Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. pewnie , przecież nie ja płaciłem
  2. keżor to nie ten dzial:P hehehe przenies posta ehehehe no wiem , ze nie ten, bo Kanar i tak ma spalony monitor to nie przeczyta :gwizdanie: mogłem mu eSa napisać wiem , moja wina to zostaliśmy sami , co pijesz ? Ja Tyskie
  3. jak koleś sobie zrobił bodykit z RS4 łącznie ze zderzakiem (były tylko wersje Avant) to może sobie też spojler zmodyfikował według własnej wizji :>
  4. to se skajpa odpal bo se nie pogadamy chyba że masz dwa ja mam kineskop do oddania za pare złotych 17" o ile nie więcej
  5. a jak weźmiesz jakieś fajne d*py to pozwole Ci zostać kędzior jak chcesz to też wpadnij , oczywiście też z dwoma d*pami
  6. dokładnie , a na wiosne wpadniemy na strefe z 2kami z przodu 2 x TDI poooower eS edition :naughty: będe musiał znaczek sobie skombinować
  7. dokładnie , a na wiosne wpadniemy na strefe z 2kami z przodu
  8. oj Guru , jeszcze Ci będzie gupio , jak odpier..limy Krola auto na ćwiare :polew: keżor miałeś nie mówić... :rant: :rant: przecież nie mówie :gwizdanie:
  9. oj Guru , jeszcze Ci będzie gupio , jak odpier..limy Krola auto na ćwiare :polew:
  10. no jakoś musze ją zwabić to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem oszczędzam na mody :polew: to wpadnij do mnie to Ci dam , bo mi jeszcze sporo zostało [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________i co Krolu to jedziesz do mnie czy nie ? to taniej mam iść do żabki ... ale jak przyjedziesz to popijemy u mnie za Kędziorowe
  11. no jakoś musze ją zwabić to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem oszczędzam na mody :polew: to wpadnij do mnie to Ci dam , bo mi jeszcze sporo zostało [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________i co Krolu to jedziesz do mnie czy nie ?
  12. Nie przedrzeźniaj mnie ciekawe kiedy polecą kropki za te cytaty :polew:
  13. to są najładniesze lampy jeżeli chodzi o świecenie , ale szkoda że są takie przeźroczyste i lexsusowe dlatego ja ich nie kupiłem a chciałem. tu są ładne http://www.allegro.pl/item821325132_audi_a4_b5_lampy_tylne_led_black_red_fk_tuning.html http://www.allegro.pl/item821320889_audi_a4_b5_lampy_tylne_led_czarne_black_fk_tuning.html ja mam takie czarne , ale na zwykłe żarówki :gwizdanie: i planuje zmieniać , ale jak skończe inwestować w moc
  14. to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem
  15. ja to zrobiłem, bo waliło po oczach za bardzo
  16. no ja tez sobie właśnie :beer1: no to ja tez sobie wezme browarkaa hehe , ja też pije Twojego :> taki mi sie wylosował
  17. chyba Dzo-dzo tak ma lub miał
  18. to na klapie to jest lip spojler , jakoś tak , ale na alegro sprzedający mają kilometr uszczelki z taśmą klejąca i sprzedają na metry , także żeby to było ładne trzeba kupić w USA a blenda wygląda jak spojler , jak niektórzy na klapie mają blenda to blenda (płaska jest )
  19. no ja tez sobie właśnie :beer1:
  20. rejestracje da sie zmazać w paincie , nie musiałeś odrywać a co do auta to dach wygląda za***iście , przydały by sie jakieś artistik geFotene :gwizdanie: priorytet to gleba i alu na ciemno , conajmniej szare takie jak ma Flayer :gwizdanie: lampy z tyłu brzydkie i co że fajnie świecą jak są brzydkie zmień na jakieś ładne a może nawet na tym zarobisz jak dobrze poszukasz
  21. coś dziwnie długo wracacie z tej roboty
  22. Gregory , jakości fotki nie podniesiesz po zrobieniu zdjęcia , da sie wyostrzyć itp , można spróbować możesz wysłać fote i napisać czego oczekujesz to sie pobawie
  23. jak masz wolne wtorki to wpadaj do kato o 19tej , przynajmniej fajni ludzie przyjeżdżają :polew:
  24. poszukajcie na "innych" clubach , na pewno sie znajdzie
  25. co do planów to od chipa sie zawsze zaczyna , a później Ci plany staną na głowie bo będziesz chciał włożyć turbo AWX , wtryski 216 , FMIC , itd co do grilla to mam mieszane uczucia , ale chyba lepiej z czarnymi poprzeczkami ale nie ma źle świateł nie ori do avanta jeszcze nie wyprodukowali z tego co wiem także ten mod w ogóle sie nie udał , może oklej je folią to je troche stonuje a co do silnika to na 100% masz AFN ?? bo rocznikowo to już bardzij AJM powinien być , albo AVG czy cuś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.