Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Poza tym autor chce dużo mniejszą moc, więc po co się pchać w chore koszta? Ja mam budżetowe mody (tak to sobie nazywam), za śmieszne pieniądze w porównaniu do innych i mi dają frajdę. Przykład? Dsmic 180 zł (2.5 tdi B5). Przy mojej jeździe ogarnia np. 32 stopnie na dworze, w dolocie 38-40. Fmic będzie 1200, a dolocie 10 stopni mniej. Itd... Itd
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Hmmm 1, 4 albo 1,5 w peaku. Dla mnie daje radę. Możliwości ogranicza zapłon i modyfikacje. Mam dsmic, 370, brak kat i sai. Z tip stał, przepływka 3 cale, fmic i baranem wypluła 295,więc tu nie tylko o hybrydę czy Tipa chodzi. Jak już pisane było parę razy możesz wsadzić hybrydę na 280 ale silnik tego nie odda?. Mało jest lalek ?, a te co dały radę więcej pewnie już otwierane.
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
U mnie na hybrydzie daje radę ?. Na pewno lepszy niż ori
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Spoczko ??
-
Problem kontrolki oldruck...
Czyli i tak micha w dół ?
-
Pytanie o znaki napinacza lancucha 1.8 T
Wszystko ok
-
Chiptuning 1.8T
Dokładnie przem. Zwykły KKL za 30 i nefmoto. Wgrywałem już kilka softów do mnie. Łukasz13 wszystko podpowiedział ?
-
Pompa Paliwa 1.8T Stage 2
Dlaczego?
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
Nie odczujesz
-
Audi A4 B6 Avant 1.8T BFB 163 KM check engine
Czekałem kiedy przem nie wytrzyma ?. Coraz mniej ma cierpliwości. Z czasem zrozumisz ?. Wejdź do działu diagnostyka, wszystko na tacy. Na YouTube też jest filmik. Poprostu są łatwiejsze sposoby, bo tak to trzeba by pisać wszystko w co drugim poście. Jak coś nie zrozumisz to pisz pw ?
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Ja mam b7. Pasuje ?
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Przecie to to samo ?
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Wszystko p&p. Ja też dałem ok. 150 i ok. tygodni czekałem.
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Na Ali kupisz silikonowego za jakiś 150 jeśli już go chcesz. Spawany to na moce powyżej 250. Po co ci koszta
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jedna czyli Ori. Przerabiałem zamienniki i tylko ori się sprawdza. 900 w ASO. Ze zniżką zapłaciłem 780. Niektórzy mają farta i zamiennik działa
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Dzięki ?
-
Przebieg 1.8T
Mi chodziło po głowie w tamtym roku aby sprzedać. Po sprawdzeniu stanu i zobaczeniu, że trzeba dołożyć 20-25 koła, aby kupić kondona (nowe silniki) przeszło mi. Stwierdziłem że zostawiam i inwestuję. Dlaczego? Mody na 250, hybryda ma 10 tys, nowy napinacz, łyka 0,5l na 10 tys., kompresja 12na każdym. 15l lpg na 100 (czyli grosze), Q mam. Wyposażenie dołożone, prawie nic nie brakuje. Jak kupić nowy to jw trzeba dołożyć, chyba najbardziej sensowne 3l ON niż tfsi, którego nie zgazuje. Koszta 2-3 razy większe niż mam teraz. Tu jak się coś zesra to jestem w setkach, w nowszych to byle co 2000. Poza tym znam w chu handlarzy i nie wierzę, że b7 ma mniej niż 300. Mój przyjaciel handluje, ma ze 60 samochodów z czego 3/4 audi w naprawdę dobrym stanie. Przebieg 300 to norma. Nowsze o 5 lat mają 300. Zobaczcie na Alle jak nagle zmieniły się przebiegi. Jeszcze niedawno nie zobaczylibyśmy samochodu z 300,a teraz?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Wychodzi na to, że padła taśma. Podpowie ktoś jaki nr ma taśma pod tempomat i multi funkcje, bo z tego co pamiętam to do bez tych funkcji jest inna. Na allegro nie piszą
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Pomoże ktoś jak skalibrować ten czujnik, bo to co znalazłem na necie nie działa. Nie podświetla mi się w vagu logowanie
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Ostatnio zdechł mi aku i kupowałem nowy ?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Chłopaki wyskoczył mi błąd od ESP. Kontrolka ciągle się pali. Nic nie było grzebane. Próbowałem zaadaptować, ale nie mogę. Z tego co pamiętam to po wejściu do sterownika jest zapamiętane kodowanie, ale nie pamiętam jakie.
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Zrób logi i będzie można więcej powiedzieć. Na pb komplet + 2 i 33 na lpg
-
Problem z pływakiem
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale to wariactwo jest "normalne". Wskazania świrują zwłaszcza gdy jest ćwiartka lub mniej paliwa. Zalej do połowy i wskazania będą dobre. Było o tym kilka tematów
-
gdziw zrobić hybryde
Dokładnie ?. Start Start na sucho i po hybrydzie ?
-
1.8 AWT zgasł i nie chce odpalić
Kontrolka epc zazwyczaj się pojawia, gdy walnięty jest czyjnik położenia wału. Wymieniłbym dla świętego spokoju, bo raczej to jego wina. Było kilka takich tematów. Ok. 130 Boscha więc dramatu nie ma