Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Problem z lpg
Duże prawdopodobieństwo że wina mapy. A co pokazuje bag w bloku 32 i 33?
-
Chiptuning za 199zł (nie box)
Chłopaki a ogarnie ktoś program w 2.0 t vectra C? Kumpel szuka kogoś ogarniętego
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Adrew dziękuję za pomoc. Właśnie dlatego chciałem wyjąć lodówkę. Zamienie się z kumplem schowkami który ma ori zmieniarkę i włożę swoją lodówkę ?. Będzie ładnie wszystko wyglądało bo jak przyłożyłem zmieniarkę do tej półki to słabo było. Nie mam pojęcia czy jest pod "coś" czy poprostu to półka, ale z tyłu są dziurki jakby na "coś"
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Mówisz o tych drzwiczkach zamykających lodówkę? Tam są zatrzaski ale jak próbowałem zdjąć to szło opornie i bałem się że coś urwę. Śrubki od dołu w sensie dołu schowka? Sorki za kłopot
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
A tych nie zauważyłem. Dziurka od klimy to i tak mniej niż po zmieniarce ?. Chyba powalcze. Czyli śrubki od dołu i pozrywać zgrzewy i sama wyjdzie? A później zgrzewaliście czy wystarczy skręcić?
-
Przekroczona w góre granica regulacja ciśnienia doładowania ?
Inny dawca
-
[BFB] Podwyższone obroty po odpaleniu na zimnym silniku
Zacznij od zaworka nr 6 odpowietrzenia skrzyni korbowej. Najczęściej to on powoduje falowanie obrotów. W serwisie ok 48 zł. Moją Andżelę uleczył, a ile się nawku....m.
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Pany mam taki temat. Mam ori lodówkę a kumpel ma ori ze zmieniarką. Mogę sobie skompletować full. I teraz takie pytanko. Najlepiej chyba będzie wyjąć moją lodówkę i wsadzić pod jego zmieniarką bo otwór na zmieniarkę jest idealny. Ale.... Czy jak wywale swoją lodówkę to "za" lodówką jest taki sam materiał jak dookoła (szary misiek)? Czy żeby wyjąć lodówkę to tylko trzeba te zgrzewy złamać i wyjdzie cała? No i czy po lodówce pozostaną jakieś dziury bo tak mi się widzi na zdjęciach?
-
[BFB] Wariuje układ chłodzenia, czy w normie ?
No ja też zgłupiałem ?
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Hamują hamują.
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
To by było fajnie ?
-
[BFB] Wariuje układ chłodzenia, czy w normie ?
Weźcie mnie poprawcie, ale mnie zawsze uczono, że przy gorącym silniku nigdy nie otwieramy zbiornika od płynu chłodzącego. Przeważnie się to kończy popażeniem, bo płyn wywala.
-
1.8t i quattro ?
Program obowiązkowo. Ceny normalne więc nie ma co kombinować. Q jak najbardziej. Mam pierwszy raz i już chyba do końca mojej przygody z samochodami. Czasami się śmieje jak jakiś baran podleci na pół metra na zderzak...... znam trasę, czekam na łuk lub zakręt, 120 km, wchodzę w zakręt bez problemu a on niknie i niknie...... bezcenne. A do tego dochodzi zabawa w zimę. Esp off i driftujesz ?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
To chyba coś nie tak. Właśnie leciałem na wawe i włączyłem oba fotele na 6. Obok żonka. Myślę sobie usmażę jej tyłek. A tu cichutko. Nawet nie zauważyła. Podepnę vaga i zobaczę czy coś pokaże. Ja nic to pewnie maty? Choć dziwne że wszystkie naraz
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Do roboty mam 25 km. Po ok. 5 minutach było ok, ale tak jak pisałem wydaje mi się że to "ja" zagrzałem. Włączyłem pasażera na 6 i przejechałem kolejne 5-10 minut żeby sprawdzić. Pod ręką nie czułem jakiegoś wyraźnego ciepła. Wydaje mi się że to ciepełko było wyraźne. Domin mówi że skóra potrzebuje trochę czasu. Może jestem przewrażliwiony. A vag wywali błąd gdyby maty nie grzały?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Pany pytanko. Ile trzeba czekać żeby poczuć grzanie na skórach? Zrobione wszystko ale mam wrażenie że fotel szybciej się grzeje "ode mnie" niż od mat. Wydaje mi się że powinno być cieplej. Wszystko raczej ok. Domin mi podłączył wszystko i kodowaliśmy razem. Niby ok ale myślałem że będzie "cieplej"
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Endriu dlaczego tak polecasz 0w40? Naprawdę czuć różnicę?
-
Chromy
Daj spokój. Widziałem takie dokładki i jest porażka.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Płukanka, pełny syntetyk motul lm co wolisz. A mechanikom powiedz, że im się łeb roszczelni. 1l na 10 tysi tragedii nie ma. Raczej norma w naszych silnikach
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Pany niech ktoś podpowie jak ustawić glosowe wybieranie nr. Na help nie chce nic powiedzieć. Reszta działa. Tylko jak zapisać tel żeby później łączyło na imie czy jak tam ustawimy
-
LPG 1.8T BFB
I będzie ok, a linie się nie pokryją.
-
Instalacja gazowa do silnika A4 B7 2.0 TFSI
Czyli coraz więcej osób sie decyduje na dotrysk ?. Śledzę temat na przyszłość i tak się zastanawiam. Kuna niech spali 10 lpg + 2 pb to tak jakby spalił 15 lpg (tak na szybko). Z tego co piszecie bezproblemowo. Mój no fakt dłubnięty 1.8 TQ zżera 13 lpg a i tak trzeba pohulać na pb. Naprawdę nie ma tragedii! Aaaa i mocniejszy. Jakby dłubnąć i niechby trochę wzrosło to i tak jest dobrze
-
Zakup Audi pod LPG: 1,8T 163 czy 2.0 TFSI 200km
Jest Q.
-
Zakup Audi pod LPG: 1,8T 163 czy 2.0 TFSI 200km
Bfb występuje w 6 biegach. Taki posiadam.
- Demontaż układu SAI