Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. coś sie pomyśli, może Sky Bar tam jest duży parking [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________a tu widzę cisza po całości, co robicie porządki świąteczne czy jak ? zamarznąć nie mogliście bo temperatura podniosła się
  2. a co Wy chcecie upalać ?
  3. ja mam atari 800XL i jest mega tylko magnetofon niekiedy mi nie wgrywa mam ten sam model ale u mnie muszę często głowicę ustawiać
  4. nooo on często jakos dziwnie myśli i nie rozumie pytań
  5. Oczywiście pytanie dotyczy nowych choinek WUNDER BAUM w samochodach :decayed: dokładnie, no przecież nie myślałeś chyba, że chodzi o takie z lasu ja mam żółtą jak w taryfach w niemcach
  6. jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?
  7. to może zapodamy spota od razu na maku albo jakaś knajpa ? ? ? taka wigilia klubowa, a zdecydowanie lepiej siąćś w ciepełku niż stać i skakać jak ci co ostatnio biegali w koło markietu to co panowie ? może City Rock albo jakaś inna spośród wielu knajp w K-ce jak się Wam to widzi ?
  8. ja mam kaca i jestem nie w sosie więc mógłbym komuś dokuczyć dlatego wolę nic nie pisać wczoraj zaliczyłem mega wlew piwka+wóda+łycha=mix KO, nie piję do sylwestra dopiero po kolacji mnie puścił kac,
  9. kac
  10. Kowi dzięki wielkie [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:27_________________________________________________ nic nie widzę co to Prezes wkleił ?
  11. To znowu nie jest taki super wynik. Tu koledze pali poniżej 10 przy dynamicznym stylu jazdy. http://www.motostat.pl/vehicle-stats/10113/1 No nic tylko koledze pozazdrościć :gwizdanie: W sumie jak pocwiczę to może na wiosnę taki wynik osiągnę bo zima to + 1literek trzeba doliczyć Tylko że od lutego zaczynają sie mody na 200 + to jak będzie 13-14 to będzie dobrze no to musze uszłupać parę klocków i zmieniam na 1.8T Patrikos co do tego spalania w zimie +1 literek to faktycznie ale do tego dochodzi sporo więcej benzynki, przez te mrozy to jeżdżąc po mieście na krótkich trasach to nieraz niezdąży mi sie przełączyć na eLPeGa
  12. jakis starszy lachon(31lat) z Tychów hmmm to nawet ja nie mam tak starych koleżanek jak moja ale impra jest w klubie Equinox to wpadaj keżor na na 100% bede pod wpływem dobra zmykam na obiad i wlew strzałka
  13. ja rezam na chacie więc znó cały weekend zajęty, wczoraj wlewka w Kato-miałem spotkanie klasowe, a dziś wlewka w Tychach urodziny koleżanki od mojej a w niedziele wszywka w placy Mike dzieki część sie przydała ale no nie powiem o mały włos złamałbym też tą od Ciebie ale cierpliwość i precyzja wygrała
  14. ciekawe jak tam kolega który ostatnio na spocie miał jeszcze wode w chłodnicy :gwizdanie: studenty, a Wy balujecie w tygodniu i później nie ma komu spamować, chwyćcie sią za robote jakąś :>
  15. od tyłu ? :oklaski:
  16. no ja niedługo wychodzę z domu to zobaczymy a raczej poczujemy zimno, przez okno wygląda fajnie tak biało :>
  17. teraz nie dali to może faktycznie zagadam o rabat i może jakieś odszkodowanie za straty moralne [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________no ja też zawijam do wyrka ale ładnie nam śnieżek pruszy
  18. kurcze smiejcie sie ale ja przychodzę wczorja do domu wyciagam z pudełka i patrze oba rozmiar 43 patrze dalej jeden lewy i wtedy drugi też, ja tez sam z siebie się śmiałem przez 40 min i pomyslałem, że tamat dobry do prześmiania na forum :polew: a dzis pojechałem zwrócic jednego lewego buta...laseczka która mi je wczoraj sprzedałą właśnie była w pracy udawałem przez 5 min, że niby czegoś szukam ale w końcu sie przełąmałem i ze śmiechem na twarzy podszedłem do lady pani się zaśmiała, oczywiście przeprosiła i póżniej znów śmiała....jak wychodziłęm pokazywała na mnie koleżance i wtedy już obie się śmiały.....a ja spier.doliłem czym prendzej na podziemny zakładając kaptur na głowe
  19. Red
  20. Siemka Ogólnie w ch.j aut pare lekkich dzwonów :> ale w krawężniki niestety nikt w nikogo nie je.nął a nie wiele brakowało, za ślisko tam jest praktycznie sam lód Keżor z Krolem jak pojechaliście przyjechała straż miejska a ja w śrokdku driftu al doje.ali isię do tych co stali tag gdzie my wcześniej Akcja dobra ale miejscówka oklepana i nawet emeryci tam przyjeżdżają sie ślizgać ......no jedna eLka też boki sadziła
  21. M E G A S L I Z G A NI E Panowie pomysl Maxita mega spontan [lizgamy si dzi[ na dolinie zbiórka w miejscu naszych spotów pod realem o 20:00 podaj nr do Maxa +48604249606 jak co to dzwonic do niego albo wpadajcie bezpo[rednio
  22. wszystkim ja jade zamienic jednego lewego buta na prawego
  23. znalazłęm tusz do HP kolorowy oznaczenie 22 nie wiem czy nie zaschnięty, ja użyłem go z 15 razy max, chce ktoś ? ? ( i to piszę na poważnie) jak ktoś chce to dam z free ja k nie to kosz bo moje urządzenie wielofunkcyjne padło ostatnio) to cześć Wam keżor jak o to dzwoń jeżdże po śląsku to może akurat mikefoto dzieki za ten mechanizm, uratowałeś mi życie, myślę, że piwko choć w części Ci wynagrodzi moją wdzięcznośc
  24. no co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.