Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Ile wam bierze oleju ? 163km
Ja na 10 tysi dolewam ok. 0.5-0.7l. Jak dostanie w tyłek to trochę więcej
-
Problem z falującymi obrotami i pompa powietrza wtórnego
Z tym falowaniem to sprawdź zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej. Jest temat "wypadanie zapłonu problem rozwiązany". Tam są numery. U mnie tak było tylko skakały di 1200. 46 zł w aso i po problemie. Taka bolączka naszych 1.8t
-
Instalacja gazowa , jakie podzespoły + chip . Kilka pytań
Tak. A przewody koniecznie 8mm miedź albo wieksze faro. Mi baran założył 6mm ale poprawił na 8mm i roznica była że chocho
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A ten Total to jak? Ok czy nie bardzo?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dev a jakieś zarzuty o totala, czy ok?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jeżdżę na tym totalu 3 lata i właśnie miałem zmienić na 0w40 za namową Deva i Endriuu. Teraz zgłupiałem.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Nie ma co gadać to samochód do końca (jego lub jego) ?. Myślę ze taki był zamiar Kolegi. Genialna robota. Koszta do b8, nie ma co gadać. Choć jakbyś rzucił jakieś koszta, choćby przybliżone ?
-
Audi A4 B6 1.8T BEX 190KM K04TFSI
Świetna robota ?
-
Moje poczynania z B7 1.8Tq BFB - w drodze po 300KM
Sprzęgło pasi z awx. Jak obijesz to już wogóle ogarnie.
-
Lotka stylizowana na rs 4
Bo wygląda ? ?
-
A4 B6 AVF
Felga bandyta ?
-
ubywa olej, kopci dp,
Chodziło mu o to że po wywaleniu kata turbo ma lżej i troszkę lepiej się przez to z dołu kręci. Raczej na oliwe to wpływu nie ma
-
Bierze olej i sporadycznie kopci. Turbo, uszczelniacze, pierścienie?
Ciśnienie mocne ?
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
Zły. 5W40 lub 0w40
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
Tak. Też tak to nazywają. Pierdoła która sprawia problemy a kosztuje grosze ?
-
16891 - podwyższone obroty biegu jałowego
Ma taką gumową membranę. Powinna puszczać tylko w jedną stronę a zazwyczaj jak rozwalona ty leży byle jak.
-
Oklejanie dekorów
Też się zastanawiam bo wygląda ok. Daj cenę.
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Dev a tylko ori G052145A1 czy coś dobrego taniej się ogarnie
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Dev napewno wchodzi 1.5l? Mi w aso też powiedzieli 0.9 i zgłupiałem
-
Skórzany podłokietnik za 10 zł.
Witam Kolegów. Szukałem przez naszą szukajkę i googla, ale nie znalazłem. Chciałem się podzielić moim pomysłem (pewnie niektórzy zrobili to samo). Nie znalazłem więc postanowiłem paru osobom podpowiedzieć. Zakupiłem kubły w pełnej skórze z angola, więc boczki dostałem do nich. Po zamontowaniu foteli został szmaciany podłokietnik i za chuchu nie pasował. Szukałem żeby kupić, ale 350 zeta mnie skutecznie odtraszyło. Postanowiłem pokombinować tymbardziej, że mam podświetlany i w sumie za samą pokrywę tyle kasy to przesada. Przymierzyłem podłokietnik do przednich boczków i okazało się, że skóry wystarczy. I się zaczęło. Najpierw rozebrałem pokrywę według przepisu Kolegi Snajper007, który dorabia przyciski do naszych podłokietników ( znajdziecie pdf jego temacie do ściągnięcia, nie wiem jak wstawić, ale mam na telefonie jakby co). Snajper jak możesz to wrzuć tu albo niech ktoś podpowie jak to ogarnąć. Jedziemy dalej. Rozbieramy pokrywę jak do zmiany przycisku, tam wszystko pięknie opisane. Tutaj zaczepy, które później trzymają Następnie zerwałem zszywki i wyciąłem na podstawie materiału wzór w skórze. Udałem się do tapicera, który mi to zszywkami ogarnął ( zwykly nie da rady, trzeba ten tapicerski ). I jest koszt całe 10 zł. Ale ważna uwaga. Dość ciężko się rodzielić spód pokrywy i łatwo ułamać dobre zamknięcie. Tak było u mnie i musiałem kupić przycisk u Kolegi Snajper007, więc razem mój koszt to chyba niecała 100. I tak 3 razy mniej, a z przyciskiem w chromie wygląda lepiej. Do tego przedni boczek z angola, ale to można wyrwać za grosze bo i tak nie podchodzą do naszych OOOO. Lewy czy prawy skóry wystarczy. Kilka fotek u mnie Może komuś się przyda . Jak jest coś podobnego to do kosza moją pracę
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Dobre ? i prawdziwe ?
-
Ciekawe dokładki zderzaka
Najgorzej że to laminat.
-
Jaka dokładka... ?
Ja tak samo. Choć zamontowałem tak, że bardzo nie obniżyło prześwitu
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Alternatywa? Jak wyżej. Mam taki sam. Chyba ze chcesz zostać przy ori to ci mogę sprzedać bez znaczka za niedużą kasę