Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
R510 ... WTF ?? w którym miejscu masz taki numer?? i poza tym nie ma takich długich ... a ten 028 to pewnie jakaś śrubka czy coś [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:08_________________________________________________ poprostu jo wpadom nach Katowitze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak to landryn , a jak trwoga to guru
-
Spoty Katowice i okolice
panienki [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:00_________________________________________________ no ale coś tam musi niestkać skoro sie włącza poduszka , obadamy jutro
-
Spoty Katowice i okolice
038130107J injection pump / AHH cena 2200 Ojro ale jest też : 038130107JX injection pump / AHH cena 1100Ojro ale nie jest to numer zaczynający sie na 460 ..
-
Spoty Katowice i okolice
w AHH INJECTION PUMP ma numer 038 130 107 J :gwizdanie: skąd masz ten numer ? może to jest telefon komórkowy do warsztatu ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie było AHH w 97 :gwizdanie: w 99 chyba były dopiero także co Ty w końcu masz ? po numerach sie nie da szukać
-
Spoty Katowice i okolice
jeżeli to jest INJECTION PUMP to w 1.9 wszystkich jest taka sama :gwizdanie: a AHH w ogóle nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
www.vagcat.com , ale musisz sie zarejestrować także Ci sprawdze
-
Spoty Katowice i okolice
może wystarczy przeczyścić styki <myśli> bo potem będziesz chciał wyjąć fotel i lipton też kiedyś nie wiedziałem wszystkiego ... zresztą .... dalej nie wiem
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
co by to nie znaczyło , ale jak bez różnicy to jutro chyba zaczne rezać [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 23:23_________________________________________________a czy te rezystorki i diody prostownicze moża zamontować w te lub we wte ? czy jest zaznaczony kierunek w jakim mają być umieszczone ? bo z rysunku mniemam że jest różnica , ale czy da sie rozpoznać po tych rez. i diodach przód i tył i ostatnie pytanie o diode D9 , bo wypisana jest P600J a na zdjęciu widać , że wygląda tak samo jak diody D2,4,5,6 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no 3m sie Rudi M (czemu to M ? )
-
Spoty Katowice i okolice
dziura na gumie przy kolektorze ssącym To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: jakbyś mi tak napisał to bym tylko głową pokiwał a dzięki focie przynajmniej mam jakiś pogląd a też masz taką gume
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to gdzie foty ni mo , cza było być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Landryn, do nas na spot tydzień temu kolega przyjechał białym sedanem na czarnych 18kach i z czarnym dachem i skręconym gwincie wyglądało mega :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
to co to znowu żeś fotelem sie bawił ? ustaw se go raz a pożądnie może Ci to zlutować ??
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
1.grafit 2.czarne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kliknij se cytuj i se skopiuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zobacz czy masz amory , czy tylko sprężyny [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:31_________________________________________________Guru dawaj fele i auto , porezam
-
Spoty Katowice i okolice
o 13-14 , wpadaj jak nie masz co robić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
dziura na gumie przy kolektorze ssącym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz coś do mnie ?? [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 21:47_________________________________________________Mirek, wygląda za***iście , zaraz Ci wymodze kółka jak chcesz- Spoty Katowice i okolice
no spocik sie udał jak zwykle jestem coraz bliżej doprowadzenia Krola auta do serii :gwizdanie: znalazłem dziś brakujące 0,6Bar jutro rezamy i powinien na piątek już być niezły wyjadacz mam jeszcze nadzieje że wkońcu stara ekipa sie przełamnie i zacznie przyjeżdżać we wtorki- Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
dzięki lukaszr , w takim razie od jutra działam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie posłuchajcie sobie ,ja umarłem jak to usyszałem :polew: http://www.youtube.com/watch?v=fML8Fb_7wmA&feature=related - Spoty Katowice i okolice