Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Adapter czego? Bo nie kumam. Co ma na celu ten adapter?
  2. grubcio1980 odpowiedział(a) na adam1974 temat w 1.8T
    Zdejmiesz czapkę i będzie wiadomo czy ruszać dół. Można się pokusić o same piescienie jeżeli gładzie ok. 12 koła to bezsens 3/4 samochodu ?
  3. grubcio1980 odpowiedział(a) na sylwo189 temat w 1.8T
    Ja na przykład kupiłem gotową od Geremiego. Zamontowałem, odesłałem i był bonus ?
  4. grubcio1980 odpowiedział(a) na lutnik temat w 1.8T
    Cylindry 1,2,3 wyglądają. 4 gorzej, ale chyba nie tak strasznie. Świece powinny mieć kolor kawy z mlekiem, wtedy mieszanka jest ok. Na pewno do wymiany ?
  5. A co ci chodzi po głowie, bo nie napisałeś. Poza tym masz dział zawieszenie
  6. No to pozamiatane ?
  7. Już wszystko ogarnięte. Tępy CH..... ze mnie. Wiedziałem że coś się stało po czyszczeniu wkładki. No i wymiana na zwykły filtr pomogła. Korekty też wróciły do normy. ZA DUŻO OLEJKU ???
  8. Chociaż raz mi się udało ?
  9. Zobacz kolektor wydechowy. One lubią się luzować. Mi już 2 razy się zdarzyło
  10. Gaz ostatnio podlewa, ale to wina samego gazu. Jak pisałem wcześniej na vfizie mam chwilowe i widzę. Ciężko przy obciążeniu minąć 5. Korekty przed logami 0,3 i 4,9 więc jest ok. Zastanawiałem się jeszcze, bo ostatnio czyściłem wkładkę filtra i po tygodniu tak się stało hmmm.
  11. Tym razem odcinalo tyko na PB, na LPG bylo lepiej. Powyzej 5000 najpierw blad od przeplywki a pozniej wypadnie zaplonow (sory komp mi nie pisze po polsku) PB Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  12. 1. Tak 2. Wygląda jak wkrętka podciśnienia od LPG. Tam powinien iść wężyk. Przynajmniej u mnie tak jest
  13. Jakieś 2 miechy temu wymieniałem i założyłem swaga. Było cicho przez 15 minut. Poszedł na reklamację i zwrócili kasę. Założyłem ori bez wtyczki. Delikatne brzęczenie słyszę, ale dużo ciszej. U mnie nie brzęczał przy rozruchu tylko przy pracy
  14. Chłopaki pojawił się mały problem. Do 5000 obr wszystko jest ok, a później traci moc i pojawia się błąd od przepływki i/lub wypadanie zapłonów. Chciałem się upewnić czy to przepływka, bo korekty w normie (0,3 i 3-5). Mam Vfiza i widzę krótkie korekty tu nic złego się nie dzieje. Więc wychodziło by na przepływkę. Czy może coś innego sprawdzić? Logi będą potrzebne skoro korekty ok?
  15. Łukasz, ale tylko ten dolot byłby przyczyną tych stuków?
  16. Łukasz, ale tylko ten dolot byłby przyczyną tych stuków?
  17. Jednak świec dawno nie zmieniał (coś mi się pojebało). Zmienimy najpierw świece ?
  18. Rzeczywiście teraz zerknąłem na te wcześniejsze i jest dużo gorzej. NA LPG lepiej. Co może być przyczyną?
  19. Widziałem, ale słabo czytam logi. Świece niedawno chyba zmieniał. Cewek raczej nie
  20. Nowe logi. Nieszczelnosci kumpel nie zauwazyl. Jedynie filtr powietrza byl zagiety. Poprawione Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  21. Co to za odbojniki? Od czego?
  22. grubcio1980 odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za odpowiedź ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.