Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka, patrzcie co miałem okazję oglądać w piątek
-
Spoty Katowice i okolice
żyje no ba
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Kupilem chyba wszystko juz.
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam? To wpada ktos? Miszka wez mloda i przyjedz. Pobawi sie z mloda od mojego brata;)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nooo wezcie przyjedzcie dawno nie widzialem waszych ryji [emoji14] daleko nie macie. Jak kogos nie znam lub ktos nie zna mnie jest zaproszony rowniez. Bedzie gril i ognisko i w ogole Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Haha. To moze i lepiej. Jak policja wpadnie to nie znajda przy nikim majeranku [emoji14] Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Oczywiscie [emoji14] jakbys mnie nie znal Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Potwierdzam. I witam wszystkich jutro prawdopodobnie tez bedzie impreza. Jak bedzie ladnoe to i basen bedzie Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie. Ja też będę
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chłopaczki ma któryś vaga pożyczyć ? bo chce auto w końcu odpalić i może bym za tydzień już na spota zajechał
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
cześć Panowie i Panie jeśli jakieś są mam prośbę , moja koleżanka potrzebuje przeprowadzić ankietę do pracy dyplomowej z zakresu rewitalizacji starego Kina Hawana , potrzebne są opinie ludzi mieszkających w Piotrkowie Trybunalskim , jak macie chwilę to kliknijcie https://www.facebook.com/pages/Spotted-Piotrk%C3%B3w-Tryb/158458464305308 lub bezpośrednio w ankietę Ankieta - Rewitalizacja .
-
Spoty Katowice i okolice
Siema. Dzieki chlopaki niespodziewalem sie . Na fb wylaczylem powiadomienie o urodzinach to mi dwie osoby zlozyly zyczenia hehe , mama i bratowa
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym brał 5ki
-
Spoty Katowice i okolice
ja obstawiam , że co najwyżej wbiłby się w grill jedną nogą
-
Spoty Katowice i okolice
tu to same kapeluty , ale na spoty to nie ma komu jeździć powoli do przodu z moim czarnuchem a jutro summer cars party z dedykacją dla Kędziora od wszystkich lasek z klubu
-
Spoty Katowice i okolice
dawno mnie nie było , ale czajcie to te same ruchy co nasz klubowy kombajn
-
[AFN+] Keżorowóz
stronę wcześniej masz fotki na aktualniejsze sam czekam
-
Spoty Katowice i okolice
- [AFN+] Keżorowóz
no co poradzić , że mi się te skrzela nie podobają , nie będę robił auta pod kogoś , jak dla mnie to tylko w RSie te skrzela wyglądają sensownie , w innych autach uważam to za wioche a co do tego , że nie zrobiłem całego body RS , to dlatego , że po pierwsze , koszty by mnie przerosły bo błotniki , drzwi , zderzaki i zawieszenie z RS do tanich nie należą a po drugie mam w tym aucie 150km , więc robić z niego RSa to też byłby żart- [AFN+] Keżorowóz
Trzeba bylo gadac ze sprzedajesz fure :whistling:i- Spoty Katowice i okolice
zapraszam do mojego tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/afn-kezorowoz-65588/index9.html#post2438717- [AFN+] Keżorowóz
Jak już pisałem to kolor jest z subaru , dokładnie to z Legacy z 92 roku tak to mniej więcej prezentuje się na nim właśnie- Spoty Katowice i okolice
- [AFN+] Keżorowóz