Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Ja na 10 tysi dolewam ok. 0.5-0.7l. Jak dostanie w tyłek to trochę więcej
  2. Z tym falowaniem to sprawdź zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej. Jest temat "wypadanie zapłonu problem rozwiązany". Tam są numery. U mnie tak było tylko skakały di 1200. 46 zł w aso i po problemie. Taka bolączka naszych 1.8t
  3. Tak. A przewody koniecznie 8mm miedź albo wieksze faro. Mi baran założył 6mm ale poprawił na 8mm i roznica była że chocho
  4. A ten Total to jak? Ok czy nie bardzo?
  5. Dev a jakieś zarzuty o totala, czy ok?
  6. Jeżdżę na tym totalu 3 lata i właśnie miałem zmienić na 0w40 za namową Deva i Endriuu. Teraz zgłupiałem.
  7. Nie ma co gadać to samochód do końca (jego lub jego) ?. Myślę ze taki był zamiar Kolegi. Genialna robota. Koszta do b8, nie ma co gadać. Choć jakbyś rzucił jakieś koszta, choćby przybliżone ?
  8. Sprzęgło pasi z awx. Jak obijesz to już wogóle ogarnie.
  9. Bo wygląda ? ?
  10. Felga bandyta ?
  11. grubcio1980 odpowiedział(a) na wrestling1000 temat w 1.8T
    Chodziło mu o to że po wywaleniu kata turbo ma lżej i troszkę lepiej się przez to z dołu kręci. Raczej na oliwe to wpływu nie ma
  12. Zły. 5W40 lub 0w40
  13. Tak. Też tak to nazywają. Pierdoła która sprawia problemy a kosztuje grosze ?
  14. Ma taką gumową membranę. Powinna puszczać tylko w jedną stronę a zazwyczaj jak rozwalona ty leży byle jak.
  15. grubcio1980 odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Też się zastanawiam bo wygląda ok. Daj cenę.
  16. Dev a tylko ori G052145A1 czy coś dobrego taniej się ogarnie
  17. Dev napewno wchodzi 1.5l? Mi w aso też powiedzieli 0.9 i zgłupiałem
  18. Witam Kolegów. Szukałem przez naszą szukajkę i googla, ale nie znalazłem. Chciałem się podzielić moim pomysłem (pewnie niektórzy zrobili to samo). Nie znalazłem więc postanowiłem paru osobom podpowiedzieć. Zakupiłem kubły w pełnej skórze z angola, więc boczki dostałem do nich. Po zamontowaniu foteli został szmaciany podłokietnik i za chuchu nie pasował. Szukałem żeby kupić, ale 350 zeta mnie skutecznie odtraszyło. Postanowiłem pokombinować tymbardziej, że mam podświetlany i w sumie za samą pokrywę tyle kasy to przesada. Przymierzyłem podłokietnik do przednich boczków i okazało się, że skóry wystarczy. I się zaczęło. Najpierw rozebrałem pokrywę według przepisu Kolegi Snajper007, który dorabia przyciski do naszych podłokietników ( znajdziecie pdf jego temacie do ściągnięcia, nie wiem jak wstawić, ale mam na telefonie jakby co). Snajper jak możesz to wrzuć tu albo niech ktoś podpowie jak to ogarnąć. Jedziemy dalej. Rozbieramy pokrywę jak do zmiany przycisku, tam wszystko pięknie opisane. Tutaj zaczepy, które później trzymają Następnie zerwałem zszywki i wyciąłem na podstawie materiału wzór w skórze. Udałem się do tapicera, który mi to zszywkami ogarnął ( zwykly nie da rady, trzeba ten tapicerski ). I jest koszt całe 10 zł. Ale ważna uwaga. Dość ciężko się rodzielić spód pokrywy i łatwo ułamać dobre zamknięcie. Tak było u mnie i musiałem kupić przycisk u Kolegi Snajper007, więc razem mój koszt to chyba niecała 100. I tak 3 razy mniej, a z przyciskiem w chromie wygląda lepiej. Do tego przedni boczek z angola, ale to można wyrwać za grosze bo i tak nie podchodzą do naszych OOOO. Lewy czy prawy skóry wystarczy. Kilka fotek u mnie Może komuś się przyda . Jak jest coś podobnego to do kosza moją pracę
  19. Dobre ? i prawdziwe ?
  20. Najgorzej że to laminat.
  21. grubcio1980 odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Ja tak samo. Choć zamontowałem tak, że bardzo nie obniżyło prześwitu
  22. Alternatywa? Jak wyżej. Mam taki sam. Chyba ze chcesz zostać przy ori to ci mogę sprzedać bez znaczka za niedużą kasę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.