Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wester

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wester

  1. Mam taki "mały" problem ponieważ chciałem wmontowac w swoja audiczke jakis sprzet grajacy. Problem polega na tym ze nie mam pojecia gdzie mozna umiescic głosniki. Co do przodu to wiadomo, dobry system w drzwi (choc 13cm martwi mnie bo to zadna rewelacja) ale gdzie wstawic w tyle?? Boczki tylnich drzwi nie sa przystosowane do montażu glosników a w polce tez nie mam. Dopiero po wycieciu tapicerki i zastosowaniu przejsciowki mnozna cos wstawic w te kwadratowe otwory. Niestety tylko 16-17cm a jak wiadomo taki glosnik nigdy nie zagra jak taki jak chcialem, czyli 20-25cm. Bylem w kilku salonach car audio i ile "speców" tyle opinii. Jak jeden proponuje wyciecie troche tej blachy i wstawienie 6X9" (choc jak ciac to moze juz pod ta 25....?) inny zas mowi ze to ingerencja w konstrukcje auta i moze wplynac w jakis negaywny sposob na auto lub pekac szyba. Moim zdaniem nie jest to jakis element nosny czy usztywniajacy ale nie usmiecha mi sie tez szabrowanie tego. Czy moze lepiej porzadnie zrobic przod tylko i do bagaznika suba...? Doradzcie cos jak to rozwiazac zeby dobrze gralo ale i madrze i sensownie. Licze na pomoc i cikawe koncepcje.... :smile:
  2. wester odpowiedział(a) na wester temat w Audi A4 B5
    czyli mam rozumiec ze to normalne i nie ma sie czym zbytnio przejmowac?a jakis sposob na pozbycie sie jej? czym to mozna wypelnic?
  3. wester odpowiedział(a) na kaldziu temat w Audi A4 B5
    do czarnego czarne...... rzuc fotka bo chetnie bym to zobaczyl. Jak naprazie jestem przekonany do jasnych zeby sie odznaczaly i kontrastowaly. Jednak bardzo chetnie zobaczylbym foto...
  4. wester opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Moja niunia z 96 tez wyglada zadbanie i sporo osob sie zachwyca "jaka zadbana", "jakie utrzymane" jak bylem na montazu alarmu to gosc tez mowil ze nwet ladnie wyglada. Autko ma prawie 170 000km jednak martwi mnie jedno---> dziura w podłodze pod pedalem gazu (nie w dywaniku). Czy to moze swiadczyc o wiekszym przbiegu? czy moze o tym ze auto bylo eksploatowane w niescie....? Co o tym sadzicie? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 25-03-2007, 11:46 ] wydzielone z http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6801 kolega chce ostrzeżenie, że pisze gdzie bądź ?
  5. a reszta jak? odpowiadajcie czy to dziala bo i u siebie bym sprobowal a tam rozkrtecania jest troche. jestem dosc scepytcznie nastawiony ze to pomoze ale ie mowi ze nie....
  6. U mnie problem jaest ten sam. Ale czxy to aby na pewno pomaga takie tylko odpiecie kabelków, przeczyszczenie i podpięcie spowrotem?
  7. wester odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    A ile kosztuja takie na jakie chcesz zmienic? bo tez sie zastanawiam pomiedzy engel eyes a po drugim lifcie jadnak u mnie kluczowa role ma cena.
  8. a da sie to zamontowac w sedanie bez koniecznosci sciagania zderzaka?
  9. a w sedanie da sie to zrobic bez sciagania zderzaka?
  10. wester odpowiedział(a) na kaldziu temat w Audi A4 B5
    Wlasnie jakbym decydoweal to pwenie na te-odznaczalyby sie i kontrastowaly
  11. wester odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    FELIPE co to sa za swiatła co posiadasz w swojej niuni? czy to sa angel eyes?
  12. Dlaczego? Czytałem mnóstwo opisów takich strumienic jak to one pomagają w opróznianiu układu wylotowego ze spalin noi ze zwiększaja moc. Może to dlatego że na allegro a tam kazdy przeciaz chce sprzedac...? Oprocz problemu zwiazanego ze spalinami-srodowiskiem to nie ma taka ''amputacja'' jakiegos negatywnego wplywu/skutków ubocznych na auto?
  13. zawsze mozna sprzedac ta stara lub oddac do regeneracji...
  14. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a co by sie mialo stac? [ Dodano: 07-03-2007, 12:15 ] zawsze mozna sprzedac ta uszkodzona lud oddac do regeneracji...
  15. U mnie wszyscy sie zachwycali jak kupiłem "o jakie utrzymane", "jakie zadbane na ten rocznik" a ma przejechane ~170 000km. Nie miałem jednak okazji porównać z innymi ale na moje oko to przebieg wiarygodny co do stanu. Martwi mnie tylko dziura w podłodze pod pedałem gazu. Świadczy to raczej o sporym uzytkiowaniu...
  16. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dlaczego? Czytałem mnóstwo opisów takich strumienic jak to one pomagają w opróznianiu układu wylotowego ze spalin noi ze zwiększaja moc. Może to dlatego że na allegro a tam kazdy przeciaz chce sprzedac...? Oprocz problemu zwiazanego ze spalinami-srodowiskiem to nie ma taka ''amputacja'' jakiegos negatywnego wplywu/skutków ubocznych na auto? A przeglad to robie telefonicznie:-D
  17. A jaka jest zasadnicza roznica pomiedzy tuba a skrzynia? Napewno wyglad i budowa a cena? jakosc? Czy nie lepsza mocniejsza tuba w tych samych pieniadzach co slabsza skrzynia?bo podejrzewam ze skrzynie sa drozsze.
  18. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zatkany katalizator w znancznym stopniu utrudnia, a czasem nawet blokuje, przepływ gazów spalinowych co wpływa negatywnie na pracę silnika (kultura pracy, spalanie, moc i inne). Katalizator zastępuję się rurką najczęściej z przyczyn ekonomicznych (oryginalny kosztuje ponad 1000 zł, uniwersalny około 400 zł a rurka z robocizną tylko jakieś 70 zł). Czy takie zatkanie to wysatepuje tylko w dizlach (jesli tak to dlaczego w ON) czy benzyny to tez dotyczy? Po jakim przebiegu trzeba sie go pozbyc w benzynowym i jak sprawa wyglada na przegladzie?
  19. To to samo. Raz miałem taki problem ze podjezdrzam na stacje z pustym bvakiem a tu wlew zamkniety. nie bylo cikawie ale otwarło sie na szczescie. Gdzies byl juz poruszony ten problem. Pompke-kompresor masz w bagazniku po prawej stronie pod podloga w takiej gabce lezy.
  20. wester odpowiedział(a) na kaldziu temat w Audi A4 B5
    A jak mysłicie do czarnego auta które lepsze?: 1.http://allegro.pl/item172118919_lampy_audi_a4_95_99_2xring_soczewka_black_od_s_s_.html 2.http://allegro.pl/item171479925_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html
  21. U mnie był podobny problem, nie chciał zamykać. Trzebabylo klepnac w kompresor to zamknął. Dałem go znajomemu ktory poprzwil luty i wszystko smiga jak nalezy. Zauwazyem jeszcze takie cos ze jak otworze bagaznik kluczykiem to tak jakby rozłacza centralny i nie otwoera/zamyka wszyskich dzrzwi tylko jedne. Czy u was tez mam miejsce podobne zjawisko?
  22. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Czemu to ma służyć, pozbycie sie katalizatroa? Rozumiem ze w benzynowym nic to nie da?
  23. A co lepsze, skrzynia czy tuba?
  24. wester odpowiedział(a) na kaldziu temat w Audi A4 B5
    Alr czy takie lampy z rocznika 99 będą pasowac? nie lapiej cos takiego?: http://www.tuningbaja.pl/product/2986.html http://moto.allegro.pl/item168818195_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_chrom_angel_eyes.html http://moto.allegro.pl/item169474214_reflektory_lampy_audi_a4_95_00_black_angel_eyes.html Które śa typowo do tego rocznika.
  25. Poprostu ten silnik jest zbyt słaby do tak ciężkiego auta. Mozna jeszcze poprostu odciążyć auto-wyszabrować wszystko i zostawic siedzienie, kierownice i silnik:-D fikcja! Albo NITRO....hehehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.