Treść opublikowana przez grubcio1980
-
K03 przerobione na k04 hybryde jakie części ?
Czyli turbo ma większe możliwości, a ty celujesz w 210km. No to jasne.
-
K03 przerobione na k04 hybryde jakie części ?
Wtryski na bank potrzebne. A tak nawiasem co to za hybryda że tylko 210 obrobi? Zwykła k03s więcej dmuchnie. Dziwne
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Tak myślałem. Przeładowanie może od silikonu bo turbo lżej. Teraz muszę sprawdzić czy zalewa bo wtryski padają czy trzeba mapę poprawić. Zmieniłem miedź 8 na faro, bo pogiętą miedź miałem i łatwiej gaz dochodzi. Dzięki Panowie
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Ogólnie wtryski 320, DP, tip silikon, 2xsmic. Koksowany przez Łukasz13 już 100 tk na programie. Silikon wrzuciłem jakiś miesiąc temu. Sprawdzę czy wszystko ok. N to chyba dla świętego spokoju wymienię. Dzięki
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Jak w temacie. Na LPG faluje moc ok. 3000. Podejrzewam wtryski, ale dla pewnosci komplet. Na PB wydaje sie byc ok. LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_WPYs0.html http://vaglogi.pl/log-003_115_li3L1Z2.html http://vaglogi.pl/log-020_118_6A7047.html PB http://vaglogi.pl/log-022_118_DXMo49.html http://vaglogi.pl/log-002_033_Nu6vl.html http://vaglogi.pl/log-003_115_41VW13Z.html Dwa logi na LPG prz ok. 4000 szarpalo i przelaczylo na PB, jeden poszedl caly, chyba ostatni. Pozdrawiam
-
2.0TSI LPG Soft
Jakie LPG wrzuciłeś?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Chłopaki podłączę się. Kończą mi się wtryski. Miałem Hanki niebieskie. Myślałem żeby teraz wrzucić baraki, ale znajomy gaziarz powiedział mi że lepiej byłoby wrzucić Herkules czerwone, bo sterownik mam Zenit pro obd i zenit zrobił pod nie aktualizację. Baraki sprawdzone i twarde. Hanki już drugie obrabiam i 40 tyś to max. Co sądzicie o tych herkulesach?
-
Rurka i brak koncowki zapytanie
Ktoś wywalił sai. Ale nie usunął wszystkiego
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
A ja raczej obstawiam, że źle mierzyli ?. Jeden parametr zły i wynik na +lub-. Zależy jak kto chce ?
-
Wysokie spalanie 1.8T? STAGE 1
Jeśli Pb to myślę że one tak mają. Moja też coś koło tego wciągnie. LPG to liczę 15. U nas Q dodaje
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
Kupiłem tą zaślepkę. Pasuje super. Z tego co pamiętam to powinno być ok czyli szczelnie
-
Uszczelka pod głowicą i co jeszcze...?
A co tak z ciekawości?
-
Odcięcie turbo.
No jak się ESP pali to go dusi jakby w awaryjny wchodził. To normalne. Najprościej to wyłącz ESP i wtedy zobacz czy go dusi.
-
1.8T BFB check silnika
Myślę że śmiało możesz użyć zamiennika. Ja już 3 lata jeżdżę i jest ok. Też dałem ok 150
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
Ten dym to może być woda w wydechu, bo piszesz że oliwy nie ubywa. Olej jak najbardziej 5w40 motul, LM, valvo
-
Końcowa decyzja pomocy
Daj na pw tel. Zadzwonię i podpowiem kilka możliwości ?
-
Końcowa decyzja pomocy
Ja mam pierwsze Q i nie chcę teraz ośki. Bezpieczniej i raczej bez większych dodatkowych kosztów. Skrzynia 6 też super. Na 6 przy 3000 obr ok. 140km/h. Z Q auto ciężkie więc program obowiązkowo. Ja mam wtryski z bexa, DP, drugi smic. Spalanie 13-15 gazu. Ośka po programie 11-12 zależy jak noga ciężka.
-
B7 1.8 t mod pod gaz
15 pali moje 1.8 z Q, DP, wtryski 320, drugi smic. Ośka spokojnie w 12 się zmieści.
-
spalanie 2.0T
I to jest konkret ?
-
Po założeniu LPG błąd 16804 , proszę o pomoc
Ja bym o stawiał mapę gazu. Jak ustawiany gaz? Po mapie czy po sondzie? Sprawdź korekty w kanale 32 i będzie wiadomo. Dopiero szukaj dalej
-
Nierówna praca na zimnym silniku A4 B6 2.0 ALT
Logi pokażą co z wtryskami
-
Problem Odpalanie A4 B7 1.8T
Na pewno nie ?. Nad oleju
-
Nierówna praca na zimnym silniku A4 B6 2.0 ALT
Teraz wyreguluj gaz i zrób logi. Będzie wiadomo więcej. Sai już nie odzyskasz bo pewnie metalowa rura wzdłuż cewek też wycięta. Jak masz wywalone sai to i kata nie masz bo to byłoby bez sensu. Zbędny szmelc. Tu masz ogarnięte.
-
Nierówna praca na zimnym silniku A4 B6 2.0 ALT
Jeśli chodzi ci o ten niebieski to ktoś usuwał Sai. Zapewne korek po pepsi źle wkleił, bo nim się ten otwór zaślepia. Spróbuj go wyjąć / wypchnąć od wewnątrz, wyczyścić i wkleić nowy na poxipol. Jeśli nie masz kata to sai ci niepotrzebne. I powinno pomóc.
-
FMIC 180mm
Na to ci wystarczy drugi smic. Roboty mało i jeśli nie chcesz z bexa to z 2.5 tdi pasi, a koszt ok. 200 zł. U mnie po założeniu w temp. 39 ° i kółku logach temu. Ok. 40°. A było 70