Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wester

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wester

  1. Witam, chcialbym uzyskac jakies porady w wyborze wzmacniacza do swojej a4. Nie chodzi mi o jakies audiofilskie brzmienie, chce tylko uzyskac w miare ladny i czysty dzwiek. Zastanawiam sie nad blaupunktem GTA4, http://www.allegro.pl/item195210638_blaupunkt_gta4_4_kanalowy_4x170w_markowy_nowy.html co o tym sadzicie? Jakies inne propozycje? zaznaczam ze miniejwiecej w tej cenie. Czy w tych pieniadzach lepiej cos z wyzszej pokolki uzywanego? Jesli tak to co? Rozumiem ze firma bossman nie powinienem byc zainteresowany...? Dodam jeszce ze posiadam radio JVC kd-g401 a do wzmacniacza bede chcial jeszcze jakies glosniki 13cm. prawdopodobnie HERTZ za ok 300zl, chyba ze jakies inne....? Bede wdzieczny za wszelkie opinie/porady.
  2. Tuning Show w Krakowie 19-20 maja ul. Centralna Nie wiem czy w odpowiednim miejscu zamieszczam ta informacje...?
  3. wester.... moze ktos sie domysli jak napisze jak mam na imie - Sylwek jesli nie to podpowiem - SYLwester
  4. LOTOS - półsyntetyk, chyba nie najgorszy wybór...?
  5. A co powiecie o wlozeniu glosnikow w przod takich firm jak np pioneer czy blaupunkt? warto kupic glosniki tych firm?
  6. A w przypadku tylnich klockow tez jest taki czujnik sygnalizujacy zuzycie? Bo u mnie cos zaczelo piszczec i jak sie okazalo oderwal sie material cierny z jednego klocka.
  7. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zauwazylem ze w twoim fotostory na zdjeciu z poducha masz inaczej podlaczona a mianowicie u mnie jest wtyczka tak podlaczona ze kabel jest skierowany do gory, czy to robi jakas roznice?? I do czego jest ten kabelek masowy laczacy kiere z poducha? bo nie pamietam czy go wkoncu zalozylem na srubke.
  8. wester odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Zakup a ASO a reszte co nie bedzie Ci potrzebna mozesz mi dac bo tez mam niekompletne... :biggrin:
  9. Jakby sie komus nawinelo cos na ten temat niech podrzuci linka bo nie moge znalezc tego o co konkretnie pytam :biggrin:
  10. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja czesto probowałem wyjac kluczyk, odwrocic i wtedy lapalo. [ Dodano: 20-04-2007, 22:55 ] Wkoncu kupilem sobie te klucze i sie za to wzialem. Mi zajeło to jakies pol dnia (a nie 40min:-)) bo musilem isc do jednego sasiada po jeden klucz do drugiego po drugi. Najwieksze jaja mialem z odkreceniam poduchy, obrobila sie sruba TORX i musiałem wiercic. Na szczescie pasowala tam zwykla i wkrecilem taka na krzyzaka. Sporo problemu przyspozyly mi tez srobki do ktorych spedyt poleciał srubokret lamany, ja niestety takiego nie mailem i sie maczylem. Jak narazie to autko zapala bez problemu jak bedzie pozniej okaze sie ale mam nadzieje ze ok. Jestem bardzo wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu tego problemu poniewaz bardzo pomogl mi ten post/fotostory. Wielkie dzieki!! pozdrawiam.
  11. Jak w temacie. Jaka najwieksza srednice moze miec "gwizdek" zeby zmiescił sie w miejscu seryjnego głośnika wysokotonowego?
  12. tylko skad mozna dorwac taki piszczek? bo u mnie tez walnal jakis czas temu. Szczegolnie teraz sie przyda jakk trzeba na swiatlach jezdzic.....
  13. wester odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    U mnie sprzodu nie ma spinek ale lezy na miejscu. Denerwuje mnie jednak to ze pasazerowie czesto wysiadajac wpychaja go pod przednie siedzenie.
  14. Skrzypi ale napewno nie w zawieszeniu. Dolegliwosc wystepuje czasami i zazwyczaj na postoju lub przy malych predkosciach.
  15. U mnie problem jest podobny. Slychac glosne skrzypienie (olej jest) jednak martwi mnie to ze nie wystepuje przy maksymalnym skrecie tylko niezaleznie a pojawilo sie samo, nagle. Co to moze byc?
  16. wester odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    A jak to u Ciebie wyglada i w jakim autku to masz? Ja z przodu mam te bolce wystajace z pdlogi okragle a z tylu to sa jakies kanciaste.
  17. Ok. Wielkie dzieki. dokladnie o to mi chodzilo:)
  18. schiller, mam pytanie o rozmieszczenie sensorow parktronica a dokladnie o odleglosc miedzy sensorami i od gornej krawedzi czarnej listwy zderzaka? chyba ze moge uwidocznic na twoim zdjeciu o ktore wymiary mi chodzi? [ Dodano: 14-04-2007, 18:42 ] schiller chodzi mi o wymiary podane na zdjeciu, gdybys mogl bardzo bym Cie o nie prosil (mam nadzieje ze nie masz mi za zle ze wykorzystania twojego zdjecia?).
  19. wester odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Ale czy to na pewno to? U nie z podłogi wystaje taki plastikowy blec a w dywaniku jest taki plastik z dziura.
  20. A co myslicie o montażu 13cm i do tego wzmacniacz? jest sens do 13 dokladac piec?
  21. wester odpowiedział(a) na Piotr13 temat w Audi A4 B5
    Nie orientujecie sie czy mozna dostac te spinki gdzies na aukcji itp.?
  22. To jakie wkoncu wycieraczki wybrac!? Valeo? Bosch? Czy moze SWF? takie mam w opelku, co sadzicie o tej firmie? A do mojej A4 na jaki wymiar kupic bo mierzyłem pióra i oba maja po 54cm czy to nalezy zmierzyc sama gumke a nie cale pióro? I na co nalezy zwrócic uwagę co do mocowania pióra? Wybrać ze spojlerem czy bez? slyszalem ze te spojlery to pic na wode...
  23. czyli w miejsca seryjnych "gwizdków" czy tych 13cm? Co konkretnie, nie bardzo drogie a sensowne? na glosniki moge przeznaczyc ok 300zl + jakis ciekawy wzm. Za ile mozna fajna skrzynke kupic? 400...500zl...?
  24. wester odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    A sa tam moze jakies sondy w ukladzie wydechowym ktrym mogloby to przeszkadzac w jakis sposob lub wplywac na ich odczyty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.