Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. Czyli turbo ma większe możliwości, a ty celujesz w 210km. No to jasne.
  2. Wtryski na bank potrzebne. A tak nawiasem co to za hybryda że tylko 210 obrobi? Zwykła k03s więcej dmuchnie. Dziwne
  3. Tak myślałem. Przeładowanie może od silikonu bo turbo lżej. Teraz muszę sprawdzić czy zalewa bo wtryski padają czy trzeba mapę poprawić. Zmieniłem miedź 8 na faro, bo pogiętą miedź miałem i łatwiej gaz dochodzi. Dzięki Panowie
  4. Ogólnie wtryski 320, DP, tip silikon, 2xsmic. Koksowany przez Łukasz13 już 100 tk na programie. Silikon wrzuciłem jakiś miesiąc temu. Sprawdzę czy wszystko ok. N to chyba dla świętego spokoju wymienię. Dzięki
  5. Jak w temacie. Na LPG faluje moc ok. 3000. Podejrzewam wtryski, ale dla pewnosci komplet. Na PB wydaje sie byc ok. LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_WPYs0.html http://vaglogi.pl/log-003_115_li3L1Z2.html http://vaglogi.pl/log-020_118_6A7047.html PB http://vaglogi.pl/log-022_118_DXMo49.html http://vaglogi.pl/log-002_033_Nu6vl.html http://vaglogi.pl/log-003_115_41VW13Z.html Dwa logi na LPG prz ok. 4000 szarpalo i przelaczylo na PB, jeden poszedl caly, chyba ostatni. Pozdrawiam
  6. Jakie LPG wrzuciłeś?
  7. Chłopaki podłączę się. Kończą mi się wtryski. Miałem Hanki niebieskie. Myślałem żeby teraz wrzucić baraki, ale znajomy gaziarz powiedział mi że lepiej byłoby wrzucić Herkules czerwone, bo sterownik mam Zenit pro obd i zenit zrobił pod nie aktualizację. Baraki sprawdzone i twarde. Hanki już drugie obrabiam i 40 tyś to max. Co sądzicie o tych herkulesach?
  8. Ktoś wywalił sai. Ale nie usunął wszystkiego
  9. A ja raczej obstawiam, że źle mierzyli ?. Jeden parametr zły i wynik na +lub-. Zależy jak kto chce ?
  10. Jeśli Pb to myślę że one tak mają. Moja też coś koło tego wciągnie. LPG to liczę 15. U nas Q dodaje
  11. Kupiłem tą zaślepkę. Pasuje super. Z tego co pamiętam to powinno być ok czyli szczelnie
  12. A co tak z ciekawości?
  13. No jak się ESP pali to go dusi jakby w awaryjny wchodził. To normalne. Najprościej to wyłącz ESP i wtedy zobacz czy go dusi.
  14. grubcio1980 odpowiedział(a) na marcinbob_89 temat w 1.8T
    Myślę że śmiało możesz użyć zamiennika. Ja już 3 lata jeżdżę i jest ok. Też dałem ok 150
  15. Ten dym to może być woda w wydechu, bo piszesz że oliwy nie ubywa. Olej jak najbardziej 5w40 motul, LM, valvo
  16. grubcio1980 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w 1.8T
    Daj na pw tel. Zadzwonię i podpowiem kilka możliwości ?
  17. grubcio1980 odpowiedział(a) na HaGeNn temat w 1.8T
    Ja mam pierwsze Q i nie chcę teraz ośki. Bezpieczniej i raczej bez większych dodatkowych kosztów. Skrzynia 6 też super. Na 6 przy 3000 obr ok. 140km/h. Z Q auto ciężkie więc program obowiązkowo. Ja mam wtryski z bexa, DP, drugi smic. Spalanie 13-15 gazu. Ośka po programie 11-12 zależy jak noga ciężka.
  18. 15 pali moje 1.8 z Q, DP, wtryski 320, drugi smic. Ośka spokojnie w 12 się zmieści.
  19. I to jest konkret ?
  20. Ja bym o stawiał mapę gazu. Jak ustawiany gaz? Po mapie czy po sondzie? Sprawdź korekty w kanale 32 i będzie wiadomo. Dopiero szukaj dalej
  21. Na pewno nie ?. Nad oleju
  22. Teraz wyreguluj gaz i zrób logi. Będzie wiadomo więcej. Sai już nie odzyskasz bo pewnie metalowa rura wzdłuż cewek też wycięta. Jak masz wywalone sai to i kata nie masz bo to byłoby bez sensu. Zbędny szmelc. Tu masz ogarnięte.
  23. Jeśli chodzi ci o ten niebieski to ktoś usuwał Sai. Zapewne korek po pepsi źle wkleił, bo nim się ten otwór zaślepia. Spróbuj go wyjąć / wypchnąć od wewnątrz, wyczyścić i wkleić nowy na poxipol. Jeśli nie masz kata to sai ci niepotrzebne. I powinno pomóc.
  24. grubcio1980 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Na to ci wystarczy drugi smic. Roboty mało i jeśli nie chcesz z bexa to z 2.5 tdi pasi, a koszt ok. 200 zł. U mnie po założeniu w temp. 39 ° i kółku logach temu. Ok. 40°. A było 70

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.