Treść opublikowana przez Miszka82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mów że moja A4 jest podobna do tego parcha od Kezora [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:39_________________________________________________ps. Keżora nawet nie jeździ :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
miało być: przenosimy Cię na EU małe przejęzycznie
-
Spoty Katowice i okolice
przenosimy sie na EU :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no najwieksi alkoholicy przebudzaja się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokaładnie Miszka śledzilem Cie od Tychów :gwizdanie: stales na wyjezdzie z Tychów na przystanku chyba ?? Podjechalbym na spocik ale cała ekipa w aucie i nie bylo jak ano stałem :> właśnie tam CB podpinałem
-
[ALL B5] Sposób na odpadającą podsufitke ?
kiedys miałem podobny problem ale w maluchu, zastosowałem klej teraz juz nazwy nie pamietam.Wysmarowałem całą podsufitke klejem później wzdłuż podłożyłem dość szerokoą deskę i podparłem ją na kilku kijach i trzymało.
-
Spoty Katowice i okolice
dobre postanowienie
-
Spoty Katowice i okolice
zostań tu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę, że Majki jest, nie słyszałem Cie wczoraj na CB, a Ty stałeś może taka Caravellą na światłach obok mnie ? bo Diman cos gadał, że busem cisnąłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja tutaj bo na SK dalej cisza, chyba sie struli mocno na sylwestrze i w szpitalach żołądki płukają
-
Spoty Katowice i okolice
ja chyba drinka na sen machnę [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________LUDZIE ! ! ! KAJ WY SĄ ? ? ? bo znów będe musiał na gliwickie iść
-
[INNE] Uchwyt na ścianę do LCD
Mam zakupiony TV 42 cale plazma Panasonic i chciałbym żeby ktos doradził jaki uchwyt pod tego TV zapodać ? jestem kompletnym laikiem i nie znam sie na tych uchwytach.Wiem, że chcę aby TV był jak najbliżej ściany i był obrotowy (głównie na boki jak najwiecej się da) jeśli opcja obrotowa wiąże się z dużym odstawaniem TV od ściany to można odpuścić. Pls o wklejenie linków np z allegro co by było dobre, z góry thx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja cisne stąd bo i tak nic sensownego nie napisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty mnie też :polew: to Ty kasujesz swoje ostatnie posty, a ja swoje żeby nik sie nie skapnął
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
firma OK, ale lepsza jest Eibach, fakt, sprężyny raz droższe Diman, a ile Majki dał? kup może tam gdzie on no bede musial z nim gadac i sie obaczy to sie da zauwazycz ze sie nie znasz nie mam co rezać wiec za bardzo mnie takie sprawy nie interere ty tez sie nie znasz bo pytasz, gdybys się znał napisałbyś np: patrzcie chłopaki co zakupiłem a nie z zapytaniem :tongue4: :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem, napisałem to co napisałem bo sie nie znam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi się podobają i kolorek fajny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
swinia dlaczego, skoro tak piszesz to też wiesz co to za strona świnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na czerwonej stronie www
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiesz, "bajki" dopiero się zaczynają :> czerwone bajeczki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wy jeszcze nie śpita
-
[B5 ADR] Szarpanie po raz kolejny - inne objawy ! ! !
Witam Problem przedstawia sie następująco, wrzucam bieg puszczam sprzęgło jest szarpnięcie chyba, że puszczam bardzo bardzo powoli to jest normalnie, oprócz tego przy zmianie biegów przeniesienie napędu nie nastepuje od razu tylko"na raty" są odczuwalne szarpnięcia w stylu nauki jazdy tzw żabka, to samo jest przy przejeżdżaniu przez próg zwalniajacy- po przejechaniu progu gdy auto juz przednimi kołami jest za progiem(gazu nie dodaję auto toczy się swoim pędem) odczuwalne są te szarpnięcia. Wiecie może cos na ten temat ? Dodam, że kompletne sprzęgło wymieniłem jakieś 5000 km temu więc jest całe nówka. Szukałem w różnych wątkach ale jakoś moje objawy nie występują u innych. Szarpanie ma miejsce zawsze bez względu na to czy jest rozgrzany motor czy zimny. Jaka wasza diagnoza szpece
-
[B5 ADR] Dziwne szarpanie
ja mam podobny problem ale przedstawia sie on następująco, wrzucam bieg puszczam sprzęgło jest jarpnięcie chyba, że puszczam bardzo bardzo powoli to jest normalnie, oprócz tego przy zmianie biegów przeniesienie napędu nie nastepuje od razu tylko"na raty" są odczuwalne szarpnięcia w stylu nauki jazdy tzw żabka, to samo jest przy przejeżdżaniu przez próg zwalniajacy- po przejechaniu progu gdy auto juz przednimi kołami jest za progiem(gazu nie dodaję auto toczy się swoim pędem) odczuwalne są te szarpnięcia. Wiecie może cos na ten temat ?
-
Spoty Katowice i okolice
Ty i te Twoje pomysły :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chodź chodź :>