Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Tam jest 1 sonda? Czyli przepływką i sonda do ogarnięcie i jest Oki?
  2. Czyli będziesz miał klienta ?. Pierwszy raz robił logi. Siedziałem z tyłu i kazałem mu cały czas noga w podłodze. Czy trzymał nie wiem. Tak poza przepływką ok? Ile powinna mieć?
  3. Jak w temacie b5 mojego kumpla. Mysli na programem (co juz dawno mu doradzalem). Wedlug mnie jest niezle, ale dopiero zaczynam rozumiec logi. Jeszcze jedno pytanko w APU trzeba lutowac, czy pojdzie kablem? Sorki za znaki, ale nie mam Polskich znakow Najpierw PB Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  4. I sprawdź czy n75 jest prawidłowo zamontowany. Jak kupiłem swoją to kilka tygodni walczyłem z trybem awaryjnym, a okazało się że n75 by źle założony ???
  5. Łukasz niestety pierwsze problemy. Zapodałem Vfiza i sobie obserwuję korekty krótkie. I takie szaleństwo się zaczęło. W logach raczej ok, ale w pewnych momentach korekty strasznie się rozjeżdżają. Jak jeżdżę spokojnie wszystko ok. Jak poszaleję to na wolnych obrotach korekty skaczą do 25-27,trzymają się tak i na pb i lpg. Nie możemy tego rozkminić. Jak się trochę "uspokoi" to znów korekty wracają do normy. Jak jeżdżę spokojnie to korekty ok. Wystarczy, że scignę się 2-3 razy i zaczyna szarpać na LPG. Logi na LPG. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Z ciekawości po kilku przejazdach, gdy stygnął na wolnych z szalonymi korektami przełączyłem na pb, żeby zobaczyć czy się unormuje i na pb utrzymywało się to samo. Ale w logach wariactwa nie widać. ???
  6. Odświeżę trochę. Obecnie mam niebieskie Hanki, które będą się kończyły. Co wrzucić zamiast nich? Moc ok. 250. Wiadomo że Baracudy bo opinie mają bardzo dobre, ale kumpel ostatnio mi mówił że jakieś yeti się pojawiły, które są wydajniejsze. Nie wiem tylko jak z ich wytrzymałością. Czy nie cudować i wrzucić sprawdzone Baraki?
  7. Dzięki. Już chyba wszystko jasne
  8. Zainstalowałem bterm. Wszystko bangla. Tzn. na szybko zapodałem jakiegoś loga i zapisywał, więc chyba ok. Jeszcze jedno. Jak skończył to bterm zapisuje na "żywo", ale nie tworzy pliku. Trzeba skopiować te wszystkie ślaczki do jakiegoś pliku?
  9. Dzięki bardzo. Jutro przetestuję. Z jednej strony to duże ułatwienie, bo tel zawsze przy sobie i w każdej chwili można teraz zrobić wszytko
  10. Jeszcze jedno. Wybieram grupę, zaznaczam ptaszka (jakby to nie brzmiało), ruszam i......... Normalnie w vagu dajesz start, stop i tyle. Kiedy on zrobi stóp?
  11. Aaa bt rozkminiłem (jakby tam złoto było). O apce nie wiedziałem. Poprostu straszna wygoda by była. Coś się wysra i w każdej chwili możesz popatrzeć
  12. f*ck ?. To chyba rzeczywiście wygodniej będzie vagiem. Pojebane. A czas w milisekundach tzn.? Dzięki za pomoc
  13. Witam. Wydaje mi się, że to najlepsze miejsce. Jak w temacie mam pytanko. Od niedawna jestem użytkownikiem tego wynalazku. Wszystko super, ale mogę się doprosić Mario, aby mi pomógł. Jakby ktoś mógł pomóc w jaki sposób można zrobić loga. Nie mogę tego rozkminić, ani znaleźć na necie. Wiem, że przez logera, ale dokładnie gdzie? Jak wpisuje chyba Vaglogger grupę to nic się nie dzieje. Czy po zrobieniu automatycznie wysyła przez bt do telefonu, czy jakoś inaczej? Pewne rzeczy są tam dla mnie nieintuicyjne (jak np. w diagnostyce wybieranie grup). Wogóle dziwi mnie, że Mario nie zrobił jakiegoś manuala po Polsku tylko po Angielsku. Ehh. Jak może jakiś dobry człowiek podpowiedzieć
  14. Pewnie że dsmic. Z B5 za 180 zł i gotowe. Grzech nie zrobić
  15. Kupienie zdrowego k03s to też nie takie proste. I trochę przesadzacie. Ja też nie mam worka dolców, a zrobiłem na chwilę obecną fajny setup. Jak chcesz ok. 200 i nie za grubą kasę to wsadź 320 (pisałeś że masz za darmo), DP, dsmic z 2,5 B5 i program. Powinno być blisko.
  16. To ładuj dsmic
  17. grubcio1980 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    Jak chyba większość z nas tu na forum ???. Dzieci kosztują ?
  18. grubcio1980 odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Myślę że 40-45. Na jednym miałem w lato 60-70,wiec spora różnica
  19. grubcio1980 odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    A ja powiem tak. Wszystko zależy jak jeździsz. Dsmic spokojnie wystarcza do normalnej jazdy. Jak upalasz to fmic. Na dsmic każdego stać, nie musi być z bexa za 180 zł założyłem z B5. Dla przykładu logi z lata (dp, wtryski bex, sai out, turbo seria) październik Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... A tu jak wyżej, ale na hybrydzie sierpień, lato Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Poprawiłem teraz kierownicę powietrza i wydaje mi się że jest sporo lepiej
  20. Zrobiłem sobie zrzut na wszelki wypadek. Może Ci pomoże
  21. Nie no remont robisz po to żeby wrócić do ori parametrów. A tu prawie to samo. Bez sensu ???
  22. Jeśli grzechocze do 3s to olej i nic nie ruszaj. Ten typ tak ma. Dla pewności sprawdź ciśnienie oleju i w vagu grupę 93 tam pokazuje zmienne fazy. Kurde zapomniałem jaka jest norma, nie chcę cię wprowadzić w błąd. Jeśli cisnienie ok i w kanale 93 norma (zaraz pewnie ktoś przypomni) to grzechotke zostaw w spokoju. Już nie jeden wsadził 2000,a i tak grzechocze.
  23. Pany takie pytanie, jak po latach wam się to sprawuje? U mnie dość szybko się poddało, ale dziś oglądając wheeler dealer Ed China wykorzystał do drzwi bez klamek takie odbojniki, które uchylały drzwi po otwarciu pilotem. Takie coś by fajnie wyeliminowało wady tego zestawu. Tylko nie mogę nigdzie znaleźć czegoś takiego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.