Treść opublikowana przez grubcio1980
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Tylko odpiąłem wtyczkę.Czyi mówisz żeby odpiąć wtyczkę o n75 i wężyk od gruchy?Dziękuję Łukasz za pomoc
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Łukasz podesłałem ci 115 bez n75.Jak możesz to wstaw, bo ja ciąglenie mogę się zalogować na vaglog.Z tego co patrzyłem to cyba 2000-2600 obrotów jest w miarę.Im wyżej tym gorzej
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Ale zrobić loga 115 z odpiętym n 75?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Jak pisałem wcześniej dv nowe (chyba 710n to mocniejsze), n75 też bo wcześniej gregor pisał, żeby wymienić. Szczelność sprawdzaliśmy z kudłatym ,bo mi wcześniej obroty falowały na gazie. Winny był ten zaworek nr 6. Po wymianie wszystko ok. Trzyma 800 obrotów równiutko. Nie chce wprowadzać w błąd z tym przeładowaniem. A ten błąd co został to dlatego ,że nie doładowuje tak?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
No raczej tak. Z kudłatym działaliśmy. A można go jakoś inaczej podłączyć? Przecież tam tylko dwa piny i kostę raczej na odwrót się nie wepnie. A tak poza tym ok?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
No to może chłopaki pomogą. Zrobiłem świerze logi. Zobaczymy co będzie
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Ok dziękuję ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 22:34 ---------- Logi przesłane do łukasza.Przed logami błędy Adres 01: Silnik Plik etykiet: Oznaczenie elementu: Komponent i/lub wersja: Kodowanie: Kod serwisu: VCID: 55AA12C48590 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 16683 - Regulacja ciśnienia doładowania: Przekroczona granica regulacji P0299 - 002 - Dolna wartość skrajna przekroczona 17700 - Termostat zaprogramowanego chłodzenia silnika (F265): przerwa P1292 - 004 - Brak sygnału / brak komunikacji - Sporadyczny Kody gotowości: B/D Po każdym logu został tylko ten, wraca za każdym razem Adres 01: Silnik Plik etykiet: PRZEKIER.NIEUDANE! Oznaczenie elementu: 8E0 909 518 AQ HW: 8E0 909 018 B Komponent i/lub wersja: 1.8L R4/5VT G 0010 Kodowanie: 0011711 Kod serwisu: WSC 00318 219 182312 VCID: 7F06906C576C Znaleziono 1 błąd: 16683 - Regulacja ciśnienia doładowania: Przekroczona granica regulacji P0299 - 002 - Dolna wartość skrajna przekroczona Kody gotowości: 0110 1101
-
analiza logów B6 1.8 T 163
O widzisz.W faq wyczytałem te nr.Jutro jak zdążę zrobię nowe i jak możesz pomóc po raz kolejny to będę wdzięczny.Nie chce mnie zalogować ta cholera.Logować parami tak jak napisałeś?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
To dobrze, że komentujesz.A wogóle dobrze zlogowałem???Pierwszy raz robiłem . Jak wcześniej było ich sporo to opanowałem.Powiem tak nowe DV, N75, cewki beru,szczelność ok i ten cholerny zaworek Nr 6.Teraz ładnie trzyma 800 obrotów i pracuje równo.Wypadania zapłonów nie ma.Przed logowanie pokazało , że przeładowuje albo niedoładowuje i czasami mieszanka za uboga.Dalej nic nie było.Skasowałem przed logami.Jutro podłączę vaga i sprawdzę co wypluło.Ogólnie wrażenia mam takie, że czasami zapiepsza jak wściekła (zwłaszcza jak jest zimny i jest chłodno, jak się zagrzeje to wtedy słabnie) a czasami słabiej.Dziękuję Łukasz Tak zerknąłem (ale nie znam się i nie umiem czytać) 115 to turbo i pierwsze to zadane a drugie rzeczywiste?To ewidentnie mu brakuje.Myślicie, że to może być turbo czy może coś innego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W życiu bym nie powiedział, że 1.8T wywali 1000 kunia !!??
-
PROSZE O OPINIE :D produktu !! końcówki 216 bosio
Słuchać chłopaka ,bo wie co robi
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Mam prośbę.Może mógłby ktoś wstawić za mnie moje logi, bo za .....uja nie mogę się tam zalogować.Przesłałbym na maila.Z góry dziękuję
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Dziękuję ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Kamil podeślesz jakiego linka ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- Wam normalnie ta strona działa VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Tak sprawdzałem kilkakrotnie,bo też myślałem, że jakąś literówka zapodałem.Mi nie działa.Nawet wrzuciłem drugiego maila i też nic nie przychodzi.Nie wiem o co kaman.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Ano widzisz Kamil.Wpisuje maila i wyskakuje mi komunikat "na mail został wysłany link autoryzacyjny".Żadne nowe okno nie wyskakuje , a na maila nic nie przychodzi.Nie wiem o co chodzi.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Pisze tam żeby podać mail do autoryzacji ale nic mi nie przychodzi i nie bardzo wiem gdzie tam wkleić te pliki
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Dobra panowie wiele się wyjaśniło i naprawiło.Chciałbym wstawić nowe logi.Nawet je zrobiłem, przekonwertowałem, ale nie wiem jak je tu wstawić tak żeby było wszystko ok i zrozumiale.Nie wkurzać się tylko pomóc bo vcdsa mam od niedawna i wszystkiego się uczę.Zrobiłem log 1 , 2 , 8 ,32 ,34 , 115.Będzie wszystko no nie?
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Dokładnie chodzi o ten zaworek.Masz wszystko w temacie który ci podesłałem.Mi ten temat bardzo pomógł, bo już myślałem , że mnie szlag trafi z tymi obrotami.Miałem podobnie jak ty.Na PB nie falowało, a na LPG szalał.Szukałem nieszczelności i innych wynalazków.Po przeczytaniu wątku postanowiłem dla spokojności wymienić ten cholernik.Jest w trójniku pod kolektorem.Po wymianie silnik stał się cichszy, równiutko pracuje (a potrafił czasami szarpnąć) i stał się mocniejszy.A to wszystko za 41 zł.Zacznij od niego
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Dźwięk mnie roz..........bał !!!
-
Mój czterołap!!!
Wrzuciłem fotki z nową kierą, gałką, systemem bagażu i dokładką od cupry.Ja jestem za lekką ściemą, ale do okoła samochodu.Na chwilkę ściemę odłożę, bo wreszcie doprowadziłem troszkę do ładu silnik.Teraz czeka DP, muszę kupić wtryski z bex-a i program.W tej chwili to mój priorytet (mam nadzieję, że nic się nie wysra)
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
A specyfik jaki? Ja zapas wrzucam na dalsze trasy, a tak jeżdżę bez.
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Albo, Kolego co też przerabiałem i wreszcie mam spokój, szlag ci trafia tą nieszczęsną "śrubkę odpowietrzającą nr 6".U mnie też na PB było ok, a po założeniu gazu zaczął wariować z obrotami.Co się nie nakombinowałem.Ten zaworek w aso 41zł. Obstawiam, że falowanie obrotów to właśnie to,bo u mnie wyglądało to podobnie i przebieg też podobny.Tu masz temat :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/132945-b6-bfb-blad-17705-wypadanie-zaplonow-rzucanie-silnikiemrozwiazany/?hl=%2Bwypadanie+%2Bzap%B3on%F3w
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany dajcie kogoś kto dobrze wystroi mapę gazu
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
U mnie to jest dziwne że tylko na lpg tak wariuje. Tą śrubę wymienię dla pewności. U mnie kosztuje 41 zł
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Dzięki