Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Nefmoto zgrywałem, wygrywałem zwykłym KKL
  2. BEX

    grubcio1980 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    Szukaj w dziale sprzedam.
  3. U mnie podobny wynik i też robione przez Łukasz13, ale na LPG ?. I odziwo Przem8 jeżdżę moją od 150 tysi i sprzęgło wytrzymało i ma się dobrze ???
  4. Wszystko co robi psss nie nadaje się do naszych silników. Jak coś to mam na sprzedaż forge 007 ?
  5. Dzięki bardzo za odpowiedź. Powiem szczerze, że zastanawiam się czy sprzedać i kupić vfiz czy sobie zostawić. Trochę się boję bo mam świeżą hybrydę, a moja dv jeszcze daje radę ?. Muszę to na spokojnie przemyśleć. Dziękuję
  6. Dev, a jaka różnica pomiędzy ori, a nim? Co ile czyścić? Wiesz czy zielona sprężyna będzie ok? Bije się z myślami czy montować czy sprzedać, ale nawet nie wiem za ile ?
  7. Dev, a jaka różnica pomiędzy ori, a nim? Co ile czyścić? Wiesz czy zielona sprężyna będzie ok? Bije się z myślami czy montować czy sprzedać, ale nawet nie wiem za ile ?
  8. Do tego węże Parkera, faro 13 i wielozawór z wyjściem 8 oraz zdjęcie kolektora do wiercenia. Z tym też różnie bywa ?
  9. Witam. Przegrzebałem googla i forum, ale potrzebuję więcej info. Leży mi rok czasu w/w wynalazek i ciągle biję się z myślami czy warto założyć czy nie. Ustaliłem, że to takie niby wieczne dv, które ma swoich fanów i przeciwników. Wygląda na to, że działa jak ori DV, więc chyba takie złe nie jest. Chciałbym usłyszeć wasze za i przeciw, a także dowiedzieć się jak to serwisować. To moje ma zieloną sprężynę. Ustaliłem, że w zestawie są trzy. Na jakimś angielskim filmie zrozumiałem że każda jest do jakiegoś ciśnienia. Do jakiego jest zielona? Mam hybrydę, więc nie chcę czegoś zj....ć. Ile taki wynalazek kosztuje?
  10. grubcio1980 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Nie musisz mi mówić ???. U mnie już dłubnięta na 250 i zero problemów ?
  11. grubcio1980 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???
  12. grubcio1980 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Sprawdź ranty w nadkolach tam lubi być rdza. Sprawdź czy silnik będzie ciepły. Jak zimny to ok. Zapal i posłuchaj czy będzie grzechotanie powyżej 3s. Jak będzie grzechotał dłużej to odpuść. Przegazuj na zimnym i sprawdź czy nie dymi. Reszty to bez kompa nie sprawdzisz.
  13. grubcio1980 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    I tu się mylisz. To że jedzie nie znaczy, że program jest dobry. Już nie jeden program zza między Koledzy z forum poprawiali. Logi wszystko pokażą
  14. grubcio1980 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    Dp jak najbardziej ulży, ale sztywny dolot trochę na wyrost. Nie trzeba grzebać w sofcie
  15. Jeśli to takie 'wydechowe' brzmienie to może plecionka się rozleciała. Trzeba zajrzeć pos spód
  16. Zrób logi to chłopaki powiedzą co i jak.
  17. Wogóle nie powinien, więc do wymiany
  18. Kompresja bdb ?
  19. grubcio1980 odpowiedział(a) na przemek1207 temat w 1.8T
    Wiem bo robiłem na stage 1. Czytałem, że przy zmienionych gratach już nie jest wiarygodny. Z ciekawości zrobię ?
  20. BV to półsportowe zawieszenie. Niższe 2cm i sztywniejsze amory (właśnie czekam na takie ?). U mnie 240km i nic nie wyrywa kiery ?. Ale na razie mam BA
  21. grubcio1980 odpowiedział(a) na przemek1207 temat w 1.8T
    Przem8, ale kpower to tylko na serii pokaże przybliżoną moc no nie? Przy modach już nie jest wiarygodny?
  22. W 8 nigdy nie uwierzę. Masz ośkę, więc 11 - 12 to chyba taka norma, a piszesz, że masz ciężką nogę to nie problem dojść do 14-15 zwłaszcza że auto po programie. W Q 15l to norma ?
  23. To falowanie obrotów to nie od cewek, tylko od zaworka odpowietrzenia skrzyni korbowej. Standard. Ori jakieś 70 i po problemie. Szkoda że nie zrobiłeś logów, bo byś wiedział dużo więcej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.