Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Błędy 17748 i 16395
U mnie w b7, przebieg pewnie 300+,a walki wyglądają jak nowiutkie.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Potrzebuję tylko te dwa środkowe, przy rejestracji. Tak kupiłem cały cały zderzak sline
-
Problem z temperatura
Wygląda jakby nie był odpowietrzony
-
Remont silnika 1.8 t
W naszych rumplach najczęściej olej ubywa przez turbo, więc nie panikuj. Zmierz kompresję, dobrym pomysłem jest zalać cylindry ropą lub takim siuwaksem very lube na zapieczone pierścienie i zobacz co będzie. U mnie w zależności jak jeżdżę to po 5-7 tys. zapala mi się kontrolka. Wlewam 0,4-0,5 l i starcza do wymiany
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Co do ceny to napinacza bez to ja trzy miesiące temu płaciłem w WV Radom 770 zł. Normalna cena 900. Kumpel dał mi swoją zniżkę ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie podpowiedzcie jak znaleźć mocowanie pdc, przód, dwa środkowe (te przy rejestracji). Wpisuję ale albo nic nie wyskokuje albo wychodzą z a8. Ma ktoś fotkę? Bo wydaje mi się że te dwa mają inne mocowania
-
Wybór zaworu N75
No i przeróbka bo ori węże nie dadzą rady. Ja kupiłem za grosze trójnik do węży, z jednej strony zaślepiłem bo, nie znalazłem kolanka 90 stopni.
-
Spryskiwacz reflektora w zderzaku sline
Chłopaki a ma ktoś wiedzę czy wiązka pdc (od zderzaka do modułu) podejdzie z A6? Kupiłem zderzak sline z pdc, więc grzech tego nie wykorzystać. Mam rozbiórkę Anglików niedaleko i z b7 nie mają, ale zastanawialiśmy się czy podejdzie z A6.
-
Spryskiwacz reflektora w zderzaku sline
Dzięki bardzo. Widzę że się już rozeznali i cena jak do naszych. Tylko bezsens bo używka 300 a nówka 350 ?
-
Spryskiwacz reflektora w zderzaku sline
Panowie może ktoś przerabiał temam. Na pewno do zderzaka sline są inne spryski, ale podobno takie same występują w a3, tylko nie wiem w której i czy to prawda. Muszę kupić prawą, a nigdzie nie mogę się doszukać
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Żeby nie było. Ja podziwiam ?
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Ale ty masz rysę na bani ??? (oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu). Czy dobrze rozumiem, że nowy silnik? W sensie inny czy nowy blok od 1.8 czy całkiem inny ? Alko to pod paliwo alkoholowe?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Jak prawidłowo adaptacje zrobić?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Nic niepokojącego. Dlatego brak mi pomysłów. Sprawdzę jeszcze kodowanie. Może się przestawiło, bo to się zaczęło jak padł mi aku. Po wymianie nie doszedł do siebie.
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Grupa 5 pokazuje odchylenie kiery i u mnie te wartości ledwo skakały. Stąd wniosek że walnięta taśma. Wymiana nie pomogła, a błąd mówi że nieprawidłowe kodowanie lub brak. Ale kodowanie jest zapisane. Nic go nie ruszałem.
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Kurde nikt, nic
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Pomoże ktoś? Brak mi pomysłów
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Kuna wymieniłem taśmę, ale to nie ona. Nie rozumiem już. Sprawdziłem z kumplem i kierownica nie reaguje na skręt. Ma ktoś jakiś pomysł? Kodowanie jest. Błędy takie wywala VID_20200822_172945.mp4
-
Olej z tyłu silnika oraz dziwne dźwięki
Przem8, ale musisz przyznać, że z tym silikonem to patent ?
-
Check Engine ¬ ¬ 17536
Da. Wymienić pół samochodu bez sensu. Strasznie chętny do wymian ten twój mechanik. Zrób logi. Chłopaki ocenią i nie będzie bezsensownych wymian
-
Problem kontrolki oldruck...
Nitro
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Ja mam od Geremiego nówkę. Na hamowni nie byłem, bo w dpie mam kreski. Logi mają się zgadzać. Zrobiłem loga i wrzuciłem na kpower wyszło ponad 250 przy sprzyjającej temperaturze. Teraz mam Vfiza i widzę kunie to przy wysokich temperaturach 230. Niestety mam dsmic.
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Marcin13 czyli jakieś 220 będzie. Łukasz jest gość. Mi też robił. Kupę lat bez problemu. Na górze to może już turbo niedomaga. Te maluchy na górze są słabe, ale fajnie wstają
-
Problem kontrolki oldruck...
Dokładnie. Z LM profi jest ok. Każdy z nas to przechodził. Bez przesady. Dobry olej co 10 tysi, przed wymianą płukanka i dojdzie do siebie ?. W tym roku zmieniałem napinacz to pod deklem można było "jeść", a walki w świetnym stanie. 300 na blacie
-
Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb
Dokładnie, choć tu chodzi o to, aby się nie zassał ??.