Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. aha ale LPG musi być i działać w nowym silniku - sentyment
  2. D.I.L kiedy zaczynacie ? ? ?(gwarancja...no niech wam bedzie 25 tyś km) ja ide spać odpowiedź przeczytam jutro
  3. gdybym sie zmieścił w 15 tysiach to robię to dziś..ale to nieco droższe ;([br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:00_________________________________________________
  4. powiem Ci Krolu, że to może być mistrzostwo świata....też co nieco czytalem, a w zasadzie to ogladałem i myśle, że to mega wyczyn...i frajda... jeszcze w budzie B5
  5. jo żem rezoł na chaci...panele.............wyrezałem wszystko prucz przedpokoju ale i tak masa-karate-tycznie i godo się w doma Kędzior Ty Gorolu
  6. czyli jak narazie moja tabelka była trafiona , poza Kanarem i mną(ja ma 225 ale specjalnie apisałem, że 125 bo byście wszyscy zrezygnowali z hamowni, hamy jedne :> ja uciekam do Tychów i jutro modze :naughty: moją chatę :polew:
  7. no Stanley :oklaski: Kanar tak jak piszesz masz zdrową sztke na rezanie a reszta ? Krolu....sorry tzn Keżor, Kędzior i reszta Hamów z hamowni ? chwalcie się dziewczyny Silniczki wyglądają na OK ale nic nie ma czy do A4 jest tylko ogólny opis ale z wyglądu jak moje [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 19:28_________________________________________________zadzwon do goscia i zapytaj, albo poszukaj, Punto II, Fabia
  8. Hamy pojechały na hamownie [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 10:02_________________________________________________jak wrócicie to sie pochwalcie wynikami
  9. ze swapem, ale śmiejcie się, śmiejcie :polew: :polew: jeszcze się ustawimy na kresce.....swego czasu, ide spać Keżor fajnie Ci chodzi ten klekot
  10. ja się nie znam ale mówię tak : Stanley ok 140 Keżor ok 165 Kędzior hmmm 203 Kanar 124 reszty nie pamietam i tak jesteście gejami MISZKA 125 ale pewne - tyle fabryka daje i to jest fakt
  11. :gwizdanie: byda ino nie na długo bo mkoja o 20 konczy robote a jeszcze mam media mart do odwiedzenia :gwizdanie:
  12. to Keżor o 19 oni sie spotykają tam gdzie my ?
  13. do 3ciej to myśmy akurat byli a nie rezać wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego chyba owiewki zamontujemy
  14. u mnie już jest 1xx :kox: :kox: zgadza sie 1xx - 1.9
  15. jasne Krolu rezacie z Keżorem tą Twoją padline do 3 w nocy, już teraz ma pewnie ze 100 PS i już wariujesz, myślisz, że Maxita objechałeś to już tak zostanie ?
  16. no to ja biore clijówe to sie na kresce mogiemy ustawić
  17. Keżor tylko ja podjade Dżarisem
  18. guten tag
  19. mogie jechać, też chcę się z Tobą przejechać ale zawsze sie wstydze powiedzieć, no i furkę Gracjana też bym obczaił tylko nie pisz ze na ełu jademi ino na wyścigi :gwizdanie: zdrastwójcie
  20. Pitek
  21. to co Kanar w domu :>
  22. ludzie zapracowani, a Ty Akjam sobie jaja robisz
  23. ja też w kime idę ->
  24. leci kabarecik :> ja już dawno na gliwickie nie zaglądał bo kontrolowac SK i SG naraz to nie lada wyczyn, jak mnie moja puści to wpadne teraz do Was w piątek...może na dłużej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.