Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
i'm sexy and I know it
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.smog.pl/wideo/47492/to_nie_byl_dobry_dzien_na_takie_manewry/ [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________siema tak w ogóle
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja raczej pojade- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221736.0;topicseen- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
było dziś z 10 autek ja dopiero teraz wróciłem , grilujemy na dolinie jak jest ładnie , mogłeś dzwonić- Spoty Katowice i okolice
http://www.redu.pl/static/pictures/2011/9/644090260d81ceeabae92749ae56035b.gif nowy avatar dla Kędziora- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.msg2612914#msg2612914 widzisz Stasiu , ktoś Cie pobił w oponkach- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb odpierdo**ł taki kawał dobrej roboty , że jak ktoś na fotce zauważy ziarnko kurzu na karoserii to sie doj**ie , że Nosb nawet nie umie umyć auta- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
na błotnikach i tak będą chromowane obwódki , także luz- Spoty Katowice i okolice
siemka z rana- Spoty Katowice i okolice
już chyba wszyscy coś życzyli także jeszcze raz dzięki wam za życzonka a w ogóle to mam mały problem , bo dostałem prezent , a sam sobie z nim nie poradze- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
u Ciebie to po dachu widać , że jesteś niezdecydowany jak baba- Spoty Katowice i okolice
no dzięki tym którym jeszcze nie dziękowałem za życzenia no i w ogóle dziś urodzinki , a jutro wesele kumpla , gdyby nie to , że obiecałem wozić pare młodą do ślubu i potem na sesje w plenerze to bym nie przeżył tego weekendu- [AFN+] Keżorowóz
nie rozumiem tego , ale to może i lepiej wiem , że zderzak nie jest idealny jak RSowy ale wydałem już na niego tyle kasy , że zostanie aż sie rozpadnie- [ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
fajna gleba- [AFN+] Keżorowóz
znaczek raczej zostanie czarny , no i ramka też pójdzie w czarny kolor. co so znaczka to sobie jeszcze zobacze ze srebrnym , ale to mały detal a zderzak odstaje troche , bo coś jest ze ślizgiem zdupcone [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:10_________________________________________________wypisałem wszystkie swoje mody jakie pamiętam w pierwszym poście ciężko było sobie niektóre przypomniać bo troche sie auto zmieniło- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
dzięki za życzenia no a akcja naprawde za***ista była , chyba sie zgłosze do trudnych spraw- B6 DIVISION
to jest niesamowite , że kogoś kogo stań na przerobienie B6 na RS B7 nie stać , żeby ząłożyć normalną kiere , normalną gałke zmiany biegów i k**wa głupie kółko do kluczy , bo widze , że kluczyki ma spięte na trytytke [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 01:27_________________________________________________i te nakładki na pedały- Spoty Katowice i okolice
ale miałem akcje hehe , normalnie film sensacyjny jak nic koleś przejechał przez wysepke ścinając znak i rozdupiając przód z auta (czerwony stary passat combi ) , tarcza ze znaku spadła i uderzyła w zderzak avensisa od taty którym jechał bracik. także brat zawrócił i go gonił , koleś zaczął uciekać. Brat do mnie zadzwonił , że goni kolesia i , żebym przyjechał , no to za 2 min już jechałem. okazało sie , że koleś jest najebany jak ostatnia świnia , ale uciekał na tyle na ile umiał , parkował między autami i gasił siwatła , że niby go nie ma haha i takie tam . no ale wkońcu zapędził sie w ślepą uliczke i wtedy ja dojechałem i dwoma autami zastawiliśmy go. oboje wzieliśmy teleskopowe klucze do kół i poszliśmy pogadać ;] no ale w między czasie zadzwoniliśmy po policje , po 3 razie odebrali . no i ogólnie czekaliśmy na nich dobre 15 minut ... (głowna komenda policji jest 1-2min drogi z tamtego miejsca) no ale jak podjechaliśmy to nikogo nie było w aucie , a to były tereny działek , także szło sie stracić. no ale za chwile wychodzi koleś z za winkla i jakby nigdy nic próbuje bez słowa przejść . no to sie pytamy czy to jego auto , ale oczywiście powiedział, że nie i że idzie po wódke na stacje , bo jest na imprezie . noa le powiedzieliśmy mu no ok , możesz pójść , ale jak przyjedzie policja ;] oczywiście był to ten koleś bo go bracik wcześniej już prawie z auta wyciągnął (debil hehe) no ale chciał nas wódką przekupić i takie tam , koleś na oko miał z 2-2,5 promila ;] ledwo stał na nogach potem przyjechała policja , oczywiście w końcu wyszło , że to on i to jego auto , no i wieczór na komisariacie ale na szczęście ten pasek jest ubezpieczony i dostaniemy kase za porysowany zderzak także mamy z bracikiem na koncie w końcu dobry uczynek- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
pomaluj ramke na czarno. a patent może i dobry jak sie nie ma termometru w liczniku chociaż mi sie to nie widzi i wole słupek , albo podszybie na środku- Spoty Katowice i okolice
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Komisja-Europejska-Polska-nie-ma-dostepu-do-morza,wid,13765595,komentarz.html?ticaid=1cfcf i to są ludzie z wyższym wykształceniem . nie umiem w to uwierzyć- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ale na tych nowych fotkach pięknie widać o ile ładniejsze jest A4 od A6 - Spoty Katowice i okolice