Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. grubcio1980 odpowiedział(a) na Murat88 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie. Bez przesady. Jak masz vaga zrob komplet logów i wrzuć na forum. Chłopaki doradzą co nie domaga. Jeśli mechanika ok to wtedy wirusa mu. Reszta podzespołów to jak grubsza rzeźba.
  2. grubcio1980 odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Bo maxymalna wartość. Więcej sie da.
  3. Ale ci go rozwaliło ?
  4. Wampir ta mała za 15 zeta wystarczy czy więcej? Jak to się stosuje? Zaciekawiłeś ☺
  5. Łukasz wie co robi ?
  6. Zdecydowanie 90. 80 będą za małe. Mam u siebie ultery i tak naprawdę mają 87mm.
  7. grubcio1980 odpowiedział(a) na drzewek20 temat w Audi A4 B7
    Tak by wychodziło. Niezły bonus ?
  8. grubcio1980 odpowiedział(a) na drzewek20 temat w Audi A4 B7
    Nie wiem czy dobrze widzę. Masz zderzak s-line? Jeśli nie to grill ala RS z allegro ( mam taki ? ), a jak masz s-line to może być nawet ori RS i wtedy ?
  9. Jak go "udusisz" to normalne że dłużej zakręci, ale po normalnym zgaszeniu silnika to dla mnie już nie. Przynajmniej u mnie tak nie ma.
  10. Tak mniej więcej wstają nasze suszarki. Pracują od poczatku ale czuć ich prace właśnie od tych obrotów
  11. grubcio1980 odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B7
    Fajne, cena też ?
  12. Te opaski są jednorazowe
  13. Marcin znaczy że spryskać i tyle czy przetrzeć czymś? Albo sprężonym powietrzem? Co ile czyścisz?
  14. Panowie a czy gwint ( ogólnie ) w najwyższym punkcie będzie w okolicy 1ba czy zawsze będzie niżej?
  15. Sorki że tak się podłączę. Czym czyścicie sportowe wkładki? Bo ten preparat jest taki klejący (mam motula). Ja mam wkładkę simoty.
  16. U mojego ojca w lagunie II dwa lata jeździ i nic sie nie dzieje. Jak ze wszystkim. Trafisz na partacza i są problemy. A zawsze powiedzą że to twoja wina.
  17. grubcio1980 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    I jest szeroki kanal ?
  18. Można od razu cały samochód wymienić, bo po co naprawiać
  19. DP, wtryski 320, dsmic i program wystarczy (jak motorownia ok). DP i dsmic możesz zakładać już teraz. Wtryski z programem. 200 do ugrania ale ...... u ciebie skrzynia ogranicza i tu musi ktoś ogarnięty dłubać
  20. Ja miałem podobnie. Posiedzisz na forum trochę poczytasz i ogarniesz (jaki ja tępy byłem). Też jeżdżę do Kolegi mechanika, ale teraz mam części i ma być zrobione to i to. Oczywiście wiedza z forum i podpowiedzi Kolegów. U mechaników zawsze gruba robota, a po pomocy forumowiczów okazało się że pierdoły. Dobrze jakbyś złapał kogoś z wagiem. To szarpanie to może być kilka rzeczy. Poszukaj kogoś z forum w swojej okolicy. Na pewno chłopaki pomogą i będzie wiadomo czy to np. nie rozjechana mapa lpd, cewka, świece...... Aaaa zawory się wypalą, ale gdy gaz źle ogarnięty.
  21. grubcio1980 odpowiedział(a) na shogu temat w 1.8T
    Ze schowkiem jest temat w dziale DIY. Robiłem. Koszt znikomy i działa. Jakiś wkręt i poxipol. 10 min. roboty i działa już długo. Ze spryskami i pikaniem jak chłopaki pisali, pierdoły. Silnik byl tylko jeden oznaczenie bfb. Przydałby sie ktoś z wagiem. Zrobić logi i chłopaki powiedzą ci prawie wszystko ?
  22. Stary jak przeczytasz tu parę tematów to się dowiesz że 1.8T bardzo lubi gaz, pod warunkiem, że jest dobrze wystrojony. Chłopaki mają po 300 koni z gazem i nic nie wybuchło ?. Druga sprawa. Ta uszczelka na głowicy to pewnie pokrywa zaworów. Też nie wie? Weź ty go zmień. Wyjdzie ci na dobre. Dźwięk trzeba by zlokalizować bo to może być chociaż niedokręcony kolektor wydechowy. Zdarzało się tak
  23. Pytam bo już od tych opinii można zgłupieć. Ja używam totala 9000 od 3 lat, bo 5w40 jak wszyscy polecają. Natknąłem się na niego jak 3 lata temu gdy kupiłem 1.8TQ. Teraz wszyscy namawiają na LM Valvo lub Motula. Wiadomo każdy zrobi jak uważa, ale zawsze mnie ciekawiło jak tak naprawdę można sprawdzić olej. Wydaje mi się że trzeba by było wlać, zjechać 100 tysi i rozebrać silnik. No bo co?na słuch? Z tego wszystkiego zostałem przy totalu bo: 5w40 (jak chlopaki polecają) i łyka ok. 0.5l na 10 tysi (kumpel mechanik też mi mówił że jednego oleju wciągnął 2l, a jak zmienił to 1l).
  24. Ja go stosuję 3 lata. Nic złego sie nie dzieje. Miałem zmieniać na LM ale już sam nie wiem, zgłupiałem po tych wszystkich testach, opiniach, zdaniach i na razie przy nim zostałem.
  25. KINIAM to co stosujesz? I dlaczego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.