Treść opublikowana przez grubcio1980
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
To tragedii nie ma ?. Myślałem że to więcej żłopie. Moje 1.8T opitoli 10 i nie chce mniej. No ale Q. Z 9-tki to bym się cieszył. Chociaż ostatnio zauważyłem, że im dynamiczniej jeżdżę to pali mniej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki Dev.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podpowie ktoś?
-
Szarpie na LPG podczas przyspieszania.
Znając życie mapa. Za ubogo. Miałem podobnie dopóki nie ustawiłem po sondzie. Jakieś logi by się przydały, będzie wiadomo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany a ile za jarzma tył od 255 mogę krzyknąć koledze od nas. Nie chcę zdzierać. A może lepiej nie rozdzielać?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany weźmie się coś za stary tył chyba 255 bez tarcz i klocków. Dorwałem tył od 2.0t za dobrą kasę ( patrząc po forum to bardzo dobrą ) i zastanawiam się czy coś się zwróci.
-
A4 B6 1.8t BFB 163KM LPG wysokie korekty
Dlaczego kiszka. Mieści się w normie. Można jeszcze dopieścić.
-
Rzegot przy ruszaniu
Robiłem sprzęgło alternatora 2 tygodnie temu. Grzechotnik był ?. Włożyłem valeo za 90.
-
Błędy na LPG normalne?
A co vcds pokazuje w grupie 32
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
Tak może. U mnie ten zaworek powodował falowanie obrotów. Kosztu ok 50 więc warto dla pewności. Można też sprawdzić. Powinien puszczać powietrze w jedną stronę.
-
AVJ - turo dziura? chwilowy brak mocy
Zacząłbym od zaworka odpowietrzenia skrzyni korbowej. W naszych paździeżach najczęściej on jest przyczyną wielu pierdółek. Chyba ze masz vaga to zrób logi i będzie wiadomo wiecej, jakby nieszczelność była
-
Trakcja po wirusie.
Zapomnieliście troche o zawiasie, który też ma bardzo duże znaczenie przy trakcji. Każdy z was ma trochę racji, ale można spokojniej ?. Obecne systemy i ustawienia biją nasze staruszki, niestety. Jak jeżdżę nowymi samochodami to czasami myślę, że mój paździeż ma ze 20 lat ?
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Ja miałem swoje graty a za robotę zapłaciłem 200.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
grzebie w tym na własne potrzebny i też nie jeden soft widziałem po tunerach czy to za granicy czy polski, ale to nie świadczy o tym źle o sterowniku tylko o szympansach.. Otóż to... Typowy Kowalski pojedzie tam gdzie ładny szyld i cena. Buli kasę sam nie wie za co, gdzie amator z forum zrobi mu to lepiej i taniej. Racja! Mi robiło dwóch Kolegów z naszego klubu i samochody mają nalatane: b5 ciągle w rodzinie 150 tysi na wirusie i żadnych problemów, obecna 50 tysi na wirusie i żadnych problemów. Ceny sporo tańsze. Amen
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli chyba czeka mnie hurt ?. Dzięki za pomoc.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki. A tak boczkiem. Zawias też? Dużo cięższy 2.0T od 1.8T?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Właśnie o to chodzi, że znajomy ma kilka Anglików 2.0 TQ i mogę sobie wybrać najlepszy zestaw, czyli zdjąć wszystko co mi potrzebne. Chyba grzech nie skorzystać. Tylko się zastanawiam co tam jest i czy wszystko pp. Ale skoro 320 wchodzi to tył też powinien.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A do tego zawias też do ugrania w dobrych pieniądzach, tylko też nie wiem jak podejdzie ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev magiku od hebli. Tak na szybko potrzebuję info. Na przodzie 320 od 2.7 tdi. Potrzebuję info czy mogę wyciągnąć tył od 2.0 TQ b7. Nie wiem co tam siedzi, ale jest wieksze od moich. Co tam może być i czy wejdzie na felge ze zdjęcia (moja zima). I tak się zastanawiam czy p&p z ręcznym. Mogę to mieć pół darmo,więc chcę skorzystać
-
LPG 1.8T BFB
Dokładnie. Zmień gazownika. Tu chłopaki mają 250 kunia i latają na lpg.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
I to, że dużo ludzi nie dba o samochody. Dla mnie nie ma złych samochodów. Są samochody o które właściciele nie dbali. A potem zdziwienie.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Dla mnie bez sensu. Jak ma pier.... to i pb pier.... To po co przeglądy itd? Płace za miejsce to moja sprawa czym staje. A jak pierd...... instalacja w budynku? Trza będzie i za samochód płacić ?
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Nie rozumiem dlaczego zakaz lpg. Czym to sie różni? A poza tym to przed wjazdem przełącz na pb i po problemie skoro lpg im przeszkadza Bardziej zależy mi na perfekcyjnym wykonaniu niż na cenie. Witam dla mnie do twego silnika wydatek max 2500zł za bardzo dobrą instalacje to wszsytko. ważne by nie oszczędzać na podzespołach. Te silniki są idealne do gazu, sam miałem przed 2.0TFSI 1.8T i nie miałem problemu z LPG. teraz też mam LPG do bezposredniego i nie narzekam a montuje zawsze u jednego montazysty na bardzo dobrych podzespołach. Pamiętaj że instalacje też trzeba póżniej umieć ustawić i wyregulować.Jaki koszt do 2 tfsi?
-
Plaster miodu + ori zderzak
Wysłałem paru chłopakom mms-ami. Jak coś to podeślij nr to ci wyślę. Jak znajdę chwilkę t o może tu wrzucę i będzie dla potomnych.
-
Zalewa silnik? 1.8t avj
Jak już chcesz pisać, to pisz w naszym języku. To H pisze się przez Ch... Za bardzo się unosisz. Daj szansę. Nie każdy siedzi na forum 24h. A czasami brak pomysłów. Choć może troszkę racji masz, ale troszkę