Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Pany w rnse wyskoczyła ta cholera, że trzeba poczekać 60 minut, aby wbić pin. Auto trochę postało na rozładowanym aku i od tej pory chce pin jakby can nie poznawało. Oczywiście pinu nie pamiętam. Z rnse nic nie było robione. Pomyślałem że wrzucę płytkę z rozkodowaniem pinu, ale nie chce opuścić ekranu. Jakieś pomysły?
  2. Hehe wszystko jest, łatwo dostępne, dyskretne, a co najważniejsze cały Vag na fisie ?
  3. grubcio1980 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w Audi A4 B6/B7
    Używam mobilnej wersji, gdzie nie widać profilu ?
  4. Spalanie stukowe to takie nieporządane spalanie mieszanki. Związane przeważnie z układem zapłonowym (świece, kable, cewki)
  5. grubcio1980 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w Audi A4 B6/B7
    Na 200 starczy Ci twoja po regeneracji i wtryski z bexa. Choć żal nie zrobić z niej przy okazji choć k03s
  6. grubcio1980 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w Audi A4 B6/B7
    Też tak mówiłem ??
  7. grubcio1980 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w Audi A4 B6/B7
    To zależy czego chcesz. Hybryda ok. 1900, ale do tego wtryski ok 200 z saaba drugi fmic np. z B5 za ok. 200, program i tanim kosztem masz o km. 250 kuni. Zapewne będzie też trzeba poprawić lpg jeśli masz, bo pewnie nie wyrobi. Policz sobie i zdecyduj. Dałem Ci tani i sposób na zrobienie mocy. U mnie już tak ładnych parę tysi zrobione bez problemów. To zestaw do normalnej jazdy, bo zaraz ktoś Ci powie wrzucaj fmic ?
  8. Wrzuć jakiś kontakt do nich ?
  9. Co do jednego błędu to sam sobie odpowiedziałeś (czujnik temperatury). Mnie bardziej zaniepokoił by ten błąd ciśnienia oleju. Na razie spokój, ale na twoim miejscu płukanka, micha w dół, czyszczenie smoka i olej ravenol vst. Mówisz że auto sprowadzone, więc na pewno było LL. To pierwszy zabieg jaki powinno się zrobić po sprowadzeniu auta i zrób komplet logów
  10. Napinacz i łańcuch swag
  11. A ten grzechot to ewidentnie łańcuch no nie. Ale żeby nawet zamiennik nie wytrzymał dłużej? ???
  12. Chłopaki z tym czujnikiem to do mnie pisaliście?
  13. Aha z your rules to tak spoko. Chodziło, że to Twoje takie "dziecko" ??????
  14. Nie zrozumiałeś mnie. Ogniw 16 jest ustawiony łańcuch ? (sorki). Reszta w normie, a grzechotał tylko podczas jazdy. No i kuwa ciągle grzechocze (według mnie) jak na filmie. Cicha nadzieja, że to nie on ale raczej niemożliwe. W 93 kanale mam 9 i Łukasz mówił że już się z tym spotkał (oczywiście po zmianie softu na napinacz bez) . Samochód zapier...... ala, więc złe poskładanie poskładanie odrzuciliśmy. Tylko dlaczego nowy też brzęczy?
  15. Wylye znam ten wątek i od lat na forum, ale tu ty rządzisz. Raczej nie mam złudzeń. Prawie 300 nalatane i łańcuch się już strasznie i nagle zaczął odzywać (zwłaszcza przy obciążeniu). W 93 kanale 1 czasami było 2. W 91 - 1,więc ok. Przy porannym odpalaniu norma 1s albo wcale, bardzo rzadko. Ale przy obciążeniu strasznie grzechotał. Postanowiłem wymienić. Pod deklem czyściutko i walki w świetnym stanie (byliśmy zaskoczeni). Wrzuciłem nowy napinacz bez hemoroida ? i łańcuch Swaga. Pierwsze 2h cisza i grzechocze dużo ciszej i troszkę inaczej. Raczej to cholerstwo. Nagrałem filmik z nadzieją, że nóż coś innego, ale j.w. raczej nie mam złudzeń. Łukasz ogarnął program, więc w 91 mam 0 albo - 1 w 93 jest 9 (Łukasz spotkał się z tym parę razy). Ustawione na 16 . VID_20200218_201911.mp4
  16. Soul ma rację to przez obroty. Ten typ tak ma. Nasze silniki najlepiej pracują jak na wolnych mają 800
  17. U mnie logi ok, ale czasami czuję takie 'falowanie'. Ciekawe?
  18. grubcio1980 odpowiedział(a) na Cycu19911 temat w 1.8T
    Jak chcesz to mam taką na zbyciu bo została mi po modach. Jak coś to pw ?
  19. Hmm a już się wystraszyłem. To w 93 mam 1 czasami 2. Uff dzięki soul
  20. Kuwa chyba i u mnie się zaczęło. W 93 sztywne 1 czasami 2,ale w 91 i 91 jak lekko wcisnę to do 20 dochodzi. Na luzie - 1 i jak depnę to podobnie, ale czasami 22 ?
  21. Nie tak nie robiliśmy. Dzięki. Odepniemy klemy, podmienimy przepływkę i zrobimy logi. Zobaczymy co to da. Dzięki
  22. Dolot w sensie? Niedawno założył sztywny tip z kwasu. W sumie to nie wiem po co.
  23. Hmm Dev właściciel twierdzi że ma jedną sondę. Nogę mówi że miał w podłodze. Czyli podmieniamy sondę i przepływkę, a później wirus ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.