Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. jakby mi dał w ryja to troche jakby odruch samobójczy (zwłaszcza że prowadziłem )a poza tym sam mnie swata z Anią, bo powiedział że jak będe chciał być sam u nich w domu to mu musze kluczyki dać do fury
  2. dlatego sie przesiadłęś do B7 , bo tam było więcej ludzi i podział na pare osób zapamiętam także tą kase co mi wisisz to se już pomnóż razy dwa :gwizdanie:
  3. będziesz jeszcze chciał , żebym Ci sie dał objechać , żeby mieć respekt na Gliwickich a poza tym każdemu mogło sie ebnąć :gwizdanie: myślisz że mnie nie dziwiło że Pablo nie wpadł swoją B5ką
  4. spontan ale było bardzo fajnie tylko kurde same B7emki i Beemki :>
  5. chyba że to przez PSJ bo na takiej Glebie na 18kach prawie nie da sie przegonić turbiny i może faktycznie sie kierownice zapiekły
  6. "chcesz mieć szybkie auto to kup diesla" nie znasz cytatu ? to niech Cie Mirek przewiezie
  7. a dobrze, wycieczka do Kraka bardzo OK
  8. a może przeładowuje turbo i komp odcina doładowanie , a potem znowu pompuje?? ale to by raczej w awaryjny tryb wpadał dziury w dolocie raczej nie ma , chyba że jakaś mikro , obejżyj dolot i obacz czy gdzieś nie wydu.ia olej :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a turbo też może padać, bo 1.3 Bar na seryjnym AFNowski Turbie to jest ciutek za wiela
  9. ZA KOOooo CHA NAaaaa PAaaaa RAaaaa
  10. Jo już w doma :> wypad fajny. I mieli racje co do B5 , kurde Krakusy sie wożą
  11. ale żeście sie naspamowali za całą niedziele :gwizdanie:
  12. 15.20-30 Go-Sport Katowice jak ktoś nie wie i lecimy powoli bezpłatną drogą
  13. ok już, bo zostawiłem w aucie..
  14. hej, Dajce ktoś znać Jarkowi żeby wziął dla mnie Ramki na spota i koszulki , albo prosiłbym numer do niego na PW. Bo planujemy sie dziś przykulać w odwiedzimy do was , to bym odrazu załatwił te ramki PS. da rade dziś w Kraku kupić litr Motula kajś ??
  15. ja myśle że nawet 16.30 pod Go-sportem w Kato i można lajcikiem pojechać przez Zator lub Olkusz ma ktoś Motula X-cess 8100 pożyczyć z liter?? bo mi mega duż zdupiło przez tą nakrętke przy filtrze dolałem ile miałem ale mam dalej za mało
  16. ja z Krolem jedziemy jednym i jeszcze Diman ma jechać swoim , czy ktoś jeszczze sie zdecydował to nie wiem
  17. siemka wszystkim ja
  18. Pewnie mnie moja nie puści to przekonaj Mame i daj znać [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________ja spadam na miasto na jakąś bibke
  19. no ja bym mógł jechać w sumie do krakowa Rafał, to możesz jechać ze mną furą, bo i tak już biore Krola i Krolową od 11 sie jeba...my z dwoma wahaczami teraz Wolf pojechał. Idzie sie ktoś poślizgać ??
  20. która popirdóła wygrała ? pewnie pudzian bo wyprowadził pierszy ostatni cios [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:46_________________________________________________hehe, właśnei odpaliłem youtuba zgadłem :polew:
  21. śmiechy chichy , a ja poważnie musze spadać widzim sie na albo pod forum
  22. chyba że po wymianie MAx wrzuci fotostory w pierwszym poście
  23. przyszedł... idziemy stąd :polew:
  24. Sam i tydzień z życia wyjęty... Ty to mosz krzepe synek
  25. :good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: to ja mam paste polerską w doma to wpadej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.