Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Plaster miodu + ori zderzak
Noo. Jest jak wyżej ala rs. Jest ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jest tego od groma...http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=038906051&bmatch=base-relevance-aut-1-2-0510 Tak zerknąłem i mam wątpliwości. Na pewno podejdzie ten czujnik? Bo pod tym linkiem są różne numery, budy, silniki. Z b6 2.5 podejdzie do 2.5 b5?
-
Bandaż termiczny na downpipe
U mnie nic nie paruje, a jeżdżę bez osłony.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Moje też zdechły po 40, ale jeszcze gwarancję zachaczyły. Kumpel przeskoczył na barakudy i mówi że sporo lepiej i mniej kłopotów.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Mocno Ci przeszkadza mniejsza pojemność?Ja wiem, może nie tak bardzo. Wchodzi mi 45 litrów a robię 350 km. Tylko z moją jazdą to muszę tankować co 4-5 dni, czasami częściej. Nie pomyślałem o tym wcześniej. Teraz bym się nie zastanawiał. Wygoda i tyle
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Taaaa biedne, jak się je ma. Tam już wiem że korkiem a podobno jeszcze jedno miejsce i jakiś nypel potrzebny. Tego cholernika nie mam i nie wiem o co kaman. Jak go dorwe to wreszcie mam komplet. Jeszcze tylko czas znaleźć
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
A ja proponuje ci dołożyć większą butlę. Jak zakładałem do siebie parę lat temu to nie wiedziałem że wchodzi większa. Choć czasami myślę nad zamianą. Tylko pewnie nowe dziury w podłodze i to mnie odpycha
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
A to one takie same do różnych modeli? Hmm nie wiedziałem. Dzięki
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak tylko ja porównywałem 2xsmic kontra fmic. Jeden seryjny smic to tak jak piszesz nic nie ogarnia Tak jak piszesz. Nie jest podlaczony. Chodzi tylko o to że jak jest to icek jest szczelny, a jak go nie ma to jest dziura i ...upa.
-
Jak korzystac z mocy ?
Chyba trochę przesadziłeś z tym porównaniem wirusa do serii. Seria a wirus to już przepaść a Q wcale tak nie zabiera. Może delikatnie. Zrób logi i będzie wszystko jasne
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czujnik potrzebny. Ja kupiłem icka na allegro, ale przysłał mi pajac bez i teraz muszę kombinować. Edekxp wywalam od razu sai i tam potrzebny jakiś nypel podobno. Skąd to dorwać? Ma ktoś może ten czujnik?
-
Sonda Lambda a spalanie gazu.
A usuwałeś drugą sondę programowo? Na pewno nie. Więc trzeba ją z karata ?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jak dojdziesz to wrzuć ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak tylko trzeba dodać że fmic 1000-1200, drugi smic połowę tego albo 1/5 w przypadku od 2.5 z b5. Na stage 1 po co fmic? Dalej już tak.
-
Plaster miodu + ori zderzak
Na allegro masz po 300-400 do zwykłego zderzaka. Mam u siebie i jest ok.
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Tak
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ma ktoś może czujnik do icka od 2.5 tdi b5. Kupiłem icka ale koleś na allegro zrobił mnie w ch.. i przysłał bez. A może jakiś nr . Muszę to czymś zaślepić.
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Dla mnie to ewidentnie wygląda na zje.... mapę gazu skoro na pb jest ok. Miałem tak samo na wyższych obrotach ( migał check ). Gaziarz ustawiał na postoju i w czasie jazdy. Okazało się, że było za ubogo. Kolega z klubu Tomekb7 mi pomógł. Ustawiliśmy mapy po vagu i nie ten sam samochód. Pali mniej i jedzie lepiej. Teraz log 32 ma - -1.5 i - 1.5. Wiadomo, że się zmienia ale 2 nie przekracza.
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Będzie ok. Żebym poduchy nie wyłączył ? Szybki jesteś ?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Pany wrzuciłem kubły i wyskoczył mi airbag. Stare miały maty zajęcia, nowe nie mają. Przekodowałem ale prosiłbym o sprawdzenie. Było 0033622. Zrobiłem 0030622. Błąd zniknął, przynajmniej na desce.
-
Airbag
Miałem to samo i u mnie kostka pod fotelem nie trzymała dobrze. Przeczyściłem, dobrze docisnąłem i wszystko ok. Ale jak piszesz że sprawdzałeś to może dalej w stronę poduchy fotela
-
analiza logów B6 1.8 T 163
Koledzy prośba do was. Wywala mi taki błąd z radia choć kodowanie ok. Reszta skanu bez błędów i nie daje mi to spokoju ------------------------------------------------------------------------------- Adres 37: Nawigacja Plik etykiet: 8E0-035-192-RNSE.lbl Oznaczenie elementu SW: 8E0 035 192 D HW: 8E0 035 192 D Komponent: RNS-E HIGH EU H72 0900 Weryfikacja: 03S Numer seryjny: AUZBZ7E1131873 Kodowanie: 0311715 Kod serwisu: WSC 06348 116 65470 VCID: 254B8A05EFBF723072A 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 02261 - Media Player; pozycja 1 (R118) 014 - wadliwy - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00101110 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 5 Wew.licznik błędów: 82 Wskaźnik czasu: 0 Data: 2015.11.25 Czas: 08:12:28 Ramka zamrożona: Przebieg: 655350 km Zliczanie: 1703 Zegar: 08:43 02024 - Przeprowadzić dopasowanie 000 - - Ramka zamrożona: Stan błędu: 01100000 Priorytet błędu: 7 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 41 Wskaźnik czasu: 0 Data: 2015.10.21 Czas: 15:34:48 ------------------------------------------------------------------------------- Adres 56: Radio Plik etykiet: 8E0-035-192-RNSE.lbl Oznaczenie elementu SW: 8E0 035 192 D HW: 8E0 035 192 D Komponent: RNS-E HIGH EU H72 0900 Weryfikacja: 03S Numer seryjny: AUZBZ7E1131873 Kodowanie: 0311715 Kod serwisu: WSC 06348 116 65470 VCID: 254B8A05EFBF723072A 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 02261 - Media Player; pozycja 1 (R118) 014 - wadliwy - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00101110 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 5 Wew.licznik błędów: 82 Wskaźnik czasu: 0 Data: 2015.11.25 Czas: 08:12:28 Ramka zamrożona: Przebieg: 655350 km Zliczanie: 1703 Zegar: 08:43 02024 - Przeprowadzić dopasowanie 000 - - Ramka zamrożona: Stan błędu: 01100000 Priorytet błędu: 7 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 41 Wskaźnik czasu: 0 Data: 2015.10.21 Czas: 15:34:48 Drugi temat to zapala mi się "samochodzik" ESP i EPG.Wpada w awaryjny bo słabiutko jedzie. Wyłączam i włączam zapłon i po problemie. Błędy jakie pokazuje to termostat chwilowy (ten mam już dawno co jakiś czas, więc to nie to), drugi to coś z przepustnicą, ale mi się cholera nie skopiował a już skasowałem. Trzeci temat to ostatnio zdejmowałem osłonę pod kierownicą i znalazłem przez przypadek taką kostkę i nie daje mi spokoju od czego ona jest. Znajduje się z boku rnse i climy
-
Listwy Dekory LED
Właśnie chciałem wykluczyć czy to normalne czy coś nie tam, dzięki bigg
-
Listwy Dekory LED
Chodzi mi o to że czujnik świateł zapala bixy, a nie podświetlają się zegary. Do tej pory myślałem, że to jest połączone i tak czasami jest, że włączają sie naraz światła i podświetlenie, a czasami osobno i myślałem, że coś jest nie tak. Ale jeśli licznik ma swój czujnik to by mi wyjaśniało dlaczego tak jest. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.
-
Listwy Dekory LED
Kaju tzn. że licznik ma swój czujnik zmierzchu? Miałem kogoś podpytać, bo ma czujnik deszczu/ zmierzchu i zaobserwowałem, że czasami włączają mi się bixy, a zegary nie. Czasami oba naraz. To by mi wyjaśniło dlaczego tak jest, bo myślałem, że to połączone. Potwierdź jak możesz.