Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
zaraz wrzucę jakiegoś pikczersa znajomka
-
Siłownia
to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów to wcale nie oznacza że dobrze ćwiczą ale nie znaczy, że ćwiczą źle to, że masz zakwasy nie musi oznaczać, jak w jakiejś wyroczni, że jest super mega za***iście oczywiście jak Piotrowi to odpowiada to ok ale idąc tokiem myślowym michała, to dlaczego moi znajomi rosną i nie mają z tym problemów ćwiczą tak od wielu lat i nie mają jakiś spadków formy itp
-
Siłownia
to jak się nie ma zakwasów to trening do d*py nie mam zamiaru tutaj kwestionować twojej wiedzy ale duża część moich znajomych na pewno nie ma jakiś mega zakwasów po treningu, co najwyżej 1 dzień, a są sporych rozmiarów
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
fajny popiertalacz ale te polerowane 16-tki jakoś po uju wyglądały
-
Siłownia
wiecie, że zakwasy powstają podczas ćwiczeń i tylko wtedy są powiedzmy "odczuwane", a po treningu te "bóle" nazywają się DONS czy jakoś tak kolega miał na AWFie coś z tym zagadnieniem związane i powiedział co i jak oczywiście dla zwykłych śmiertelników jest to bez znaczenia ale napisałem o tym jak o ciekawostce
-
Siłownia
podpisuję się pod tym postem w 100% dużo nie zawsze znaczy dobrze a zatrzymując ciężar przy każdym powtórzeniu choćby na 5 sekund znacząco zmęczysz organizm i już nie będzie tak łatwo
-
Siłownia
ja mam zamiar zgubić jakieś 7-8 kg tłuszczu lub przerobić to na mięśnie Piotrek dobry link
-
Siłownia
jadę właśnie na siłkę, przed uczelnią się spompować niestety dzisiaj same barki i brzuch na maxa
-
Siłownia
to gdzieś w okolicach pomorza było kręcone pewnie jakieś Kartuzy albo Kościerzyna ale dziewczyna niczego sobie
-
Siłownia
dlatego ty przestales cwiczyc, bo w koncu zrozumiales, ze same miesnie tobie nic nie dadza na wyglad pysku nie narzekam i moje dziewczyny tez
-
Siłownia
ja na razie jadę na suchara i robię moc normalnie idzie jak ruska lokomotywa ale zmieniłem już trening na mniej obciążający i mam nadzieję, że teraz juz będzie ok i nie będę przeciążał mięśni moim celem jest wyglądać jak najlepiej przed ciepłymi dniami w przyszłym roku, żeby małolatki robiły "łał, ciągle ŁAŁ" i szczały po gaciach jak będę się napinał w miejskiej Galerii
-
Snowboard sezon 2010/11
również nad tym myślałem ale szczerze to w górach nie byłem już parę ładnych lat i jakos nie sądzę, że i w tym roku lub następnym będę miał czas na wyjazd, a na pomorzu to mały wybór jeśli chodzi o stoki, polanki
-
Siłownia
serio heeee a też ma jakieś sweet focie heeee
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Hestia
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
gratki niezłego wyniku
-
Siłownia
dokładnie, już nie bywam na śląsku nadszedł czas na zmiany, teraz mam przynajmniej więcej czasu dla siebie poza tym w przyszłym roku chcę iść na drugie studia, więc i tak bym nie miał czas na wyjazdy na czorny śląsk a co do Twojej sylwetki to nie wierzcie w ani jedno słowo, chłop ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu, garba od roboty, gile zwisają mu z nosa i jeździ audi z silnikiem 1.6
-
Siłownia
to fotomonataż widziałem Piotra 2 lata temu i na pewno tak nie wyglądał, robi was w ciula hehe chyba boba w czolo dawno nie dostales ps teraz jest duzo lepiej synku wpadnij na spota do Gdańska to Ci pokażę co i jak zdemotywuję Cię i tak to się skończy a tak serio to nie wierzcie w ani jedno jego słowo, znam go, miałem NIEprzyjemność z nim rozmawiać i mogę uczciwie stwierdzić, że to cham i bajkopisarz, a zdjęcie jest z NK, już je tam widziałem i na pewno nie na jego profilu :gwizdanie:
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
no to leciałem za toba wyprzadzaliśmy takie wielkie tiry przy osowej, byłem za tobą ale niestety uciekłeś a ja nie chciałem ryzykować
-
Siłownia
to fotomonataż widziałem Piotra 2 lata temu i na pewno tak nie wyglądał, robi was w ciula
-
Siłownia
odżywki tak, ale nie stery bo mi to niepotrzebne nie mam zamiaru być super szerokim karkiem mam cel, aby tylko trochę zwiększyć masę mięśniową i pozbyć się brzucha
-
Siłownia
to masz rację, tylko nie sądzę, żeby jakiś lekarz chciał pomóc przy wyborze koksów do kuracji każdy profesjonalny sportowiec ma sztab lekarzy,taką poradę też możesz dostać wystarczy popytać na pewno Ci pomogą wiesz mi to nie potrzebne, bo nie mam zamiaru niczego brać jedynie jakieś odżywki ale to jeszcze za wcześnie nawet na nie
-
Ulubiony program TV
większość programów z Discovery i Nat Geo jak mam więcej wolnego czasu to jakieś wybrane seriale z Comedy Central a z konkretnych to na pewno House czasami CSI Zakup kontrolowany (ale tylko jak kupuje jakaś fajna laska)
-
Siłownia
to masz rację, tylko nie sądzę, żeby jakiś lekarz chciał pomóc przy wyborze koksów do kuracji
-
Siłownia
jakbyś był to twoje wypowiedzi byłyby bardziej profesjonalne więc przestań pisać takie kozackie odpowiedzi a co do tonu twoich wcześniejszych odpowiedzi, to ja np. nikogo nie zmuszam do brania czegokolwiek, mnie to wali co kto robi, ja tylko napisałem co wiem (zweryfikowane własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami) i tyle, ale np. wypowiedzi "nie bierz tego bo to ZŁO" mnie śmieszą, bo tak naprawdę wszystko teraz szkodzi od tak zwanego "junk food", po inne używki (fajki, alkohol) :gwizdanie: a wracając do tematu, dzisiaj w pewnej gazetce dla facetów, chyba MH, przeczytałem o tym, aby ciężar w seriach nie był większy niż 60% maksymalnego ciężaru jaki potrafimy unieść w konkretnym ćwiczeniu przy 10-12 powtórzeniach w serii, trening siłowy może wy się podzielicie swoimi sposobami na treningi? ja tam ćwiczę tak, że robię 3 serie po 8 powtórzeń i biorę takie obciążenie jakim dam radę zrobić te 8 ruchów prawidłowo (powiedzmy 80-90% max obciążenia)
-
Siłownia
a ty co lekarz jesteś, że tak cwaniakujesz ja opisuję doświadczenia własne i bardzo dobrych znajomych, a nie zmyślonych przyjaciół Pani Foster abyś nie miał problemów to radzę skonsultować się z lekarzem to nie cwaniactwo tylko rada :gwizdanie: ale nie napisałeś, żeby skontaktować się z lekarzem, tylko pojechałeś wszystkim pisząc "prawie lekarze" a sam nim nie jesteś