadomo gusta.....
-
dokładka co sądzicie ?
Sorki za kłopoty, ale już wszystko jasne.Dla mnie poprostu poza grilem ni ma prawie żadnej różnicy
-
dokładka co sądzicie ?
Może jestem ślepy,ale różnicę widzę tylko w tym małym wlocie pod grilem (to że grill jest inny to oczywiste). Tył mam zwykły
-
dokładka co sądzicie ?
Jak zauważyłeś napisałem że porównywałem z tymi zdjęciami od Cuber ,ale nie wiem czy zwykły zderzak jest tak podobny s-lina czy może przez przypadek mi się trafił (choć nie sądzę).Może wstawię swoje to mi odpowiecie. A wracając do tematu to skoro pasuje dokładka od cupry do zwykłego to za niedużą kasę fajna zmiana
-
dokładka co sądzicie ?
Może ktoś wrzycić foty.Patrzyłem na pakiet s-line który wstawił Cuber i zgłupiałem.A tą dokładkę to tak normalnie wkrętami?
-
dokładka co sądzicie ?
Pany może ktoś mnie oświecić jaka jest różnica między przodem s-line a zwykłym.Nie mogę dojść. jaki mam
-
dokładka co sądzicie ?
Blutucz jak to założyłeś?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ja dałem dwie podkładki ale jeden oring i lata.U mnie jest oring,podkładka,sprężyna,podkładka,główka siłownika. Z jedną podkładką też czasami focha klapa strzeliła i dlatego dałem drugą ale wywaliłem oring żeby urwać milimetr
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Majkel mi chodzi o to, że ja taki stan miałem bez moda. Może u niektórych mod przyspiesza. U mnie klapa była lekko opadnięta. Po modzie nic się nie zmieniło (żadnych niepojących wydarzeń) ..... no może poza roześmianą gębą po modzie.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Moim zdaniem nie ma co kombinować z długością sprężyny (chyba że z cienszego drutu, ale nie wiadomo czy odda większą siłę), bo z niebieską już nie mamy wiele miejsca.Ja mam niebieskie i jedną podkładkę.Sprawdziłem dokładnie.MAX. co wejdzie to niebieska i dwie podkładki.Z jedną podkładką sprężyna nie ściska się do końca co sprawia,że nie ma niepotrzebnej siły na klapę.Miałem już wcześniej napisać, że to całe opadanie klapy to raczej nie wina modu, ale chciałem się upewnić.U mnie klapa była nieco niżej (przed modem) i myślę, że to wina eksploatacji (tak jak wszystkie drzwi czasem trzeba regulować, bo opadają). Z ciekawością czekam co to wyjdzie z tym fioletem.Działaj GURU!!!