Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Zrzut ecu A4B7 BPW EDC16U31
Nefmoto zgrywałem, wygrywałem zwykłym KKL
-
BEX
Szukaj w dziale sprzedam.
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Ale to musi się odpychać ?
-
A4 B6 1.8T AVJ 150KM strojenie Łukasz13
U mnie podobny wynik i też robione przez Łukasz13, ale na LPG ?. I odziwo Przem8 jeżdżę moją od 150 tysi i sprzęgło wytrzymało i ma się dobrze ???
-
Audi a4 b6 1.8t BEX Podniesiona moc?
Wszystko co robi psss nie nadaje się do naszych silników. Jak coś to mam na sprzedaż forge 007 ?
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Nieźle się bawisz ??
-
Informacje o DV Forge 007
Dzięki bardzo za odpowiedź. Powiem szczerze, że zastanawiam się czy sprzedać i kupić vfiz czy sobie zostawić. Trochę się boję bo mam świeżą hybrydę, a moja dv jeszcze daje radę ?. Muszę to na spokojnie przemyśleć. Dziękuję
-
Informacje o DV Forge 007
Dev, a jaka różnica pomiędzy ori, a nim? Co ile czyścić? Wiesz czy zielona sprężyna będzie ok? Bije się z myślami czy montować czy sprzedać, ale nawet nie wiem za ile ?
-
Informacje o DV Forge 007
Dev, a jaka różnica pomiędzy ori, a nim? Co ile czyścić? Wiesz czy zielona sprężyna będzie ok? Bije się z myślami czy montować czy sprzedać, ale nawet nie wiem za ile ?
-
Jaką instalacje wybrać
Do tego węże Parkera, faro 13 i wielozawór z wyjściem 8 oraz zdjęcie kolektora do wiercenia. Z tym też różnie bywa ?
-
Informacje o DV Forge 007
Witam. Przegrzebałem googla i forum, ale potrzebuję więcej info. Leży mi rok czasu w/w wynalazek i ciągle biję się z myślami czy warto założyć czy nie. Ustaliłem, że to takie niby wieczne dv, które ma swoich fanów i przeciwników. Wygląda na to, że działa jak ori DV, więc chyba takie złe nie jest. Chciałbym usłyszeć wasze za i przeciw, a także dowiedzieć się jak to serwisować. To moje ma zieloną sprężynę. Ustaliłem, że w zestawie są trzy. Na jakimś angielskim filmie zrozumiałem że każda jest do jakiegoś ciśnienia. Do jakiego jest zielona? Mam hybrydę, więc nie chcę czegoś zj....ć. Ile taki wynalazek kosztuje?
-
Przebieg 320 tysięcy
Nie musisz mi mówić ???. U mnie już dłubnięta na 250 i zero problemów ?
-
Przebieg 320 tysięcy
Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???
-
Przebieg 320 tysięcy
Sprawdź ranty w nadkolach tam lubi być rdza. Sprawdź czy silnik będzie ciepły. Jak zimny to ok. Zapal i posłuchaj czy będzie grzechotanie powyżej 3s. Jak będzie grzechotał dłużej to odpuść. Przegazuj na zimnym i sprawdź czy nie dymi. Reszty to bez kompa nie sprawdzisz.
-
1.8t tuning
I tu się mylisz. To że jedzie nie znaczy, że program jest dobry. Już nie jeden program zza między Koledzy z forum poprawiali. Logi wszystko pokażą
-
1.8t tuning
Dp jak najbardziej ulży, ale sztywny dolot trochę na wyrost. Nie trzeba grzebać w sofcie
-
Potężny hałas silnika lub wydechu
Jeśli to takie 'wydechowe' brzmienie to może plecionka się rozleciała. Trzeba zajrzeć pos spód
-
problem z równomiernym wkręcaniem się silnika 1.8t bex
Zrób logi to chłopaki powiedzą co i jak.
-
Zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej
Wogóle nie powinien, więc do wymiany
-
1.8t BFB logi przed chipem
Kompresja bdb ?
-
Brak mocy- dziwne logi
Wiem bo robiłem na stage 1. Czytałem, że przy zmienionych gratach już nie jest wiarygodny. Z ciekawości zrobię ?
-
Montaz DP i wtryskowz bam
BV to półsportowe zawieszenie. Niższe 2cm i sztywniejsze amory (właśnie czekam na takie ?). U mnie 240km i nic nie wyrywa kiery ?. Ale na razie mam BA
-
Brak mocy- dziwne logi
Przem8, ale kpower to tylko na serii pokaże przybliżoną moc no nie? Przy modach już nie jest wiarygodny?
-
A4 B7 1,8t Czy kupiłem właściwą sondę lambda? Duże spalanie - problem
W 8 nigdy nie uwierzę. Masz ośkę, więc 11 - 12 to chyba taka norma, a piszesz, że masz ciężką nogę to nie problem dojść do 14-15 zwłaszcza że auto po programie. W Q 15l to norma ?
-
Na zimnym za niskie obroty, na ciepłym za wysokie - cewka, przepustnica, głowica?
To falowanie obrotów to nie od cewek, tylko od zaworka odpowietrzenia skrzyni korbowej. Standard. Ori jakieś 70 i po problemie. Szkoda że nie zrobiłeś logów, bo byś wiedział dużo więcej.