Treść opublikowana przez grubcio1980
-
1.8t k03s 239 km!
Zacnie ?
-
1.8T BFB Bierze olej
To będzie jakieś 0.2l na 10 tysi. Raczej norma. U mnie po tylu schodzi z maxa na min. Jakieś 0.5 l
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Widziałem już to foto ?. Aż się wystraszyłem ?
-
Nie schodzi z obrotów
Jak Przem8 pisze. U mnie to samo było. Wymieniłem zaworek i spokój
-
Prośba o ocenę logów + problem z zaworem N75
A jednak ?
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Tak żeś narobił że 130 tysi na Twoim programie i ciągle śmiga bez problemu. Z gazem już się umówiłem. Wcześniejsze dawno poprawiłem, mapa się rozjechała. Teraz muszę jeszcze dopieścić bo w zimę korekty trochę słabe. U kumpla to samo, raczej przez gaz. Ale u mnie jeszcze wtryski mogą się powoli kończyć. Dzięki Łukasz
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Wreszcie bateria do lapka wpadla, wiec sprawdzcie logi. Jakby ktos przy okazji podpowiedzial jak je czytac, tak dla siebie ? PB http://vaglogi.pl/log-003_115_oI2B86.html http://vaglogi.pl/log-020_118_GKLe592.html http://vaglogi.pl/log-002_033_0XXnsAJ.html LPG http://vaglogi.pl/log-020_118_Qc6M9.html http://vaglogi.pl/log-003_115_PoeS0P6.html http://vaglogi.pl/log-002_033_VK8d94.html
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Panowie pytanko do mądrzejszych. Już dawno mam dsmic, ale jedna rzecz mnie denerwuje. Prawą kierownicę mam chyba od B6, nie pamiętam nr. Jaka szła prawa do b7 na zwykły zderzak? Chodzi mi o to że w lewej mam na dole takie przetłoczenie i wku.... mnie że nie są symetryczne. Po nr które wyżej są napisane na zdjęciach nie widzę takiego przetłoczenia. Były różne?
-
Podwyższone obroty oraz gwizdanie podczas dodawania gazu
Z tymi obrotami sprawdzałeś zaworek w trójniku? Najczęściej przez niego są problemy z obrotami
-
Podniesienie mocy w AVJ
Ale jak założysz drugiego smica z 2.5 tdi, wtryski bex, DP i program to spokojnie się wyrobisz w budżecie i zostanie na pierdołki. Do ugrania 200-210
-
[B7 BFB] Stukanie spod pokrywy zaworów.
No. Ja też pod wrażeniem ?
-
[A4B6] Zawór DV 1.8t
Dzięki
-
[A4B6] Zawór DV 1.8t
Dev wpadł mi forge w caritasie. Wystarczy tylko wyczyścić - odtłuścić i gotowe?
-
1.8T Quattro BFB 163 km
130 tys. Na programie i do tej pory nic nie robiłem poza zawiasem ?
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
Poczekajcie, co jakiś czas ceny spadają. Chyba że chińskie rączki się skumały ?. Ja kupiłem w październiku. Też czekałem
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
Wpisz w Ali turbo inlet pipe 1.8t i ci wyskoczą. Nie będzie dużo. Kumpel kupił za 100 bo brali 2 sztuki. Od razu go zrąbałem ???
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
Poza tym na AliExpress ten silikon kupiłem za 160 zeta. Jak piszą chłopaki ugina się, ale dużo mniej niż seryjny bo ma grubszą ściankę i jest zbrojony.
-
Audi a4b6 150km +Quattro
Q jest praktycznie bezobsługowe. Może zdarzyć się wyciek na uszczelniaczu i chyba tyle. Jedni mówią że jeśli jest poziom to nie wymieniają inni zmieniają olej. Dramatu nie ma bo przerabiałem. Uszczelniacz chyba 170 w ASO i 1.5 oleju za chyba 90. Spokój. Przy kupnie sprawdzasz czy nie ma wycieku i czy nie szarpie przy przyśpieszaniu. Ja już nie kupię ośki ?
-
Regulacja biegu jalowego
Ale ci dobrze. Ile podniosłeś?
-
Falujace obrory 1.8T Bex
Miałem identycznie i winny był zaworek odpowietrzania, ten w trójniku. Wstyd było na światłach stać. Falowało jak u ciebie.
-
Kręci odpala faluje na obrotach gaśnie wypluwa paliwo
Albo z tyłu przy filtrze paliwa, bo tam potrafi cieknąć.
-
P0301 rozpoznano wypadanie zapłonu
Dokładnie. Ja już pół instalacji przerobiłem bo w huk babola było. Miałem nawet miedź 6. Masakra ?
-
Skoda Octavia 1.8TSI-jakie logi
Ok. Dzięki
-
Skoda Octavia 1.8TSI-jakie logi
Pany jak w temacie co zlogować i jak bo ma DSG? Poza tym LPG 6 gen. Auto szarpie jak się mocniej depnie
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B6/B7 1.8T BFB
Mayle. W środku jest behr że startymi znakiem OOOO?