Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie :polew: :polew: co ? za prawdę chcesz mnie bić czekaj czekaj niech jeszcze tylko przyjdzie Rafał hehehe to już się niewywiniesz :decayed: :polew: gazu nie mam jak wcisnąć dwóch na jednego... no tak to tylko gorole tak robią
  2. nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie :polew: :polew: co ? za prawdę chcesz mnie bić diman
  3. ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi
  4. dużo piszecie albo tak sie wydaje jak sie nie śledzi na bieżąca :> ja to zapodałem na dwie tury, to już ostatnie posty tego roku [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 10:28_________________________________________________maszyny 1 liga
  5. nie bedzie mnie na 100% tak jak napisał Rafał...moja mnie nie puści
  6. Gość w szafie
  7. Max ja za Tobą sie stęskniłem :> ale nie wiem czy będę jutro na spocie czy nie pocisnę do brata do Krk przetrzeć szlaki na następnego spota wyjazdowego My tu spamujemy ? ? ? zobacz co siedzieje na gliwickich....ładna patologia :polew:
  8. ja tu rzadko zaglądam ale dzieki
  9. a tu dalej jedno rezanie rezanie to ja też sie pchwalę, a więc wyrezałem progi, listwy przyprogowe, wszystko ori oraz kufer(garderobę) też poddałem rezacji oto moje mody jakich dokonałem ostatnio w mieszkaniu :polew: :polew:
  10. Rafał ja mam ale będę w domu jutro wieczorem lbo w środę [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 10:06_________________________________________________aha, ale mam sama bazę, w sensie te dwa pręty
  11. no śniegu nie ma tez byłem w 1 dzeiń świat u matki w Bielsku i nic, zero a temperatura 15 stopni [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________a co do Równicy to fajna miejscówka...tam miałem pierwsza przygode z ........
  12. no tak to jest, że chcemy kupic jak najtaniej, a gdy znajdziemy najtaniej to chcemy jeszcz taniej ja do chaty kupuje wszystko na necie i jest najtaniej, tv, piekarniki itp itd....
  13. trzymając sie tematu spalania, tu właśnie nurtuje mnie kwestia, że 1.6 potrafi łyknąć tyle co np 1.8T, czy jest to związane z tym, że 1.6 trzeba mocniej nacisnąc niz 1.8 T żeby wykrzesać tyle samo, czyli lekkie wcisniecie gazu w 1.8 T to tak samo jak but w 1.6 mówie tu np o przyspieszaniu, że mniejszy silnik trzeba mocniej kręcić i bardziej sie męczy
  14. kurw. Keżor ja jestem Miszka, a nie Mieszka, ani Mieszko :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________siema Kanar
  15. ;( a ja miałem na mysli eSe [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew:
  16. nie, najpierw napisali, ze nie ma miejsc a na liście był Mieszka82 wie to co innego niz Miszka82, no przynajmniej dla mnie mniejsza o to, uważam, że dużo ludzi w chu.a przygra i miejsca będą, chciałbym jechac ale jak pisałem wcześniej koniec marca to kupa czasu, może juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie: :polew:
  17. No też żałuje ale cóź.. jeszcze nie wiem czy nie jade, jak narazie to dla mnie termin koniec marca jest tak odległy, że nie ma co myślec na ten temat, z reszta rok temu też sie zapisałem, okazało się, że nie ma miejsc, później okazało sie, że jednak są i że byłem wpisany na liste ale z błędnym nickiem , duzo osób sie powpisywało i później porezygnowali więc miejsca na bank będą, z resztą pisali do mnie poźniej kilka dni przed zlotem, że jeśli chce to bardzo chetnie, że to drobna pomyłka literowa itd, śmieszne troche mi sie to wydało, a z resztą plany juz miałem inne, i troche mnie zdziwiło to, ze liczba osób jest z góry ograniczona, ale to juz inna kwestia.
  18. ja też nie widzee może dojdzie dopiero
  19. keżor gdzie Ty wcześniej mieszkałeś ? wszystkim[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 10:11_________________________________________________siemanko Diman Wesołych
  20. a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo Ok następnym razem napisze na ''pasterkę''
  21. wg książki co 15000km nie jestem mechanikiem ale dla mnie to tak jakby w środku w silniku coś się obracało szybciej niż same obroty silnika, myślę, że mechanior bedzie potrzebny, może to jakaś pierdoła może nie, kiedyś już uszczelkę pod głowicą mi wmawiali a okazał się czujnik temperatury cieczy chłodzącej, nie zaśmiecajmy tego katowickiego spamu jutro zapodam wątek i się łobocy ale mimo wszystko SoMeS dzięki za zainteresowanie [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:49_________________________________________________keżor na pasterkę nie idziesz ?
  22. nówka może z 5000 km zrobione,
  23. nie, zero drgań
  24. nie telepie, ale z dwa dni temu miałem taką sytuację: podjeżdżając na krawężnik dałem za mało gazu więc poprawiłem i zaczęło nim telepać i prawie tak jakby miał zgasnąć
  25. ja to się totalnie nie znam a to co opisałem to może być to co Ty napisałeś ? Pitek tobie również

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.