Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. No d*py nie urywa ale jest całkiem przyzwoicie. Skoda to nie Audi, na B8 mi nie starczyło...
  2. Znaczy o silnik pytasz, tak? 1.4 tai
  3. Ty Franky popaczaj lepiej na pw, czu już popaczałeś??
  4. ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Właśnie sobie uświadomiłem, że kolejne moje auto, którego nie mam zdjęć. Audi obpstrykałem dopiero przed sprzedażą, a poprzednia A4 to chyba tylko na spotach raz czy dwa razy się na fotę załapała.
  5. Jak będzie pogoda to o 16 nie będzie gdzie stanąć...
  6. Bardziej o avancie myślałem.
  7. Do czarnego B7 by idealnie pasowały...
  8. Oczywiście, że był.... ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Nie skomentuje, szukasz zaczepki?
  9. Odbijesz sobie następnym razem...
  10. Tomeks dzięki za spota, grill rewelacja, karkóweczka palce lizać, szkoda tylko, że nie mogłem piwka z wami wypić. Następnym razem może się uda z kierowcą przyjechać!!
  11. Jestem za, tak 17.15, zjem coś i jadę do domu.
  12. Kto był wczoraj na spocie???
  13. Ale o co Ci chodzi, że włosy zapuścił?
  14. ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed: Zagadaj do niego Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM... czyżby jakieś ale do mnie?? Nie, k**wa wcale... brakowało tylko żebyś go bokiem na rondzie postawił i by była pełnia szczęścia!
  15. ta,fuso tyle wie,co mu mateo powie:decayed: Zagadaj do niego Ja mam młodą żonę i dwójkę dzieci na wychowaniu, nie loguje niczego co ma więcej niż 200 KM...
  16. Jeszcze nie ale jest zainteresowany, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie stoi na chyloni, bo nie mam jak się nim zająć. Wczoraj zacząłem rehabilitację, więc mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już bardziej ruchliwy i coś podziałam.
  17. Ja też odpadam, nie mam czym!
  18. Coraz lepsze te spoty!!!
  19. No to faktycznie nie masz po co jechać.
  20. To bądź, Bieniek wam news'a sprzeda...
  21. Na początek napisz może coś o instalacji, różne układy dają różne opcje.
  22. Wykręcić dyszę i zmierzyć wew. (klucz 13)
  23. Sprawne valteki nie są złe ale zaraz tu zaczną krzyczeć, że masz wymienić na hany....
  24. Jeżeli chcesz wogóle próbować wystroic to na tej listwie to wykręcić jedną dysze i zobacz jaka jest średnica. Ja bym zaczął od 3 mm przy tej mocy, wtedy będzie można zjechać z ciśnieniem.
  25. Powinni na następne 10 lat ale nie dłużej niż 20 od daty produkcji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.