Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Ta i co z tego? Ja mam silnik od Punto II i podpinam tak jak napisałeś i co? i kupa... zero reakcji.. Może wypowie się ktoś kto podpinał silniczki z punto II? Bardzo bym był wdzięczny. Nie wiam jak Ty sprawdzasz, ale jak tylko podlaczasz jeden silniczek a drugi jest nie podlaczony to nie dziala(przynajmniej ja tak mialem) jak podlaczysz dwa to powinno chodzic, ale nie daje uciac sobie glowy, pisze jak ja mialem.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:07_________________________________________________ ja zostawilem troche tej blaszki ale lipnie to wyglada jak sie przypatrzysz, chyba zrownam to do zera
  2. Kolego nic na sile ! ! ! Ja tez ostatnio robilem wymiane lamp, nic na sile, pamietam, ze mialem rowniez problem z odkreceniem tego, musisz mocno zlapac to pokretlo i probowac w jedna i w druga strone i popusci, jesli bedziesz mial problemy wpadnij do Kato pod go sport w czwartek to poradzimy razem, chyba ze chcesz wczesniej to daj znac to moge podjechac jutro czy jak tam bedziesz chcial i pomoge a jak nie to pod go sport, z reszta Kezor chyba tez proponowal pomoc... jak co to pisz jestem swiezo w temacie
  3. sam sobie odpowiedziales, zapodaj ori wytki i bedzie spoko
  4. face lifting zakończony A wiec...juz na samym początku myślałem ze mnie rozniesie jak nie mogłem odkręcić tych dwóch górnych śrub od lamp, jedną nawet objechałem tak ze kaplica...wtedy użyłem do odkręcenia żabki poszło elegancko, a później to juz wszystko szło szybciutko. Do ciecia blachy polecam brzeszczot ale tylko do polowy później wiertarka szybciej idzie, bo probowałem brzeszczotem do końca ale wolno to szlo. Ważne również i chyba było to juz opisane zęby posmarować ten boczny zaczep płynem do mycia naczyń. Początkowo nie chciało to wejść w mocowanie ale po nasmarowaniu i kilkunastu probach weszło. Wszystko trzeba delikatnie, nic na sile (prawie złamałem jeden zaczep ale udało sie) Wszystkie kabelki jak w schemacie (miałem bosche) silniczki od fabii pasują ale tez trzeba mieć manualne zdolności i zdecydowanie polecam zamocowanie ich gdy lampa jeszcze nie przykręcona bo chyba to niemożliwe hehe. Całkowity czas operacji ok 7 godzin ale to tylko dlatego, że znajomi byli obok w domku i po zrezaniu pierwszej strony polala sie wódeczka no i później juz trochę moje zainteresowania się zmieniły.Myśle ze normalnie można to zrobic w ok 4 godziny bez gonitwy. Wielkie dzięki dla kolegi ENDRIUU za opis który jest wystarczajacy ! ! !
  5. siemka wszystkim , dzis jade w gorki i tam sobie zrezam moja 4, po zabiegu napisze czy cos stanelo na przeszkodzie pozdrawiam i trzymta kciuki
  6. kolego ja mam ostatnio podobnie, moze amor krzywy ? kolega mial krzywy amor i tak samo mu skrzeczalo jak mi, ale glowy nie daje uciac ze to amor,
  7. 17'' x 7,5J et 56 jeszcze jedno pytanie panowie ? ? ? dystans zakladamy na przod i tyl czy sam przod styknie ? ? ?
  8. zalezy ktore do moich dekielki kosztuja chyba ze 100 minumum za komplet :gwizdanie: no wlanie nie sa one tanie, raz widzialem koles mial na allegro idealny stan to wygladaly troszke lepiej niz moje dletego chce je odnowic ktore dekielki masz ?
  9. Witam Mam pytanko dotyczące dekielków alufelg ? ? ? Z 3 dekli zszedł praktycznie całkowice lakier i są teraz takie chamski żółte, czy ktoś z was miał podobnie ? a może ktoś odnawiał swoje ? PLS o rade, dzieki
  10. a moze by tak znalezc wieksze lokum bo widac chetnych troszke wiecej
  11. Ja nie wiem wysylam na pw do Ciebie Jarko te wiadomosci i chyba mam cos z kompem bo chyba nie dochodza wiec pls wpisz mnie na ta lista + kobieta moja; Miszka+Ula a diengi wplace tak jak na forum jest napisane 200 zl do 24.01 pozdrrrrr
  12. Jarko jak sie z toba skontaktowac w sprawie zlotu bo na pw sie nie da pozdr
  13. Witam wszytkich, jestem tu nowy i widze ze zapowiada sie ciekawie. Obecnie przemieszczam sie A4 1.8 '97 poprzednio 80 B4 '93 cukiereczek niestety sprzedany ale coz trzeba sie rozwijac )))) pozdrawiam Audimaniakow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.