Treść opublikowana przez grubcio1980
-
vfiz
Nie będę zakładał nowego. Pytanko do użytkowników Vfiza lub speców od vaga. Mam ustawiony podgląd chyba ładowania (kontrolka aku). Jak wiadomo Vfiz ciągnie z vaga, więc to pewnie jakiś blok pomiarowy. I tu pytanie bo mi skacze od 13,5 do 14. Oddałem do elektryka, bo za mało. Myślałem że to altek, ale okazuje się że nie, bo daje 14,4 więc ok. Poprawił tylko klemy, bo gubił delikatnie. I się zastanawiam czy to ładowanie czy inny parametr? A może vag poprostu nie pokaże tak dokładnie?
-
Wybór silnika 1.8T
W B7 nie było...... chyba ?
-
gdziw zrobić hybryde
Ja również mam od Geremiego i kilku chłopaków. Różne przebiegi i brak problemów. Tomekb7 od nas z klubu ma 80 tysi nalatane i sucho oraz sztywno wszędzie.
-
Kawałki plastiku/metalu(?) w misce 1.8t BEX
Żeby sprawdzić napinacz to tylko zdjęcie dekla i wszystko na wierzchu. Komplet nowych uszczelek 50-60 zł, a nie 1000 + za napinacz. W misce już nie takie rzeczy opisywano. Mechanior może mieć trochę racji bo mogą to być kawałki ślizgów lub jak Przemo napisał
-
cewki 1.8t
Hmmm ja u siebie mam beru i teraz jak robiłem napinacz to zeszły normalnie. Strzał korka był, ale bez dramatu ?
-
tip dolot B6 B7 1.8t
Ja mam daleko ale na zbyciu ?
-
Intercooler bex do 150konnej jednostki
Dla mnie dużo i za blisko już do fmica. Po co przepłacać jak można dużo taniej. Jak wyżej ci Kolega napisał z 2.5 tdi B5 pasuje prawy, a cały koszt to 200 zł. Nie wiem z 2. Tfsi, ale za bexa to przesada
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Też mam Vfiza i temperatura przy Motulu i teraz na Ravenolu Podobna. Za to ewidentnie na Ravenolu pracuje "ciszej, gładziej". Takie odczucie
-
1.8T BEX co wybrać?
W VW powiedz, że do silnika APU z A4 b5 rok 98. Tylko serwis
-
cewki 1.8t
A dlaczego? Tak z ciekawości
-
czy cewki z A4 B8 2.0TFSI podejdą do A4 B6 1.8T ?
Jeździsz z pokrywą silnika? Wiele osób to odradza, zwłaszcza po modach (jak wiadomo nasze silniki strasznie się grzeją). Po modach wkładają czerwone z 2.0 tfsi. Ja zdjąłem osłonę i nie mam żadnego problemu
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Właśnie dlatego. Ja też wrzuciłem ori, Łukasz13 mi w programie wyłączył i jest ok. Po samej zmianie też miałem jakoś wyżej (nie pamiętam ile). Po wgraniu nowej mapy od Łukasza jest 1. Ale żeby nie było za dobrze ciągle słyszę delikatnie ten napinacz.
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Jeżeli chcesz wymienić tylko uszczelkę pokrywy to łatwizna. Jeżeli chcesz i pod napinaczem to luzujesz wałek ssący. Nie odkręcasz go do końca. Walki mają uszczelniacze. Nic tam nie smarujesz. Silikon dajesz tylko na rogi
-
Ori czy zamiennik?
Dokładnie. A napinacz z VW np. Z silnika APU, ale od razu jest po gwarancji. Koszt 900, mi udalo się ze zniżką kumpla 770
-
Słaba instalacja czy gazownik?
Delikatna może nie, ale nie widzimy czy go zalewa czy ma za ubogo dlatego lepiej odpuścić
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Przy odpalaniu u mnie zawsze cicho było. Przy 2000 słyszę takie terkotanie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A wracają do tematu. Jak pisałem wcześniej mój grzechotał. Wymieniłem na swaga i grzechotał dalej. Wymieniłem na ori bez i jest ciszej, ale delikatne brzęczenie słyszę. Poddaję się i zostawiam. U was całkiem cicho?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No i po nauczce zapisałem pin w tel ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Musisz nagrać plik na płytę DVD koniecznie +. Wgra jak softa i na dole ma takie literki, cyferki ostatnie 4 to pin. Daj maila na priv to ci wyślę, jak chcesz to mam też softa pl z SDS. A najważniejsze. Musisz zrobić Down softu, żeby plik ruszył. Mam akurat tak ustawione że robisz Down, odzysk pinu i soft. Do Down musi być chyba ori mapa, nie pamiętam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ogarnąłem ?
-
Czyszczenie smoka koszt
Tyle biorą
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hmm. Zrobiłem Down softu. Próbowałem wgrać plik do odzyskania pinu, ale nie chcę się wgrać. Zgrałem na płytę DVD plusową i minusową, ale nie chce ruszyć. Nie wiem czy dobrze ale pliki były luzem tzn. nie w folderze. Do tej pory działało. Nagrywarka zła?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
H4mm3r a nie wiesz dlaczego nie widzi rnsa? Przecież jak się wklepie pin to się przyucza i nie trzeba za każdym razem go wklepywać
-
Wypadanie zapłonu tylko na LPG w Audi A4 B6 1.8T
Ale piszesz że błąd poszedł za wtryskiem. To po co całą listwę zmieniałeś?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dzięki