Treść opublikowana przez wester
-
Gdzie głośniki...?
Mam taki "mały" problem ponieważ chciałem wmontowac w swoja audiczke jakis sprzet grajacy. Problem polega na tym ze nie mam pojecia gdzie mozna umiescic głosniki. Co do przodu to wiadomo, dobry system w drzwi (choc 13cm martwi mnie bo to zadna rewelacja) ale gdzie wstawic w tyle?? Boczki tylnich drzwi nie sa przystosowane do montażu glosników a w polce tez nie mam. Dopiero po wycieciu tapicerki i zastosowaniu przejsciowki mnozna cos wstawic w te kwadratowe otwory. Niestety tylko 16-17cm a jak wiadomo taki glosnik nigdy nie zagra jak taki jak chcialem, czyli 20-25cm. Bylem w kilku salonach car audio i ile "speców" tyle opinii. Jak jeden proponuje wyciecie troche tej blachy i wstawienie 6X9" (choc jak ciac to moze juz pod ta 25....?) inny zas mowi ze to ingerencja w konstrukcje auta i moze wplynac w jakis negaywny sposob na auto lub pekac szyba. Moim zdaniem nie jest to jakis element nosny czy usztywniajacy ale nie usmiecha mi sie tez szabrowanie tego. Czy moze lepiej porzadnie zrobic przod tylko i do bagaznika suba...? Doradzcie cos jak to rozwiazac zeby dobrze gralo ale i madrze i sensownie. Licze na pomoc i cikawe koncepcje.... :smile:
-
[B5] Dziura w podłodze
czyli mam rozumiec ze to normalne i nie ma sie czym zbytnio przejmowac?a jakis sposob na pozbycie sie jej? czym to mozna wypelnic?
-
jak fajnie zroić A4 1,6
do czarnego czarne...... rzuc fotka bo chetnie bym to zobaczyl. Jak naprazie jestem przekonany do jasnych zeby sie odznaczaly i kontrastowaly. Jednak bardzo chetnie zobaczylbym foto...
-
[B5] Dziura w podłodze
Moja niunia z 96 tez wyglada zadbanie i sporo osob sie zachwyca "jaka zadbana", "jakie utrzymane" jak bylem na montazu alarmu to gosc tez mowil ze nwet ladnie wyglada. Autko ma prawie 170 000km jednak martwi mnie jedno---> dziura w podłodze pod pedalem gazu (nie w dywaniku). Czy to moze swiadczyc o wiekszym przbiegu? czy moze o tym ze auto bylo eksploatowane w niescie....? Co o tym sadzicie? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 25-03-2007, 11:46 ] wydzielone z http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6801 kolega chce ostrzeżenie, że pisze gdzie bądź ?
-
[B5 ADP] Silnik uruchamia się i gaśnie
a reszta jak? odpowiadajcie czy to dziala bo i u siebie bym sprobowal a tam rozkrtecania jest troche. jestem dosc scepytcznie nastawiony ze to pomoze ale ie mowi ze nie....
-
[B5 ADP] Silnik uruchamia się i gaśnie
U mnie problem jaest ten sam. Ale czxy to aby na pewno pomaga takie tylko odpiecie kabelków, przeczyszczenie i podpięcie spowrotem?
-
Grill
A ile kosztuja takie na jakie chcesz zmienic? bo tez sie zastanawiam pomiedzy engel eyes a po drugim lifcie jadnak u mnie kluczowa role ma cena.
-
[ALL B5] Montaż parktronica
a da sie to zamontowac w sedanie bez koniecznosci sciagania zderzaka?
-
Czujniki parkowania
a w sedanie da sie to zrobic bez sciagania zderzaka?
-
jak fajnie zroić A4 1,6
Wlasnie jakbym decydoweal to pwenie na te-odznaczalyby sie i kontrastowaly
-
Grill
FELIPE co to sa za swiatła co posiadasz w swojej niuni? czy to sa angel eyes?
-
[B5 1,8] - wydech mugen - będzie pasował??
Dlaczego? Czytałem mnóstwo opisów takich strumienic jak to one pomagają w opróznianiu układu wylotowego ze spalin noi ze zwiększaja moc. Może to dlatego że na allegro a tam kazdy przeciaz chce sprzedac...? Oprocz problemu zwiazanego ze spalinami-srodowiskiem to nie ma taka ''amputacja'' jakiegos negatywnego wplywu/skutków ubocznych na auto?
-
Problem z centralnym zamkiem
zawsze mozna sprzedac ta stara lub oddac do regeneracji...
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
a co by sie mialo stac? [ Dodano: 07-03-2007, 12:15 ] zawsze mozna sprzedac ta uszkodzona lud oddac do regeneracji...
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
U mnie wszyscy sie zachwycali jak kupiłem "o jakie utrzymane", "jakie zadbane na ten rocznik" a ma przejechane ~170 000km. Nie miałem jednak okazji porównać z innymi ale na moje oko to przebieg wiarygodny co do stanu. Martwi mnie tylko dziura w podłodze pod pedałem gazu. Świadczy to raczej o sporym uzytkiowaniu...
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
Dlaczego? Czytałem mnóstwo opisów takich strumienic jak to one pomagają w opróznianiu układu wylotowego ze spalin noi ze zwiększaja moc. Może to dlatego że na allegro a tam kazdy przeciaz chce sprzedac...? Oprocz problemu zwiazanego ze spalinami-srodowiskiem to nie ma taka ''amputacja'' jakiegos negatywnego wplywu/skutków ubocznych na auto? A przeglad to robie telefonicznie:-D
-
jaki subwoofer??
A jaka jest zasadnicza roznica pomiedzy tuba a skrzynia? Napewno wyglad i budowa a cena? jakosc? Czy nie lepsza mocniejsza tuba w tych samych pieniadzach co slabsza skrzynia?bo podejrzewam ze skrzynie sa drozsze.
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
zatkany katalizator w znancznym stopniu utrudnia, a czasem nawet blokuje, przepływ gazów spalinowych co wpływa negatywnie na pracę silnika (kultura pracy, spalanie, moc i inne). Katalizator zastępuję się rurką najczęściej z przyczyn ekonomicznych (oryginalny kosztuje ponad 1000 zł, uniwersalny około 400 zł a rurka z robocizną tylko jakieś 70 zł). Czy takie zatkanie to wysatepuje tylko w dizlach (jesli tak to dlaczego w ON) czy benzyny to tez dotyczy? Po jakim przebiegu trzeba sie go pozbyc w benzynowym i jak sprawa wyglada na przegladzie?
-
Problem z centralnym zamkiem
To to samo. Raz miałem taki problem ze podjezdrzam na stacje z pustym bvakiem a tu wlew zamkniety. nie bylo cikawie ale otwarło sie na szczescie. Gdzies byl juz poruszony ten problem. Pompke-kompresor masz w bagazniku po prawej stronie pod podloga w takiej gabce lezy.
-
jak fajnie zroić A4 1,6
A jak mysłicie do czarnego auta które lepsze?: 1.http://allegro.pl/item172118919_lampy_audi_a4_95_99_2xring_soczewka_black_od_s_s_.html 2.http://allegro.pl/item171479925_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html
-
Problem z centralnym zamkiem
U mnie był podobny problem, nie chciał zamykać. Trzebabylo klepnac w kompresor to zamknął. Dałem go znajomemu ktory poprzwil luty i wszystko smiga jak nalezy. Zauwazyem jeszcze takie cos ze jak otworze bagaznik kluczykiem to tak jakby rozłacza centralny i nie otwoera/zamyka wszyskich dzrzwi tylko jedne. Czy u was tez mam miejsce podobne zjawisko?
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
Czemu to ma służyć, pozbycie sie katalizatroa? Rozumiem ze w benzynowym nic to nie da?
-
jaki subwoofer??
A co lepsze, skrzynia czy tuba?
-
jak fajnie zroić A4 1,6
Alr czy takie lampy z rocznika 99 będą pasowac? nie lapiej cos takiego?: http://www.tuningbaja.pl/product/2986.html http://moto.allegro.pl/item168818195_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html http://moto.allegro.pl/item169474214_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_black_angel_eyes.html Które śa typowo do tego rocznika.
-
Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie
Poprostu ten silnik jest zbyt słaby do tak ciężkiego auta. Mozna jeszcze poprostu odciążyć auto-wyszabrować wszystko i zostawic siedzienie, kierownice i silnik:-D fikcja! Albo NITRO....hehehehehe