Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakby mi dał w ryja to troche jakby odruch samobójczy (zwłaszcza że prowadziłem )a poza tym sam mnie swata z Anią, bo powiedział że jak będe chciał być sam u nich w domu to mu musze kluczyki dać do fury
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlatego sie przesiadłęś do B7 , bo tam było więcej ludzi i podział na pare osób zapamiętam także tą kase co mi wisisz to se już pomnóż razy dwa :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będziesz jeszcze chciał , żebym Ci sie dał objechać , żeby mieć respekt na Gliwickich a poza tym każdemu mogło sie ebnąć :gwizdanie: myślisz że mnie nie dziwiło że Pablo nie wpadł swoją B5ką
-
Spoty Katowice i okolice
spontan ale było bardzo fajnie tylko kurde same B7emki i Beemki :>
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy - dziura w dolocie?
chyba że to przez PSJ bo na takiej Glebie na 18kach prawie nie da sie przegonić turbiny i może faktycznie sie kierownice zapiekły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"chcesz mieć szybkie auto to kup diesla" nie znasz cytatu ? to niech Cie Mirek przewiezie
-
Spoty Katowice i okolice
a dobrze, wycieczka do Kraka bardzo OK
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy - dziura w dolocie?
a może przeładowuje turbo i komp odcina doładowanie , a potem znowu pompuje?? ale to by raczej w awaryjny tryb wpadał dziury w dolocie raczej nie ma , chyba że jakaś mikro , obejżyj dolot i obacz czy gdzieś nie wydu.ia olej :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a turbo też może padać, bo 1.3 Bar na seryjnym AFNowski Turbie to jest ciutek za wiela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ZA KOOooo CHA NAaaaa PAaaaa RAaaaa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo już w doma :> wypad fajny. I mieli racje co do B5 , kurde Krakusy sie wożą
-
Spoty Katowice i okolice
ale żeście sie naspamowali za całą niedziele :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
15.20-30 Go-Sport Katowice jak ktoś nie wie i lecimy powoli bezpłatną drogą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok już, bo zostawiłem w aucie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej, Dajce ktoś znać Jarkowi żeby wziął dla mnie Ramki na spota i koszulki , albo prosiłbym numer do niego na PW. Bo planujemy sie dziś przykulać w odwiedzimy do was , to bym odrazu załatwił te ramki PS. da rade dziś w Kraku kupić litr Motula kajś ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja myśle że nawet 16.30 pod Go-sportem w Kato i można lajcikiem pojechać przez Zator lub Olkusz ma ktoś Motula X-cess 8100 pożyczyć z liter?? bo mi mega duż zdupiło przez tą nakrętke przy filtrze dolałem ile miałem ale mam dalej za mało
-
Spoty Katowice i okolice
ja z Krolem jedziemy jednym i jeszcze Diman ma jechać swoim , czy ktoś jeszczze sie zdecydował to nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
siemka wszystkim ja
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie mnie moja nie puści to przekonaj Mame i daj znać [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________ja spadam na miasto na jakąś bibke
-
Spoty Katowice i okolice
no ja bym mógł jechać w sumie do krakowa Rafał, to możesz jechać ze mną furą, bo i tak już biore Krola i Krolową od 11 sie jeba...my z dwoma wahaczami teraz Wolf pojechał. Idzie sie ktoś poślizgać ??
-
Spoty Katowice i okolice
która popirdóła wygrała ? pewnie pudzian bo wyprowadził pierszy ostatni cios [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:46_________________________________________________hehe, właśnei odpaliłem youtuba zgadłem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
śmiechy chichy , a ja poważnie musze spadać widzim sie na albo pod forum
-
[B7 BKE] Wymiana Termostatu
chyba że po wymianie MAx wrzuci fotostory w pierwszym poście
-
Spoty Katowice i okolice
przyszedł... idziemy stąd :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Sam i tydzień z życia wyjęty... Ty to mosz krzepe synek
-
Spoty Katowice i okolice
:good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: to ja mam paste polerską w doma to wpadej