Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
No to przesada. Przy gazie ok. 40 tyś. Zależy jak kto jeździ.
-
Jak to Fajnie Zrobic Zeby Grało :)
Słabe? Szału nie ma, ale daje radę. Mam ok. 200. Ciężkie są b7, zwłaszcza z Q. Moja że mną 1750kg ?
-
Jak to Fajnie Zrobic Zeby Grało :)
Właśnie przy takich przebiegach warto to zrobić. Ja robię ok. 30 tysięcy. Nawet bym się nie zastanawiał drugi raz. Też mam quattro i spalanie 13-15l. Poniżej 13 nie zejdzie.
-
Regeneracja alternatora
Ja za wymianę sprzęgła z robotą zapłaciłem ok. 200, ale nie pamiętam dokładnie
-
wyciągnięcie dławika
Ja zrobiłem w ramach reklamacji. Na forum się dowiedziałem. Nie było problemu. Efekt od razu odczuwalny. Minimum to 8 miedź. Człowiek całe życie się uczy.
-
wyciągnięcie dławika
Miedź 6 turbo? Miałem, zmieniłem na 8 i od razu różnica. 6 nie obrobić programu.
-
Brak mocy BFB
I od razu gadaj z nim o programie bo nasze Q dopiero po nim jadą ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Nooo ja ci jestem winien podziękowania edekxp. Czasu zawsze brakuje, ale wreszcie zrobiłem z dużą pomocą Tomekb7. On wstawił ori bexa. U mnie twój przepis. Według niego nawet lepiej siedzi tzn sztywnej. Teraz zrozumiałem po co to wszystko ?. Dziękuję
-
Jakie turbo P&P do BFB
Albo bez albo hybryda.
-
Kilka podstawowych pytanek.
Mapa (jeśli zrobiona profesjonalnie) nic złego nie zrobi, tylko plusy. Sama mapa przy sprzedaży nic bardzo nie zmieni. Mody na 250 km jak piszesz to już sporo dłubania i nie każdy chce przerobiony wózek, ale są tacy, którym to nie przeszkadza.
-
Kontrolka EPC
Najczęściej jak zapala EPC to czujnik położenia wału (przerabiałem). Z cewkami raczej nic wspólnego
-
A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik
Jeśli byłby to s-line to jeszcze bym zrozumiał. Ale to nie s-line! Kasa jak za zboże.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Dzieki Grzyb01. Nie wiem czy zaślepka będzie szczelna. Mam na zbyciu z b6 2.5, ale tam otwór jest dużo mniejszy. Ogólnie pasuje. Czy pod czujnikiem jest jakaś uszczelka, czy to bezpośrednio się przykręca?
-
1.8T - kwota
Bardzo dobrze powiedziane. I za 50 tysi kupisz auto, które na dzień dobry też da koszta.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Zna ktoś nr mapsensora do tego icka z 2.5 tdi b5? Przysłali mi bez niego. Mam z b6, ale dziura jest dużo większa i raczej szczelne to nie będzie.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Dzięki znalazłem. Zdecydowałem się na tę z allegro bo ma 6mm, a ta od nas z klubu 1mm i bałem się że się odkształci przy dokręcaniu. Czas na robotę
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Pany sorki za prywatę. Słyszałem, że ktoś z klubu dorabia zaślepki SAI. Jakby wpadł tutaj niech walnie pw
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Pany da ktoś nr tej zaślepki w bloku po usunięciu SAI. Kupi się w zwykłym sklepie?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Fajnie było jakby ktoś z tym z b5 zrobił DIY. Mam graty i rok się do tego zabieram
-
Intercooler jaki? Fmic czy prawy z bex ?
Ku..... a ja już rok się do tego zabieram
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
Nie no masakra. Ja ci spala? Tak na przyszłość
-
Kolor felg i zacisków...? Prośba o opinię.
Zdecydowanie ciemny grafit. Będą widoczne, ale nie nachalne ?
-
Zdjęcie lpg pod maska
Pytam z ciekawości bo mi proponował wkręcany lub pełny do wyboru. Wybrałem wkręcany bo mi się wydawało że rączka pistoletu będzie uderzała w blachę. Wkrętka mi wcale nie rzeszkadza. Jakoś nie widzę tego pełnego wlewu bo ciągle mam w głowie jak rączka jest bliziutko blachy i w nią uderza. Taka rysa na bani ?
-
Zdjęcie lpg pod maska
A nie obijasz pistolem blachy?
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
A nie łatwiej zrobić logi na pb i lpg, wrzucić na forum i chłopaki ogarną co i jak? Jak nie masz vaga zawsze ktoś z klubu się w pobliżu znajdzie ?