Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. siema z rana Krolu , jak dostaniesz filmiki to tak to połącz http://www.vimeo.com/6893831
  2. ja już mam dwa komplety
  3. ja już mam od eSki i mi styknie ide w kime, 3mcie sie ramy pany :>
  4. na allegro wystawisz z tą chromowaną ramką to sie ludzie o niego pobiją taki kraj
  5. http://www.allegro.pl/item830179846_atrapa_a4_lift_99_01r_b_db_stan.html atrapa po lifcie w cenie przedliftowej jak ktoś chętny na taki detal chyba że : http://www.allegro.pl/item798911347_orginal_atrapa_gril_audi_rs4_a4_99_01r.html
  6. no te moje to też są parami bo 2xconti SC2 i 2xconti SC3 i fakt, Poziek już zaklepał. ale popytam u znajomego wulkanizatora , bo czasami ma fajne oponki na zbyciu
  7. Nazywaj to jak chcesz ale Elyta jest Elyta i Krola tak łatwo nie oddamy koniec i kropka wsumie po nim jechałeś , czy już jakby jest oddany niby chorzowski pies , no ale ma eSke :>
  8. tu mogą pisać tylko Ci co byli 3+ razy na spotach więc wypad z bezsensowym spamem na gliwickie... Ja na spoty jeździłem jak ty jeszcze nie wiedziałeś że jest takie audi jak A4 także wiesz dziwne, bo ja słyszałem że Cie Krolu do chrztu trzymał
  9. nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior piwko taki o wypad na miasto spotowników [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________ jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta? hehe kiedyś gadaliśmy, że warto by sie wybrać na współną pianę piątek lub sobota, bez naszych wozideł ja zaproponowałem miejsce gdzie każdy ma w miarę blisko, http://www.cityrock.pl/ knajpa niezła, żarcie ok, centrum Kato no faktycznie , każdy ma mniej więcej taką samą droge STANLEY :gwizdanie: ale mnie pasi :>
  10. co Ty gadasz, gleba idealna
  11. no odrobine , i kierunek wywaliłem i znaczek z błotnika i dokładki masz w kolor :gwizdanie:
  12. S4 by Krolu , laski to sie biją żeby mieć przy niej fotke
  13. a jak d*py lecą na to S4 oto dowód :
  14. ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie biorę przywieziesz na tor ? ? oki, ale zależy kiedy to będzie , bo wsumie w tygodniu studiuje troche :gwizdanie:
  15. ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie
  16. Miszka , dla takiej kasetki to warto mieć kaseciaka
  17. Krolu pochwal sie wyścigiem bez nazwisk , ale Krolu swoim Di objechał BKE w B7 także można śmiało powiedzieć że Krolu ma sporo więcej niż 75koni , jakieś 78minimum :>
  18. no ja też spadam , 3mcie sie , Krolu , musimy sie zgadać z tymi filmikami co byś coś zmontował ciekawego :gwizdanie:
  19. niewielka zapomniałeś dodać
  20. no spocik fajny Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną
  21. i jak tam Dzo-dzo ? urodziliście coś wczoraj ? :>
  22. śmieszne z tym zawieszenie , normalnie sie uśmiałeeeeeeeem :gwizdanie: mówicie niżej jeszcze będzie ?? to ok :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________ ja od tego gościa kupowałem klucz do gwinta i moge go polecić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________tzn od tego http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html
  23. ide spać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.