Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Zdecydowanie. Prawie jak ori
-
Modyfikacja lamp przednich
Nie chodzi o mnie. Kumpel w Gdyni mieszka i często pływa. Jest nowym fanem OOOO. Chciałby wrzucić bixa, a sam raczej nie ogarnie
-
Modyfikacja lamp przednich
Jest ktoś w okolicy Gdyni kto podjąłby sie przeróbki zwykłych lamp na bixa. Jakby był chętny to pw. Dzięki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki Czy to na pewno prawy? Jakoś pasuje w obie strony. Po nr chyba dobra 8EO 117 336C
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Daj jakiegoś maila lub tel to ci wyślę. W moim linku na razie pusto, bo trochę podłubałem i musze zrobić nowe foto. Mój grill leży jak ori. Jest z abs więc naprawdę wszystko na plus.
-
Jaki wybrać Grill Audi B7
Kolego zdecydowanie nr 1. Mam podobny tylko ramka w satynie. Pasuje idealnie. Ten drugi, jak dla mnie paskudny. Mam nadzieję, że mówimy o zwykłym zderzaku.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli prawa kierownica z b6 pasuje do b7? Sorki ale te zderzaki są całkiem inne i mnie myli
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie czy prawy wlot do smica z b6 pasuje do b7. One są zamienne bo nr ten sam? Kombinuje prawego od b5 według kolegi Edekxp.Nie chce walnąć babola
-
Jaki filtr powietrza Pipercross czy K&N
Czyli mówisz Łukasz że nie warto?
-
Jaki filtr powietrza Pipercross czy K&N
Widziałem gdzieś test tych filtrów i wychodziło że puszczają więcej powietrza więc niewielka ale zmiana na plus powinna być. Sam też chcę teraz wrzucić i nie wiem co. Dajcie może jakieś linki i zrobimy jakąś ankietę.
-
Logi 1.9 BRB
Jak wcześniej pisałem to nie moja A4. Strasznie dymiła. Kolega mieszka w Gdyni i tam poleciał do kogoś polecanego na klubie (nie wiem do kogo). On stwierdził ze to turbo. Regenerował i poprawił resztę. Dymienie zniknęło więc raczej się nie mylił. Logi zrobiliśmy kontrolnie. Mówisz że cosik nie tak tzn. ?
-
Logi 1.9 BRB
Jakieś inne zarzuty czy reszta ok?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Zależy jak wyjdzie. U kumpla wymieniłem ori na ori i jest delikatny luz. U mnie przy tym chromie jest mniejszy
-
Dziwna kontrolka ostrzegawcza a4 b7
Dobij powietrza
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
- Logi 1.9 BRB
To furmanka przyjaciela. Właśnie kupił i chciałem mu pomóc i sprawdzić jak to wygląda. Nie wiem dlaczego dynamiczne sie nie otwierają. Mam jeszcze bs. Postaram sie jutro wrzucić. Powraca tylko ten błąd zawory zawieszenia silnika. Szreka nie wywala. Dpf się chyba kończy bo dymi i śmierdzi. Znalazłem temat że to wina pokrywy zaworów. Postaram się poprawić logi. Jest ktoś z Gdyni? Koleżka marynarz i tam mieszka ?. Aaa skan robiony po skasowaniu błędów więc te co są powracają. Dzięki za podpowiedzi Dynamiczne. Już wiem dlaczego nie działały. Powinno być ok. http://vaglog.pl/log_252428.html http://vaglog.pl/log_252429.html http://vaglog.pl/log_252430.html Już nie trzeba pomocy. Inni pomogli Panowie w w/w OOOO turbo poregeneracji (dlatego tak dymiło), synchronizacje poprawione. Myślimy o małym programie, bo to nic nie jedzie. Powiedzcie coś: Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_254224.html http://vaglog.pl/log_254225.html http://vaglog.pl/log_254226.html Statyczne: http://vaglog.pl/log_254227.html http://vaglog.pl/log_254228.html http://vaglog.pl/log_254229.html http://vaglog.pl/log_254230.html http://vaglog.pl/log_254231.html BS: http://vaglog.pl/log_254232.html http://vaglog.pl/log_254233.html Jak to wygląda?- CHECK cały czas się pali - po zagazowaniu auta
Dokładnie- CHECK cały czas się pali - po zagazowaniu auta
To teraz pytanie czy usunąłeś sondę programem.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany spokojnie. Tylko pytam. Gdzieś czytałem na forum i tak mi zostało w głowie, bo powoli mi się kończy (nie ślizga, ale już łapie samą końcówką). Jeśli podchodzi do bfb w Q i 6 biegach to super, bo mi wystarczy. Mam stage 1 i jedyne co jeszcze dłubnę to dsmic i może.... może cos z turbawką. Chyba u deva w temacie o przejściu na jednomas, ale mogłem coś pokręcić. Dzięki- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sorki ale do skrzyni 6 podobno awx nie podchodzi.- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Dioda od początku nie działała ale mi to nie przeszkadza bo ten pomarańczowy mnie denerwuje. Do niczego nie pasuje. Co do przełącznika to jest czarny, nie gumowany. Przełożyłem z pierścieniem żeby się zgrało ale ułożenie diód nie pasuje. Pierścień z nowego jest też cieńszy i lepiej się dopasowuje, ale ori dla mnie wygląda o niebo lepiej. Jest równo i różnicy nie widać. Może po bardzo dokładnym przyjrzeniu, ale chrom odwraca uwagę i dla mnie jest super. A jestem wymagający. Może bez przesady.- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Brałem stąd. Mega szybko http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-chrom-auto-vw-golf-v-passat-b6-i5039992619.html- Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Dobra po małej męczarni przełożyłem pokrętło chrom do mojego włączniki. Parę osób się pytało czy się udało, wiec opiszę w skrócie. Dawcę kupujemy na allegro za 49 zł z przesyłem. Wystarczy wpisać włącznik vw wyskoczy. Jego od tyłu rozkręcamy albo szarpiemy aby pokrętło wyszło. Powinno nam zostać w ręku pokrętło z białym trzpieniem z rozpierakami bo bokach. Musimy zdjąć ten trzpień. Po bokach ma zapadki które łatwo się odchyla igłami, ale są bardzo słabo widoczne. Są dokładnie pod rozpierakami. Zostaje nam samo pokrętło. Teraz wyjmujemy pokrętło z naszego. Jak wyżej opisane. I teraz albo mamy farta i wyjdzie nam pokrętło i tylko wsadzimy nowe bez bólu, albo wyjdzie na z naszym trzpieniem i wtedy zaczyna się akcja ustawianie. Podpowiem tak. Trzeba ten trzpień wsadzić tak żeby w dziurę pod jego koniec trafić w zapadki które są w środku dziury po tym trzpieniu. To one, ona odpowiadają za zmianę świateł. Jakby co to wysłać tel na pw zadzwonię. I w ten oto sposób mamy chrom za 49 zeta a nie 180 ?. Szkoda ze na forum coraz częściej się zarabia a coraz mniej pomoga ?- Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
Stary przy tej cenie LPG wychodzi sporo taniej od ON. Szybko ci się zwróci. Sam napisałeś że dopiero kupiony wóz, więc myślę że min 3 latka pojeździsz. Zwróci się. 1.8T lubi gaz. - Logi 1.9 BRB