Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
coś sie pomyśli, może Sky Bar tam jest duży parking [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________a tu widzę cisza po całości, co robicie porządki świąteczne czy jak ? zamarznąć nie mogliście bo temperatura podniosła się
-
Spoty Katowice i okolice
a co Wy chcecie upalać ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam atari 800XL i jest mega tylko magnetofon niekiedy mi nie wgrywa mam ten sam model ale u mnie muszę często głowicę ustawiać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo on często jakos dziwnie myśli i nie rozumie pytań
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oczywiście pytanie dotyczy nowych choinek WUNDER BAUM w samochodach :decayed: dokładnie, no przecież nie myślałeś chyba, że chodzi o takie z lasu ja mam żółtą jak w taryfach w niemcach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
to może zapodamy spota od razu na maku albo jakaś knajpa ? ? ? taka wigilia klubowa, a zdecydowanie lepiej siąćś w ciepełku niż stać i skakać jak ci co ostatnio biegali w koło markietu to co panowie ? może City Rock albo jakaś inna spośród wielu knajp w K-ce jak się Wam to widzi ?- Spoty Katowice i okolice
ja mam kaca i jestem nie w sosie więc mógłbym komuś dokuczyć dlatego wolę nic nie pisać wczoraj zaliczyłem mega wlew piwka+wóda+łycha=mix KO, nie piję do sylwestra dopiero po kolacji mnie puścił kac,- Spoty Katowice i okolice
- [ALL B5] Uchwyt lusterka z modułem regulacji
Kowi dzięki wielkie [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:27_________________________________________________ nic nie widzę co to Prezes wkleił ?- Ile pali Wam gazu?
To znowu nie jest taki super wynik. Tu koledze pali poniżej 10 przy dynamicznym stylu jazdy. http://www.motostat.pl/vehicle-stats/10113/1 No nic tylko koledze pozazdrościć :gwizdanie: W sumie jak pocwiczę to może na wiosnę taki wynik osiągnę bo zima to + 1literek trzeba doliczyć Tylko że od lutego zaczynają sie mody na 200 + to jak będzie 13-14 to będzie dobrze no to musze uszłupać parę klocków i zmieniam na 1.8T Patrikos co do tego spalania w zimie +1 literek to faktycznie ale do tego dochodzi sporo więcej benzynki, przez te mrozy to jeżdżąc po mieście na krótkich trasach to nieraz niezdąży mi sie przełączyć na eLPeGa- Spoty Katowice i okolice
jakis starszy lachon(31lat) z Tychów hmmm to nawet ja nie mam tak starych koleżanek jak moja ale impra jest w klubie Equinox to wpadaj keżor na na 100% bede pod wpływem dobra zmykam na obiad i wlew strzałka- Spoty Katowice i okolice
ja rezam na chacie więc znó cały weekend zajęty, wczoraj wlewka w Kato-miałem spotkanie klasowe, a dziś wlewka w Tychach urodziny koleżanki od mojej a w niedziele wszywka w placy Mike dzieki część sie przydała ale no nie powiem o mały włos złamałbym też tą od Ciebie ale cierpliwość i precyzja wygrała- Spoty Katowice i okolice
ciekawe jak tam kolega który ostatnio na spocie miał jeszcze wode w chłodnicy :gwizdanie: studenty, a Wy balujecie w tygodniu i później nie ma komu spamować, chwyćcie sią za robote jakąś :>- Spoty Katowice i okolice
od tyłu ? :oklaski:- Spoty Katowice i okolice
no ja niedługo wychodzę z domu to zobaczymy a raczej poczujemy zimno, przez okno wygląda fajnie tak biało :>- Spoty Katowice i okolice
teraz nie dali to może faktycznie zagadam o rabat i może jakieś odszkodowanie za straty moralne [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________no ja też zawijam do wyrka ale ładnie nam śnieżek pruszy- Spoty Katowice i okolice
kurcze smiejcie sie ale ja przychodzę wczorja do domu wyciagam z pudełka i patrze oba rozmiar 43 patrze dalej jeden lewy i wtedy drugi też, ja tez sam z siebie się śmiałem przez 40 min i pomyslałem, że tamat dobry do prześmiania na forum :polew: a dzis pojechałem zwrócic jednego lewego buta...laseczka która mi je wczoraj sprzedałą właśnie była w pracy udawałem przez 5 min, że niby czegoś szukam ale w końcu sie przełąmałem i ze śmiechem na twarzy podszedłem do lady pani się zaśmiała, oczywiście przeprosiła i póżniej znów śmiała....jak wychodziłęm pokazywała na mnie koleżance i wtedy już obie się śmiały.....a ja spier.doliłem czym prendzej na podziemny zakładając kaptur na głowe- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Siemka Ogólnie w ch.j aut pare lekkich dzwonów :> ale w krawężniki niestety nikt w nikogo nie je.nął a nie wiele brakowało, za ślisko tam jest praktycznie sam lód Keżor z Krolem jak pojechaliście przyjechała straż miejska a ja w śrokdku driftu al doje.ali isię do tych co stali tag gdzie my wcześniej Akcja dobra ale miejscówka oklepana i nawet emeryci tam przyjeżdżają sie ślizgać ......no jedna eLka też boki sadziła- Spoty Katowice i okolice
M E G A S L I Z G A NI E Panowie pomysl Maxita mega spontan [lizgamy si dzi[ na dolinie zbiórka w miejscu naszych spotów pod realem o 20:00 podaj nr do Maxa +48604249606 jak co to dzwonic do niego albo wpadajcie bezpo[rednio- Spoty Katowice i okolice
wszystkim ja jade zamienic jednego lewego buta na prawego- Spoty Katowice i okolice
znalazłęm tusz do HP kolorowy oznaczenie 22 nie wiem czy nie zaschnięty, ja użyłem go z 15 razy max, chce ktoś ? ? ( i to piszę na poważnie) jak ktoś chce to dam z free ja k nie to kosz bo moje urządzenie wielofunkcyjne padło ostatnio) to cześć Wam keżor jak o to dzwoń jeżdże po śląsku to może akurat mikefoto dzieki za ten mechanizm, uratowałeś mi życie, myślę, że piwko choć w części Ci wynagrodzi moją wdzięcznośc- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice