Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Panowie szybkie i bardzo wazne pytanie do znawcow. Jak polepszyc w ciagu dwoch dni swoja watrobe, zeby nie wyszly zle wyniki? W srode mam testy i nie moge miec zlych wynikow a boje sie ze przez odzywki itp cos sie poszlo jebac
-
System operacyjny Android
Wywal wszystko i jeszcze raz zainstaluj, najpierw darmowy nova launcher, jak się zainstaluje to instalujesz pełny nova launcher prime i wrzuci na niego pełną wersją tak zrobiłem i u mnie chodzi. Na razie odinstalowałem wszystko, bo tel mi się zawieszał całkowicie, że jedynym sposobem było wyciągnięcie baterii
-
Siłownia
ostatnio nawet manager w klubie witał się z Piotrem, bo myslał ze na bramce stoi
-
Siłownia
Poważnie to nie wydawaj na to kasy
-
System operacyjny Android
Cos nie dziala mi z ta wersja prime? Nova launcher zaonstalowany i smiga. W folderze download kest drugi plik i instaluje go ale ciagle go nie widzi. I np gesty wszystkie mam poblokowane? WTF
-
Siłownia
Nie za mocne?
-
Siłownia
Panowie macie może pojęcie czy jest jakaś tematyczna (dobra) stronka z treningami na linach TRX? Bo niedługo tylko takie treningi będę mógł robić i chciałem sobie zobaczyć co i jak
-
Siłownia
wbij koks i przestan marudzic W końcu ktoś prawdę powiedział
-
Siłownia
Zmień trening Ja zrobiłem przedwczoraj dropset na bicka na jednym ćwiczeniu i tak się zajarałem, ze teraz łapy tylko tak będę robił przez najbliższy czas.
-
Muzyka w naszych autkach
Ta typiara
-
System operacyjny Android
Zaraz kowi się odezwie
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja bym raczej uderzal w weglowodany ale przeczytaj gdzies na necie jaki roztwor musisz zrobic bo jest hipotoniczny, izotoniczny i hipertoniczny. Chodzi o to ze jeden z nich daje duza dawke wegli ktorej mozesz nie spalic i odlozy ci sie w postaci tluszczu
-
Sezon Rowerowy 2016
Wydaje mi sie ze tego braku sily to nie nadrobisz odzywkami. No chyba ze jest to spowodowane np calkowitym spadkiem energi i brakiem weglowodanow w organizmie to wtedy szybki drink izotoniczny lub weglowodanowy i powinno dac rade. Typowe przetreningowki silowniane maja w sobie zwiazki (czy to kreatyna czy tlenek azotu) ktore rowniez maja pompowac miesnie Takze na rower to nie bedzie dobre. Co do dynamiki ruchow. Warto czasami spojrzec jak bokserzy trenuja. Szybkie ruchy z malym ciezarem. Nie daje to sily ale wlasnie wspomniana dynamike.
-
System operacyjny Android
A co w tym dziwnego? To normalne jeśli sytuacja dzieje się kiedy nie ma się aparatu pod ręką. Poza tym ustawienie profi aparatu z lunetą zajmuje dosyć dużo czasu. Nie mam na myśli tutaj jakiejś pseudo lustrzanki z AF, którą ty zapewne używasz
-
Siłownia
Dokladnie kolego chodzi o rower i zeby poprawic wytrzymalosc miesni szybsza regeneracje... Co z odzywek bylo by odpowiednie. Doradzcie. Oprócz tauryny i kofeiny dorzuć jeszcze magnez i witaminki I oczywiście węglowodany ale drink izotoniczny a nie hipotoniczny
-
Siłownia
Ja wiem ze dzialaja jeszcze te ziola co sie zalewa w kubeczku i pije z takiej lyzki Chyba yerba mate
-
Siłownia
On pyta bo chodzi mu o power na rowerze Odpisalem w tamtym watku zeby nie kupowl nic na bazie kreatyny, tlenku azotu i argininy po tylko sie spompuje. Jedynym wyjsciem na brak sily bedzie kofeina kub tauryna.
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie kupuj nic z kreatyna lub arginina czy tlenkiem azotu bo miesnie sie spompuja i nie dasz rady nimi poruszac
-
Siłownia
U mnie klatka i triceps Przez bark nie mogłem nałożyć odpowiedniego ciężaru Ale i tak nieźle poszło
-
Siłownia
Niby drogie to nie jest. Na sfd 15 zl/36 kaps.
-
Siłownia
Nie chce powera bo tego mam od zaje*ania Chodzi o naturalne rozruszanie libido, żeby pobudzić nature. Takie legalne PCT
-
Siłownia
Ok ok Potrzebuje tylko profilaktycznie ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- Ok ok Potrzebuje tylko profilaktycznie Ten biosterol nie ma pozytywnych opinii na necie. Jak ktoś zna coś naprawdę działającego to może podesłać na PW
-
Siłownia
Biosterol to od Megabola?
-
Siłownia
Wlasnie to jest glowny powod
-
Siłownia
Swego czasu jak bylem na wakacjach w zeszlym roku to z braku ciezarow wlasnie robilem cos podobnego tylko ze nie dokladnie taki sam trening, bardziej przypominajace HIIT. I pamietam ze jak robilem padanie-przysiad-wyskok to po 3 seriach mialem dosc (przerwy 30 sekundowe pomiedzy). Takze wierze ze takie cos moze dac mocno popalic. ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Panowie jakiś booster testosteronu polecacie? Ale jakiś mocny a nie dla dziewczyn SAA odpada