Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No d*py nie urywa ale jest całkiem przyzwoicie. Skoda to nie Audi, na B8 mi nie starczyło...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znaczy o silnik pytasz, tak? 1.4 tai
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty Franky popaczaj lepiej na pw, czu już popaczałeś??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Właśnie sobie uświadomiłem, że kolejne moje auto, którego nie mam zdjęć. Audi obpstrykałem dopiero przed sprzedażą, a poprzednia A4 to chyba tylko na spotach raz czy dwa razy się na fotę załapała.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak będzie pogoda to o 16 nie będzie gdzie stanąć...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardziej o avancie myślałem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do czarnego B7 by idealnie pasowały...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oczywiście, że był.... ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Nie skomentuje, szukasz zaczepki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Odbijesz sobie następnym razem...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks dzięki za spota, grill rewelacja, karkóweczka palce lizać, szkoda tylko, że nie mogłem piwka z wami wypić. Następnym razem może się uda z kierowcą przyjechać!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem za, tak 17.15, zjem coś i jadę do domu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto był wczoraj na spocie???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale o co Ci chodzi, że włosy zapuścił?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed: Zagadaj do niego Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM... czyżby jakieś ale do mnie?? Nie, k**wa wcale... brakowało tylko żebyś go bokiem na rondzie postawił i by była pełnia szczęścia!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed: Zagadaj do niego Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze nie ale jest zainteresowany, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie stoi na chyloni, bo nie mam jak się nim zająć. Wczoraj zacząłem rehabilitację, więc mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już bardziej ruchliwy i coś podziałam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też odpadam, nie mam czym!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coraz lepsze te spoty!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to faktycznie nie masz po co jechać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To bądź, Bieniek wam news'a sprzeda...
-
Za szybkie przełączanie na gaz przy ciepłym silniku
Na początek napisz może coś o instalacji, różne układy dają różne opcje.
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Wykręcić dyszę i zmierzyć wew. (klucz 13)
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Sprawne valteki nie są złe ale zaraz tu zaczną krzyczeć, że masz wymienić na hany....
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Jeżeli chcesz wogóle próbować wystroic to na tej listwie to wykręcić jedną dysze i zobacz jaka jest średnica. Ja bym zaczął od 3 mm przy tej mocy, wtedy będzie można zjechać z ciśnieniem.
-
Homologacja butli lpg
Powinni na następne 10 lat ale nie dłużej niż 20 od daty produkcji.