Treść opublikowana przez grubcio1980
-
adapter na przepływomierz audi a4 b6 1.6 alz
Adapter czego? Bo nie kumam. Co ma na celu ten adapter?
-
wymiana samej glowicy bex?
Zdejmiesz czapkę i będzie wiadomo czy ruszać dół. Można się pokusić o same piescienie jeżeli gładzie ok. 12 koła to bezsens 3/4 samochodu ?
-
Dobór turbiny
Ja na przykład kupiłem gotową od Geremiego. Zamontowałem, odesłałem i był bonus ?
-
Świece do oceny zdjecia
Cylindry 1,2,3 wyglądają. 4 gorzej, ale chyba nie tak strasznie. Świece powinny mieć kolor kawy z mlekiem, wtedy mieszanka jest ok. Na pewno do wymiany ?
-
Zawieszenie Audi a4 b6 1.8t 2002
A co ci chodzi po głowie, bo nie napisałeś. Poza tym masz dział zawieszenie
-
brak ciśnienia na pierwszym i ostatnim cylindrze.
No to pozamiatane ?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Już wszystko ogarnięte. Tępy CH..... ze mnie. Wiedziałem że coś się stało po czyszczeniu wkładki. No i wymiana na zwykły filtr pomogła. Korekty też wróciły do normy. ZA DUŻO OLEJKU ???
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Chociaż raz mi się udało ?
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Zobacz kolektor wydechowy. One lubią się luzować. Mi już 2 razy się zdarzyło
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Gaz ostatnio podlewa, ale to wina samego gazu. Jak pisałem wcześniej na vfizie mam chwilowe i widzę. Ciężko przy obciążeniu minąć 5. Korekty przed logami 0,3 i 4,9 więc jest ok. Zastanawiałem się jeszcze, bo ostatnio czyściłem wkładkę filtra i po tygodniu tak się stało hmmm.
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Już poprawiłem ?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Tym razem odcinalo tyko na PB, na LPG bylo lepiej. Powyzej 5000 najpierw blad od przeplywki a pozniej wypadnie zaplonow (sory komp mi nie pisze po polsku) PB Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Ok. Jutro ogarnę
-
Uszkodzony intercooler? Pytania o układ dolotowy.
1. Tak 2. Wygląda jak wkrętka podciśnienia od LPG. Tam powinien iść wężyk. Przynajmniej u mnie tak jest
-
Rzęzenie na ciepłym po postoju
Jakieś 2 miechy temu wymieniałem i założyłem swaga. Było cicho przez 15 minut. Poszedł na reklamację i zwrócili kasę. Założyłem ori bez wtyczki. Delikatne brzęczenie słyszę, ale dużo ciszej. U mnie nie brzęczał przy rozruchu tylko przy pracy
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Chłopaki pojawił się mały problem. Do 5000 obr wszystko jest ok, a później traci moc i pojawia się błąd od przepływki i/lub wypadanie zapłonów. Chciałem się upewnić czy to przepływka, bo korekty w normie (0,3 i 3-5). Mam Vfiza i widzę krótkie korekty tu nic złego się nie dzieje. Więc wychodziło by na przepływkę. Czy może coś innego sprawdzić? Logi będą potrzebne skoro korekty ok?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Łukasz, ale tylko ten dolot byłby przyczyną tych stuków?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Łukasz, ale tylko ten dolot byłby przyczyną tych stuków?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Jednak świec dawno nie zmieniał (coś mi się pojebało). Zmienimy najpierw świece ?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Rzeczywiście teraz zerknąłem na te wcześniejsze i jest dużo gorzej. NA LPG lepiej. Co może być przyczyną?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Widziałem, ale słabo czytam logi. Świece niedawno chyba zmieniał. Cewek raczej nie
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Przem8, Łukasz13 pomożecie?
-
1.8T APU prosba o ocene logow
Nowe logi. Nieszczelnosci kumpel nie zauwazyl. Jedynie filtr powietrza byl zagiety. Poprawione Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Co to za odbojniki? Od czego?
- vfiz