Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Czy multitronic i CHIP się wykluczają w 1.8 T ?
Masz jednego ze speców wyżej (Łukasz13) i nie za tak kosmiczne pieniądze ?
-
1.8t BFB 255 @Łukasz13
Soul kogo pytasz?
-
1.8t BFB 255 @Łukasz13
Wiedziałem, że się pierwszy odezwiesz ?. U mnie typowy budżet. Nie mam kasy na modyfikacje jak inni i wszystko nastąpiło stopniowo. Dp, Saaby, sai out, hybryda, dsmic. Podobała mi się twoja dyskusja na temat fmic-dsmic. Wszystko zależy od stylu jazdy. Mi. Dsmic starcza spokojnie. Wykresu nie mam, bo Łukasz robił mi wcześniej program i teraz na hybrydzie na odległość. 140 tyś. i wszystko lala
-
1.8t BFB 255 @Łukasz13
Też myślałem o k03s, ale padło na hybrydę i jestem mega zadowolony. Wstaje fajnie i po lekkim wciśnięciu gazu. Na moje jazdy super. A i spalanie na plus.
-
Jakie cewki do 1.8T
Ja mam beru 5 lat, a podmieniłem na używane więc mają jeszcze więcej ?
-
1.8T diagnostyka mapy niewiadomego pochodzenia
Spalanie w okolicach 15 to raczej norma (zależy od stylu). Zrób logi to chłopaki powiedzą czy wszystko ok. Te 184 wcale nie oznaczają problemu, bo może ktoś robił program na seryjnych gratach. Choć ciężko o dobry wsad. Logi powiedzą co i jak.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pany a czy amory mają znaczenie czy sedan, avant, Q lub bez Q?
-
Przerobienie turbo na hybryde czy kupno calkiem nowej
Aaa prawie 300 na liczniku, a sprzęgło wytrzymuje uff
-
Przerobienie turbo na hybryde czy kupno calkiem nowej
Racja. Mam tą samą hybrydę jeszcze w trakcie strojenia. W porównaniu ze zwykłą to przepaść. Fajnie wstaje i ciągnie. U mnie zapłon już się kończy, ale i tak było warto. Co do jakości to kumpel już 60 tysi zrobił i wszystko ok. Dlatego się zdecydowałem
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Dziękuję. Jutro będę miał wlepkę z tego 3.2 to podeślę
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Kurde wygląda super. A z 3.2 tfsi tył podejdzie? Wziąłbym przód z tego Małysza a tył z 3.2
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie jest Małysz, ale sedan. Niestety nie widzę oznacze bo samochód stoi, ale jest sztywno ?. Pytanie czy z sedana podejdzie? Zrobilem foto wlepy
-
Przerobienie turbo na hybryde czy kupno calkiem nowej
Też polecam
-
1.8t BFB 255 @Łukasz13
B5 to inna bajka. Ze 200 kg różnicy
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Ale wynik ?. Masakra jak to musi jechać.
-
1.8t BFB 255 @Łukasz13
To i tak jakoś mało. Jak ważyłem swoją to 1900 ze mną. 1780 sama ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja pierdziu. Dzięki wielkie. Może wreszcie to ogarnę, bo już 240 kuni i koza. Dzięki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pytanko takie, tylko bez nerwów bo nie kumam nic z tych kategorii wagowych. Mam kumpla który ma w chu angoli i springi leżą na potęgę. Czy da radę po tych kropkach dobrać coś dla siebie? Dodam, że na pewno pomieszane z A6 - kami. Leżą w takich skrzyniach, pewnie za grosze bym wybrał, ale on już nie ogarnia od jakich wersji silnikowych. Chodzi oczywiście o - 20. Moja wlepa- Montarz Blow Off Pomoc
W naszych silnikach to zło. Nie zakładaj tego- 1.8T po wymianie katalizatora na nowy wywala blad 16804
Tak. Pod lepiej się sprawdzają te kątowe- Przyciemnienie tylnej szyby sedan
Tylną możesz przyciemniać, ale jak za mocno ściemnisz to w nocy nic nie będziesz widział- chip tuning Toruń
Daj ty spokój ???. 1.5 klocka za program. Masakra jakaś- Spalanie 1.8T LPG
Raczej norma. U mnie 14,15 w cyklu mieszanym. Dopieścić mapę gazu i będzie ok. Spalanie raczej nie spadnie. Q tak ma- chip tuning Toruń
Dokładnie ? - Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami