Treść opublikowana przez grubcio1980
-
rns e głupoty na fisie i napis off road
Ja tak miałem. Identycznie. Przeczyściłem płytę i pomogło. Trochę już styrana, ale po czyszczeniu wszystko ok
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Pany przewaliłem cały temat. Mam dobre kodowanie rns 0311715, bt 0011802, softa z sds, dołożyłem bt (wiązkę pod sds robił mi kaju, więc raczej ok) a ta niedojda mnie nie słyszy. Zanim wgrałem softa i zmieniłem kodowanie działał mi bt i komendy głosowe dial i redial. Dziś po zmianie kodowania i wgraniu softa już nawet to nie działa. Pytał ktoś w temacie ale nie ma odpowiedzi. Jakieś pomysły?
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Jak mogę pomóc to się piszę
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie sorki ale szukajka nie pokazuje. Nie mogę znaleźć jak podłączyć sds.
-
bex po programie logi do oceny
Z bexa tylko 205 kuników? Jakoś słabo
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany nie ma ktoś użyczyć kabla do zenita. Muszę swoją ustawić bo głupieje a chwilowo pusty jestem żeby kupić Dobra dzięki za pomoc już ogarnąłem Dobra dzięki za pomoc już ogarnąłem
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Wychodzi na to że dobrze. Z tego co Łukasz mówi do -5 lub +5 jest ok Dziś pojeździłem na lpg i nie wywaliło mi szreka, a samochód jedzie jak potrzeba. Wygląda na to, że to przez te węże sie rozjeżdżało. Jutro dla pewności zrobie tego loga Łukasz przejechałem dziś na pb 16-17 km i sprawdziłem kanał 32. W pierwszym 0.2 w drugim 0.0. Czyli wszystko ok. Trza to lpg ogarnąć. Może ktoś z klubu to ogarnie w okolicach Radomia? Dziś powtórzyłem 32 kanał. Przejechalem na pb 40 km. Pierwsze okno 0.8 drugie - 1.6 także chyba ok.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Podobnie jak na pb lub +/- 5
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Ok. Dzięki
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Ok. Ale 32 to statycznie nie dynamika? I chodzi o to drugie okno? W razie czego co może być przyczyną?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Spytam go. Wiesz co wymieniałem dziś olej i zauważyłem że mi płyn chłodniczy ucieka. Poluzowane były węże przy redku. Poprawione. I takie pytanko czy to mogło mieć wpływ. Chwilke gadalem z gazownikiem i był zdziwiony że za ubogo, bo twierdził że sporo podlał. Korekty na 32 to dynamiczne zrobić? Jak wszedłem w 32 na postoju to w 1 kolumnie było sztywne (nic się nie zmienialo) 0.9 a w drugiej chyba 15.6. Na pb i lpg. Ale powiem, że po dokręceniu nie ten sam samochód. Pojeżdżę jutro i zobaczę czy wywali szreka
-
analiza logów B6 1.8 T 163
No na lpg go wywala. W środę zmieniałem wtryski lpg bo się zes....y. Robiłem mapę z gazownikiem na postoju i w ruchu. Mowisz Łukasz, ze wina mapy? Łukasz jade jutro poprawić mapę. Ktore logi zrobić żeby sprawdzić czy wszystko ok?
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Prośba o ocenę. Co jakiś czas wywala mi szreka i wydaje mi się, że wchodzi w tryb awaryjny, bo słabnie. Błędy: Adres 01: Silnik Plik etykiet: Przekier.nieudane! Oznaczenie elementu: 8E0 909 518 AQ HW: 8E0 909 018 B Komponent i/lub wersja: 1.8L R4/5VT G 0010 Kodowanie: 0011711 Kod serwisu: WSC 00318 219 182312 VCID: 7F07786D2DA308E0586 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 17536 - Zespół 1; adaptacja mieszanki (mult.) P1128 - 001 - mieszanka za uboga - MIL zapalona 17700 - Termostat zaprogramowanego chłodzenia silnika (F265) P1292 - 004 - przerwa - Sporadyczny Kody gotowości: 0010 0000 Logi LPG http://vaglog.pl/log_241349.html http://vaglog.pl/log_241351.html http://vaglog.pl/log_241350.html Logi PB http://vaglog.pl/log_241352.html http://vaglog.pl/log_241354.html http://vaglog.pl/log_241353.html
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Lepiej już nie pomagaj. Dzięki
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Tak tylko nie mogę skojarzyć, gdzie to przykleić żeby było dobrze. U mnie cholera jedna się sama zwija.
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Pany może to głupie ale ja przykręciliście ten zestaw?
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Tłumaczyłem, ale może grupa do chlopaka dotrze. Słuchaj, bo nikt nie chce źle
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Jeśli kat w porządku to możesz odpuścić dp, ale raczej po 200 tysiach kilosów to może byc różnie. Jak wsadzisz drugi smic i zrobisz program to osiagniesz swój cel. Tylko że wtryski z bexa możesz już kupić 120-150 i bedzie spokój że nie są na granicy. Ja mam dp, wtryski bex. Musze zrobić drugi smic bo seryjny nie ogarnia nawet serii. Latam podobnie do ciebie ok 25 tysi na rok, program prawie 2 lata i spokój. Nie ma sie czego bać, a są same plusy. Wczesniej 6 lat latałem b5 na programie, zrobione 120 tys. i do tej pory jeździ w rodzinie. Tylko tuner musi się znać
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
A dlaczego? Seryjne będą na granicy dlatego wrzuca się te z bexa. Przy tych temperaturach ostatnio Łukasz13 wycisnął 213. Ja mam +- 200. Zależy w jakim stanie turbo. A niech bedzie nawet 190 pewne. Starczy ........ przynajmniej na razie
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Na początek stage 1. Czyli dp, wtryski z bexa i program. Wychodzi ci Bex albo lepiej jak motorownia zdrowa. Jak będziesz miał kasę do wrzuć drugiego smica, bo te nasze seryjne to do d...py nie podobne i serii dobrze nie ogarniają. Jak mowisz, że silnik zdrowizna to i 200 przeskoczysz. Dla silnika miękko, nie ma się co bać, tylko trzeba dbać jak o każdy.
-
nie działa panel Climatronic
Umnie jest podobnie. Raz się panel podświetla a raz nie. Jak nie świeci, wyjmę kluczy i włożę spowrotem to działa i podświetla.
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
A zielone hany na ile wystarczają? Spec mi wrzucił zielone na czas reklamacji. Z tego co mówił to nawet sie wyrabialy. Mam nawet wrażenie że jest trochę lepiej. Majster mówi, że to dlatego, ze zielone są szybsze. Prawda?
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
Powiem szczerze ,że nie wiem. Czym się różnią?
-
Jakie wtryski do 1,8t na koksie - OPINIE
Pany wysrały mi sie hany niebieskie. Przebieg na gazie ok. 40 000 i poleciały dwie, ale spec mówi że za chwilę polecą pozostałe i lepiej wymienić 4. Zostać przy niebieskich, bo mówił, że są jeszcze jakieś nowe herkulesy.A te baraccudy ogarną ok. 200 kuni?
-
Mój czterołap!!!
Szyby albo wszystkie, albo żadne ?.