Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. grubcio1980 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    To będzie jakieś 0.2l na 10 tysi. Raczej norma. U mnie po tylu schodzi z maxa na min. Jakieś 0.5 l
  2. Widziałem już to foto ?. Aż się wystraszyłem ?
  3. grubcio1980 odpowiedział(a) na KPJ15 temat w 1.8T
    Jak Przem8 pisze. U mnie to samo było. Wymieniłem zaworek i spokój
  4. Tak żeś narobił że 130 tysi na Twoim programie i ciągle śmiga bez problemu. Z gazem już się umówiłem. Wcześniejsze dawno poprawiłem, mapa się rozjechała. Teraz muszę jeszcze dopieścić bo w zimę korekty trochę słabe. U kumpla to samo, raczej przez gaz. Ale u mnie jeszcze wtryski mogą się powoli kończyć. Dzięki Łukasz
  5. Wreszcie bateria do lapka wpadla, wiec sprawdzcie logi. Jakby ktos przy okazji podpowiedzial jak je czytac, tak dla siebie ? PB http://vaglogi.pl/log-003_115_oI2B86.html http://vaglogi.pl/log-020_118_GKLe592.html http://vaglogi.pl/log-002_033_0XXnsAJ.html LPG http://vaglogi.pl/log-020_118_Qc6M9.html http://vaglogi.pl/log-003_115_PoeS0P6.html http://vaglogi.pl/log-002_033_VK8d94.html
  6. Panowie pytanko do mądrzejszych. Już dawno mam dsmic, ale jedna rzecz mnie denerwuje. Prawą kierownicę mam chyba od B6, nie pamiętam nr. Jaka szła prawa do b7 na zwykły zderzak? Chodzi mi o to że w lewej mam na dole takie przetłoczenie i wku.... mnie że nie są symetryczne. Po nr które wyżej są napisane na zdjęciach nie widzę takiego przetłoczenia. Były różne?
  7. Z tymi obrotami sprawdzałeś zaworek w trójniku? Najczęściej przez niego są problemy z obrotami
  8. Ale jak założysz drugiego smica z 2.5 tdi, wtryski bex, DP i program to spokojnie się wyrobisz w budżecie i zostanie na pierdołki. Do ugrania 200-210
  9. No. Ja też pod wrażeniem ?
  10. Dev wpadł mi forge w caritasie. Wystarczy tylko wyczyścić - odtłuścić i gotowe?
  11. 130 tys. Na programie i do tej pory nic nie robiłem poza zawiasem ?
  12. Poczekajcie, co jakiś czas ceny spadają. Chyba że chińskie rączki się skumały ?. Ja kupiłem w październiku. Też czekałem
  13. Wpisz w Ali turbo inlet pipe 1.8t i ci wyskoczą. Nie będzie dużo. Kumpel kupił za 100 bo brali 2 sztuki. Od razu go zrąbałem ???
  14. Poza tym na AliExpress ten silikon kupiłem za 160 zeta. Jak piszą chłopaki ugina się, ale dużo mniej niż seryjny bo ma grubszą ściankę i jest zbrojony.
  15. grubcio1980 odpowiedział(a) na disp18 temat w 1.8T
    Q jest praktycznie bezobsługowe. Może zdarzyć się wyciek na uszczelniaczu i chyba tyle. Jedni mówią że jeśli jest poziom to nie wymieniają inni zmieniają olej. Dramatu nie ma bo przerabiałem. Uszczelniacz chyba 170 w ASO i 1.5 oleju za chyba 90. Spokój. Przy kupnie sprawdzasz czy nie ma wycieku i czy nie szarpie przy przyśpieszaniu. Ja już nie kupię ośki ?
  16. grubcio1980 odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Ale ci dobrze. Ile podniosłeś?
  17. grubcio1980 odpowiedział(a) na mks_socho temat w 1.8T
    Miałem identycznie i winny był zaworek odpowietrzania, ten w trójniku. Wstyd było na światłach stać. Falowało jak u ciebie.
  18. Albo z tyłu przy filtrze paliwa, bo tam potrafi cieknąć.
  19. Dokładnie. Ja już pół instalacji przerobiłem bo w huk babola było. Miałem nawet miedź 6. Masakra ?
  20. Pany jak w temacie co zlogować i jak bo ma DSG? Poza tym LPG 6 gen. Auto szarpie jak się mocniej depnie
  21. Mayle. W środku jest behr że startymi znakiem OOOO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.